Murat Ozd tarafından yazılan gönderiler

Elinize sağlık güzel olmuş.

'SABOTAJ' ailesi olarak savaşmayı çok özledik 1 seneye yakın aramizdan sonra ...

Tekrardan keyifli verimli savaşlar çıkacağını düşünüyoruz başarılar şimdiden herkese <3

Tekrar ek bir parantez vs atmak ıstıyorsan sana 1.000.000 cu defa söylediğim gibi aracı arkadaş ile gelirsin llOLYMPOSlll çarın adı yahut forumdan ulaşırsın bakalım o çarın ne kadar dayanıyor ws ws dıyıp sonra gelınce öylesıne atalım demekle olmuyor o işler façan sıkmıyorsa teklıf etmeyeceksin ha sıkıyor mu ? bekleriz :)

3.5 kalibren ile millete forumda laf sokma çabasına girersen ezilirsin iLain midir nedir hıdra onunde tokatlanan bir çardın şamana geçtin yine tokatlandın büyütme yani çar dizmekten aciz saçmasapan bir insansın özendiğin abilerinin envanterlerıne bak efsun felan kapmaya çalış belki çarın bişeye benzer :)

Mentha denen arkadaş üsttekı adama apaçık hırsız dıyor lakin kendisinin en ufak farkı olmadığı gerçeği ile yüzleşmesi lazım bence ne dıyorsunuz :)

Hesaplar araştırılabilir en ufak bağım çıkmayacağından emin olabilirsin zira söyleyeceğim şeyleri direkt çarımla söyleme huyum olduğunu loncanın bildiğini sanıyordum :)

Serverde kimsenin sevmediği sevemeyeceği iletişim kuramayan ve üzülerek söyluyorum kı hayatını buraya bağlamış birisin :) Eleştirmiyorum bunu senin tercihin lakin Newton'un etki tepki denklemini hatırlatmak isterim sana velhasıl kelam okadar şımarıkça saçma sapan haraketler sergılıyorsun kı ınsanlar sana içten içe kin beslemiş durumda artık yeni başlayanından en old playerine kadar rahatlıkla söyleyebılırım. Aynaya bakmanı oyundakı kişisel bozukluklarını düzeltmeni temenni ediyorum. Ha birde film olarak YEŞİL YOL'u önereceğim tam senlik ödüllü bir film iyi forumlar saygılar ..

daha once atmış olduğum vıdeoda MENTHA karakterı BOCEK lafından nasıl ban yemedı ise @Snefru rahat ol yani buradakı yönetım ekıbı işini cok iyi bılıyor kuralları resmi şekılde uyguluyorlar ve bunları hatırlatıp sorgulatmak emınım senın gıbı bır oyuncuya asla kalmadı :) iyi forumlar

Selamlar tekrardan bu yazdıgım kelıme Sahmat Otekılestırma baslıklı vıdeoda 1geceansızın hesabının ettıgı hakaretle alakalı :) Vıdeonun ıcınde kendı tagından adamı hakaret etmekte goruldugu uzere element uydurmayınız .)

Bız kımseye ıftıra atmayız zira Allah korkumuz var :) Serverdakı playerler kendı yorumlarını katmışlar senın kattığın gibi bunda yanlış bırşey oldugunu dusunmuyorum

ben insanları kışkırtıyorsam hakaret ediyorsam en azından 4 tane insansınız forumu en aktif kullanan ve sürekli insanlara ban atılması için çabalayan spoke isimli arkadaş önde gelmek üzere videolarımı paylaşabilirsiniz bu söyledikleriniz sadece asılsız iftiralar daha da devam ediyorsunuz hakkımda iddiası olanlar lütfen video yüklesin arkadaşlar.

Demagoji yapma işine bak,kendi yaptığın şeyleri başkası yapıyomuş gibi lanse etmeyede çalışma :D insanları kışkırtıp video almaya çalışan sensin :D

Muharrem ı coğu ınsan tanır genelde bulaşan taraf sızın lonca olur cevap bıle vermez kıskırtmaya calısan sızsınız kımse degıl :)

Ki gel dedıgımız halde gelmeyıp bağırmayı meşgul edıyorlar sürekli :) Ek olarak sen chat yapmazsan karşı taraf da yapmaz kurallar bellidir diye dusunuyoruz

Ekstradan SABOTAJ loncasından herkes nerde durması gerektıgını bılır Emreci(k) Asla hıcbır uyem dını kullanarak ınsanları kucumsemez sen bunu kendı ıcınde dusunerek hayal kurarsın ha böyle dusuncelerın var ise AĞLAYARAK günlüğüne yazabilirsin tesekkurler :)

Teklıflerınıze her zaman açığım oyun nıckımı bılıyorsunuz pmniz kafi her turlu kapmalı bossta araci eşliğinde atalım avans felanda verebılırım farketmez :) ıyı forumlar