GeTLaN tarafından yazılan gönderiler

onlarca videolu bildirim işlem gördü bu video işlem görmedi ilgili karakter arkadaşın bir özelliğimi var kişiye göre mi işlem sırasına alınıyor yoksa bizim bildirimlerimiz dikkate alınmıyormu ? forum admini arkadaşlar

zeka seviyene hayranım arada çalışırken bakınıyorum hem benimle alakalı konu açıyorsun hemde bana bu konudan kaybol diyorsun zeki şey eğlendir bizi böyle arada iyi oluyor

konu ifira değil element uydurmanında anlamı yok kasılan çarın sahıbı bunları bize bu şekilde aktardı kasılan çarın nickinide verebilirim sorun değil 1Hokkabaz isimli sura loncanıza almışsınız çarı 1500 ep karşılığında kasmışsınız sonrada hesap paylaşımı diye ban yemiş adam durduk yerde bu nasıl oluyor ha bunlar kesninlikle benim fikrim değil çarı kasan kişi bunları bşze bu şekilde anlattı coma ünal beylede bu şekilde konuştuk gizlim saklım yok kimseylede düşmanlığım yok bu konular coma ile de paylaşıldığı üzre her hangi bir sıkıntıda duymuyorum i,şinize bakın oyuncuyla uğraşmak yerine oyunla ilgilenmek aklen daha sağlıklı olduğuna inanıyorum hayırlı günler dilerim derdin i burdan anlatamadıysan comayla direk irtibata geçebilirsin konuşmalarımız aynı şekilde dir hayırlı günler dilerim

hala tehtid hala seviyesizlik ben avukatlık yapmıyorum insanın karısına nasıl 1 ruh haliyle küfredersin senin karın çocugun anan bacın yokmu utanmadan buraya cevap yazmaya çekinmiyorsun siz değilmiydinizi ispatınız varsa yayınlayın diye al sana ispat insanlar ne olduğunu anlasın senin benimde haklı olduğumu yöneticiler anlasın ben ve benim gibi kaç kişiyi oyundan bu şekilde soğuttunuz serin sular derken ne halt edebilirsin 1 tehditin savcılığa gideceğini biliyorsun sen insan ol o yeter

1 edit..
    2 insanların karısına kufur etmek sızde huy olmus
    3 kendınızı oyunun sahibi sanmayın
    4 insan olun bu yeter
    oyunu sizlerin sayesinde bıraktım sogudum o kadar alçalmışşınız ki söyleyecek kelimeleri toparlıyamıyorum senin için miğdem bulandı resmen

olur olmaz seylere vıdeo alıp ınsanların hesaplarını kapanma noktasına getırmeye çalışmak da sızın isiniz emre
    ınsanların uzerıne gıtmeyıp oyununuza baksanız zaten konular bu hale gelmez
    kendınızı oyunun tek sahıbi gibi görmeniz ve oyunculara baskı yapmanız ve sıze bu tip yaklasımlar şeklinde donüyor
    şahsıma yazdıklarınızı saymıyorum bıle siz değilmiydiniz bize biat edeceksiniz biz izin verirsek farm edebılırsınız diye ne oldu çarlar 10 lvl oldu sana ne zararı oldu bu işin hiç çunku sızınle herhangi bir işimiz yok
    size tavsiyem oyundan zevk almaya çalışın insanları oyundan soğutmak size birşey kazandırmaz

iyi forumlar

her şeye bu kadar video alıp banlatmaya çalışıp tahrıklerıde göz onunde bulundurulmasını rıca edıyorum baş edemedıklerı kişilere olum lan vs şeklindeki hakaretlerı kullanarak ınsanları tahrık etmek de 1 suç halıne getırılmelı yeter bunlardan çektiğimiz bu nedir bu kadar bu uluturk loncasını bır ayrıcalığımı var varsa söyleyin bizde kapatalım oyunları gidelım konusma gecmişlerini de kontrol ediniz. serverda 1 tane sevenleri selamlaştıkları oyuncu yok dc lere çağırıp kufur etmeye çalışıyorlar oyunda