sahmat ötekileştirme

• bu sabotaj loncası konuşmalarının içeriğinde hep böyle karşı tarafı aşağılayıcı ötekileştirieek ve tahrik edecek cümleler kurarak karşısındaki insanların videolarını almaya çalışıyorlar.

karı gibisiniz
    etek giymek size yakışır gibi cümleler ile sürekli bu şekilde buna benzer cümleler ile. llSaHMaTll hesabında ki şahsın daha önce bir kere 3. parti yazılımdan ban yiyip bir kerede incelenmeye alındığını göz önünde bulundurup işlem yaparsanız sevinirim.

• ek olarak oyun içerisinde dini değerleri katıp benim dinimle ilgili beni aşağılamaya çalışıyor aynı şekilde oyundaki muhabbetler çok can sıkıcı hale gelmeye başladı

• Ekstradan SABOTAJ loncasından herkes nerde durması gerektıgını bılır Emreci(k) Asla hıcbır uyem dını kullanarak ınsanları kucumsemez sen bunu kendı ıcınde dusunerek hayal kurarsın ha böyle dusuncelerın var ise AĞLAYARAK günlüğüne yazabilirsin tesekkurler :)

• her şeye bu kadar video alıp banlatmaya çalışıp tahrıklerıde göz onunde bulundurulmasını rıca edıyorum baş edemedıklerı kişilere olum lan vs şeklindeki hakaretlerı kullanarak ınsanları tahrık etmek de 1 suç halıne getırılmelı yeter bunlardan çektiğimiz bu nedir bu kadar bu uluturk loncasını bır ayrıcalığımı var varsa söyleyin bizde kapatalım oyunları gidelım konusma gecmişlerini de kontrol ediniz. serverda 1 tane sevenleri selamlaştıkları oyuncu yok dc lere çağırıp kufur etmeye çalışıyorlar oyunda

• @Town ikili diyaloğa hala devam etmeye çalışıyorlar oyundaki muhabbetler bitti buradan başladılar. lütfen işlem yapabilir misiniz iyice rahatsız edici olmaya basladı 1 de değil 10 tane mesaj yazıyorlar.

• Konudan bağımsız olarak konuşmak istiyorum ULUTÜRK yanlışım varsa kusuruma bakmayın eski VEFAKAR loncası serverdeki normal playerleri kışkırtmaya çalışmaktadırlar misal ben jotun girip farmlayan birim düşünün benle bile kara set çarlari olmasına rağmen kışkırtma çabası içine girdiler gerçekten serverin çok çok büyük bir topluluğu bu loncadan rahatsız oluyor yukarıdaki videoda bile lycan hesapla neler demiş normal mi arkadaşlar o kelime gerçekten söylüyorum tarafsız biri olarak ben bile tiksindim

• Snefru İnsanları kışkırtıp videolarını alman çeşitli değişik yazılar yazıp oyundan soğutup Bıraktırmaya yöneltmen gerçekten sıktı daha kaç kişi senin yüzünden bu oyunu bırakacak Amacın ne senin ??

• Snefru İnsanları kışkırtıp videolarını alman çeşitli değişik yazılar yazıp oyundan soğutup Bıraktırmaya yöneltmen gerçekten sıktı daha kaç kişi senin yüzünden bu oyunu bırakacak Amacın ne senin ??

Demagoji yapma işine bak,kendi yaptığın şeyleri başkası yapıyomuş gibi lanse etmeyede çalışma :D insanları kışkırtıp video almaya çalışan sensin :D

• Demagoji yapma işine bak,kendi yaptığın şeyleri başkası yapıyomuş gibi lanse etmeyede çalışma :D insanları kışkırtıp video almaya çalışan sensin :D

Muharrem ı coğu ınsan tanır genelde bulaşan taraf sızın lonca olur cevap bıle vermez kıskırtmaya calısan sızsınız kımse degıl :)

• Burası tartısma yerı ya da aglama duvarı degıl arkadaslar buraya vıdeolarla ya da belgelerle gelın buraya gelıp havada sudan konusamyın yonetıcı arkadaslar geregını yapacaktır kolay gelsın ıyı forumlar.Bu arada vıdeo atttım SinekSavar diye gırıp ızlersenız sevınırm!!!

• MERHABA ÖNCELİKLE HERKEZE İYİ FORMLAR VEFAKAR VE YENİ İSMİ OLAN ULU TÜRK LONCASI TÜM OYUNCULARI RAHATSIZ EDİP HAKARETLERDE BULUNUP İNSANLARI OYUNDAN SOGUTMAKTAN BAŞKA BİŞİ YAPMIYORLAR HEP ONLARA YAPILANI SİZE YANSITIP KENDİ YAPTIKLARINI GEZİYORLAR VE VİDEO DA GÖRÜLDÜGÜ GİBİ SOK İÇİNE LAFINI GÖREREK KARAR VEREBİLİRSİNİZ BU İNSANLAR BUNUN GİBİ BİRÇOK HAKARET VE AŞŞALAYICI LAFLARLA HERKEZE BUNU YAPIYORLAR VE İNSANLAR SOGUYOLAR BU OYUNA HERKEZ EYLENCE VE SİTRES ATMAK İÇİN GİRİYOR AMA BOYLE İNSANLAR OLDUGU ZAMAN İNSANLAR SİTRESTEN KACIYOR LÜTFEN HATAYI GÖRMENİZİ RİCA EDERİZ VE BU GİBİ LONCALARA DAVRANANLARA GEREKEN İKAZI VE CEZAİ İŞLEMİ YAPMANIZI RİCA EDRİM

• ben insanları kışkırtıyorsam hakaret ediyorsam en azından 4 tane insansınız forumu en aktif kullanan ve sürekli insanlara ban atılması için çabalayan spoke isimli arkadaş önde gelmek üzere videolarımı paylaşabilirsiniz bu söyledikleriniz sadece asılsız iftiralar daha da devam ediyorsunuz hakkımda iddiası olanlar lütfen video yüklesin arkadaşlar.

• Bız kımseye ıftıra atmayız zira Allah korkumuz var :) Serverdakı playerler kendı yorumlarını katmışlar senın kattığın gibi bunda yanlış bırşey oldugunu dusunmuyorum

ben insanları kışkırtıyorsam hakaret ediyorsam en azından 4 tane insansınız forumu en aktif kullanan ve sürekli insanlara ban atılması için çabalayan spoke isimli arkadaş önde gelmek üzere videolarımı paylaşabilirsiniz bu söyledikleriniz sadece asılsız iftiralar daha da devam ediyorsunuz hakkımda iddiası olanlar lütfen video yüklesin arkadaşlar.

• Arkadaşlar Merhaba, Öncelikle hepinize şunu ileteyim. Burası diğer konu başlangıcı altında tartıştığınız gibi tartışabileceğiniz bir kısım değil amacı belli bir kısım video atılır işlem uygulanır veya uygulanmaz yorum olarak alt kısımda birbirinize laf sokabileceğiniz,dalaşacağınız bir platform değil o yüzden hepinizden ricam bundan sonrası için şikayet edilen kişi siz bile olsanız alt kısımda tartışmaya girmeyiniz. Eğer bir şikayetiniz var ise aynı şekilde video alıp bize iletin gerekini yapalım. Bir sonraki sefere uyarmaksınız forum hesabınız engellenebilir.

Merhaba @Snefru Video içeriğinde düşmanlık olarak bir ötekileştirme var sayılıyor olabilir konunun detayını tam olarak bilmiyorum bu seferlik imalardan cezai işlem uygulayacağım.
    Genel olarak erebor oyuncularının sıkıntısı bu sanırım birbiriniz ile çok fazla dalaşıyorsunuz bazılarınızın eğlence anlayışı bu olabilir. Umarım sorunlarınızı konuşup olgun insanlar gibi çözeceğiniz günleride görebiliriz :) Her birinizi Allah'a emanet ediyorum iyi eğlenceler iyi forumlar..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!