Raidon-Emekli oldu tarafından yazılan gönderiler

Ayrıca sizi düşman olarak bile görmek kendimize Ayıp anlamına gelmeye başladı maden çarları kesip slot bırakan insanlar bukadarmı çaresiz ve etkisiz kaldınız he :D

ağlama duvarı değil burası başka yerde ağla hadi bakiyim sen önden önden yürü

Beceri hasarı konusunda pvp anlamında damageler aşırı yüksek herkes birbirine tek atıyor ki bu düz vuruş oranlarıyla beraber kabul edilebilir bir şey değil 2 skill yiyen full vs lik hesabın yaşama imkanı yok 0 savunma varmış gibi 60 65 savunmalı silahtan 30 k 35 k skill hasarı almak kabul edilebilecek bir durum değildir ortalama hp miktarının 65-70k olduğunu düşünürsek çok saçma bir hal alıyor bu durum 60-65 savunmalı bir çarım skillden alacağı hasar 10-15 k dur kabul edilebilir ama 30k lar cidden anlam verilemeyecek düzeyde 300-500 hasarlar cidden komikti ama birden birden 30k lara çıkmasının hiçbir mantığı yok ve oyuna gelen spiral bileklik ve gelişim küresi hakkında gelişim küresi farm için kullanılabilir isteyen hasar görmek isteyen gönlünce açar kullanır ama vs lik olarak gelen spiral bileklik 30 berserker 15 ortalama kabul edilebilir özellikler değildir. Resmen 400-500 epe 12 saatlik nesne market itemi satmak için yapılmış bişeydir. Dengeli olan hasarları biraz beceri hasarı hasarını arttırıp daha keyifli hale getirmektense tamamen 55-120 veya saçma sapan 1-120 lere çevirmek rohan2 nin 4 yıllık alışılagelmiş oyun dengesini ve düzenini tamamen bozuyor.Ben bu oyunu tr ye yakın özellikte bir sunucu olduğu için oynuyorum.Yakında Metinlere 120 milyonda vururuz tam olur.

bana üstünlük sağlayıp övünecegin hiç bişey yok burda.2 senede toplama çar dizen bir oyuncudan karşısında savaşan oyuncunun hangi kalitede savaştığını ne yapmaya çalıştığını anlamasını beklemiyorum zaten.daha öğrenicegin çok şey var raat ol buralardayız bi süre daha.benim tavırlarımla sorunu olan varsa önce kendisine bakıcak.bu söylediklerini gel bide dost dedigim insanlara anlat anlatabiliyosan.Nasıl Yaklaşırsan öyle karşılanırsın.hadi h.geceler.

Sana üstünlük sağlamak için öyle bir kelime kurmadım zaten dediğim . Buff almadan savaşa dahil olamamandan kasıtlı ibaresine istinaden atmıştım .Bir ithamda bulunuyorsun doğruluğu yok bunu gösterdim sadece hayırlı geceler umarım dediğimi anlarsın daha fazla uzatmaya gerek yok.

est benden deil eminden diliycen özrünü :) konuyu saptırma benim bahsettigim buf olayı kutsama almadan savaşa dahil olmamandan kasıtlı. kritik alıp almamanla sorunum yok cok iyi bilrisn m1de toplu savaş esnasında öldükçe sürekli gidip gidip buf alıp geliyodun.bunun neresinde var adalet ? hani bi laf var dinime küfreden müsman olsa bari diye neyse :) sizi eleştirmiyolar diye gerçekleri deiştiremessiniz.bide şöyle bi gerçek var swde bizim dostumuz az düşmanımız çoktur sayıca bizden üstün olabilisiniz ama eşit oldugumuz zaman yada bizden az sayıda oldugunuz zaman karşımızda savaşıcak cesareti bulamıyorsunuz.aşırı kasıyosunuz gerek yok. biz sizin gibi kazandıgmız savaş sonrasında sizle dalga geçicek insanlar deiliz hiç bizamnda yapmadık bunu elinize saglık der geçeriz bunuda bilin.

RAİDON EKRANA YANSIYAN SAVAS ANLARI (VİDEODAKİ HERKESİN ELİNE SAĞLIK) çevir çevir izle ::( bufflu muyum görürsün 2k vurunca bufflu şunu çözün deyip çözülünce toplu savaşta 2k vurmak seni üzmüş sanırım :( haa bu arada 2,3 haftadır takındığın tutum 5 aylık mazini unutturmaz ettiğin küfürleri insanları aşşalamalarını böyle devam etki insanların aklında iyi etki bırak :)

bence siz kendi oynayışınızı kontrol edin.(çözmesiz bufsuz sayı üstünlügü kurmadan oynamasını üstünlük kurup alay etmemesini bi ögrenin sonra tartışırsınız)

özür dileriz reis seni 85 oranlı buffla oynatmadığımız için ya kusura bakma sayı konusundada insanlarla kötü geçinip yanınızda adam tutamanız benim problemim değil server orda adamlar orda istediğini al yanına savaş

"Video geneli için demiyorum yanlış algılama ama bazı yerlerde tek amacın bu açıkça görülüyor videoda da " beyanınaza hitaben "okcuların at üstünde olduğu koşulu incelendiğinde" Foruma da yer alan 1) sevecen adlı kullanıcının vidoesunda IZODIACI okculara karsı saldırıdığında vuramadığı veya dokunamadığı BOŞ ALANDA DÜZ VURUSLAR yaptığı görülmektedir. 2)Raidon adlı kullanıcın foruma koydugunuz video da görüleceği üzere ; aynı durum görülmektedir. IZODİACI 'ın at üstündeki SONFEDAİ VE RAİDON kullanıcılara vurduğu düz vurus ve skıllerı ıncelediğinizde bos yerde yalnız basına dövüştüğü, kılıc salladıgı görülmektedir. Bunun nedeni bir çok sebep olabılır ; SONFEDAİ VE RAİDONUN netinin hızlı olması ve IZODIACI mobile veriden giriyorum oyuna netin yavas olup olmadığı dikkate alınabilir. Bu videoda fark ettıgınız uzere SONFEDAI yapılan saldırılarda ata bındığım ve vurusları kacırmamak adına yaptıgım görülecektir. Diğer bir husus at binip korumala alan geçtiği görülmektedir. Orada item ve safir degiştirdiğim görülmektedir. At ile sektirip sektirmeme konusu tamamen bu durumdan kaynaklı tespit ettiğim bir durum tercih meselesi olup, bu durumu kimilerinin seveceği kimilerin de sevmeyeceğidir saygı duyulmalıdır. iyi günler dilerim

Fark ettiysen bahsettiğin 2 karakterde ninja karakter nitelikleri gereği şaman sura savaşcı lycan gibi karakterler ninjayı altına aldığı anda kurtulma şansın kalmıyo pek siz hortum veya parmak darbesi atarak kurtulup karşılıklı sektirebiliyorsunuz yerde bu yüzden ninja oynarken biraz hareketli oynaman gerekiyor çünkü altına aldığı zaman sadece sekmekle kalıyorsun internetle alakalı değil sadece adama tıklayarak değil düz vuruş atıp geri 1 adım çıkıp tekrardan vurman gerekir devamlılık için yoksa vuramadan seke seke ölürsün elbet senin ekranında atta vurmanın adama bir zararı yok gibi duruyor fakat benim videomu izlersen futursuzca bir oraya bir buraya savruluyor çar dikkatli izlersen fark edersin yani internetin ile ilgili değil düz adama vurmak yerine sürekli hareketli oluyosun diğer karakterlere vuruşun çıkıp ninjalara çıkmamasının nedeni bu arada yaparsın fakat hasar gördüğün adama binekle koşup hasar yiyince geri binekle dönüyorsun bunu anlatmaya çalıştım.

Her şey iyi güzel de az binekten inseydin oradan oraya koşup insanları sektirmekten ne keyif alıyorsunuz hala anlamış değilim sıkışırsın binip inersin okey darlıktan çıkmak için yaparsın yine olur ama sırf sektirmek için bineğe binip space e basmak ne biliyim keyif alıyorsanız devam edin . Video geneli için demiyorum yanlış algılama ama bazı yerlerde tek amacın bu açıkça görülüyor videoda da .Boss mu kesmeye çalışıyosunuz savaşıyomusunuz belli değil.

Selamlar İyi günler. DC GENELE yazmıştım gm arkadaşlar buraya iletmemi istediler ne kadar dikkate alınır bilinmez ama alınmasını temenni ediyorum.
    1- Erebor gibi köklü ve wslerin bol olduğu bir sunucuda ws etkinlikleri hiç yok eskiden oynayan coğu kişi arada girip hareketlilik var mı diye sorup gidiyor 1-2 etkinlik var ama üzerine düşünülmemiş ve katılmayı gerektirmeyecek ödülleri var.
    2-Yine etkinlik olarak 1-120 serverında ki ödüller çok yetersiz won masası etkinliği dışında kimse etkinliklere göz ucuyla bile bakmıyor okey altıntop altıgen ayışığı hep yetersiz etkinlikler oyuna devamlılık bağlılık sağlamıyor
    3-Ws lik olarak lord yüzüğü nesnesi 3 gün 150 ep tamam etkileri azınsanamayacak kadar güzel fakat 3 günlük bir şeye 150 ep vermek insanı zorluyor gücü azaltılıp 1 haftaya çekilebilir veya günü 5 güne uzatılabilir bu sayede sürümden kazanılır insanlar 1 çekeceğine 2 çeker şirket olarak yine aynı gelir elde edilir
    4- Kritikçi şamanın verdiği hasar azaltma değerleri aşırı fazla full bir çar karşısında buff alındığı taktirde ölümsüz oluyor buff alan kişi değerleri düzenlenebilir.
    5- Oyunda çeşitli npc ler ile oyundan won silinebilir hem oyuncunun kazanacağı hem de won silinen etkinlikler haftada bir gelebilir.
    6- Yalnız dağ arenasındaki boss a ninjanın ekstra hasarı kaldırabilir ki insanlar oraya savaşmaya gelsin haftaya 3 gün yanlız dağ eventi hem oyunu ws bağlamında canlı tutar hem de bir eğlence bir nefes olur bizler için şayet vs atmak isteyen başkalarının m1 e hidra önüne gelmesini keyfini bekliyor. Çekilen nesneler itemler boşa gidiyor genelde

Reisim sen her söyleneni ciddiye alacaksan seninle işimiz çok . Normal bir savaşta üstün olamayınca oyuna bağırmadan ve genel chat ten üstün geldiklerini iddia etmeye çalışan tonla kişi var. Oyununu oyna zaten herkes sonucu görür ki burada ali değil yanındaki chat yapıyor . Önce kendi çarını dizsin sonra savaşlarda sözlerini ciddiye al .

Dostum dediğini anlıyorum ne demek istediğininde farkındayım . Fakat Rohan 2 genel oyun yapısı olarak kara ejder itemlerle birlikte gelen savunmalar la birlikte skiller hasar vuramadığı için . Tek çare düz vuruş ile vs atmak için çünkü full kara ejder bi çara 1k skill atıyosun full kara ejder çar ile zaten bu yüzden yansıtmacı çarlar yani üzerine full yansıtma getirmiş çarlar var vs lik itemleri yeterli olmadığı için rakip düşman gördüğü kişiyi etik olmayan bir şekilde öldürmüş oluyor . Şöyle ki herkes senin gibi düşünse yani herkes s buff la gezse insanlar birbirine 600 skil vurur 700 düz vurur böyle bir oyun ortamında ne insanlar savaşmaktan keyif alır nede oyunun bi amacı ölür biri kesilmesi birinin kesmesi gerekir ki pvp olsun . Oyunun tek basit amacı bu .Yanlış anlama sen buffla savaşmak istiyorsun ama bu şartlar altında bir savaş olmayacak çünkü kimse ölmeyecek ekrana bakıp space e basacaksın. Eğer sen diyosan ben bufflı olayım karşımdaki kimse almasın öyle bir dünya maalesef yok ama karşındaki de buff alsa sürekli her bufu gittiğinde korumalı alanda beklese zaten savaş olmaz oyundan keyifte alınmaz istersen bir gün seninle deneyelim buff larla vs atalım keyif alıp almadığını söyle . Yani karşındaki adam buff almadıysa senin de bufflu olmaman eşit durumda savaşmak oluyor. Ki sanıyorum ki itemlerini daha tamamlamadın o yüzden full kara ejder bir çarla vs atarken ister istemez kaybediyorsun ve buff alarak bunu dengelemeye çalışıyorsun. Buff güçlü skillerle hasar çıkmadığı için alan kişiye ekstra cok güçlü bir özellik veriyor. Herkes ister en az hasarı yiyip ortada sürekli hasar vurmayı fakat bu oyun öyle oynanmıyo maalesef . Ben karşıdaki buffsız iken buff alıp ortaya çıkıp şov yapmayı etik bulmuyorum bence acizlik gibi evet oyundaki bir özellik bu fakat kendine güvenmeyen insanların sığındığı bir şey gibi. Umarım anlamışsındır

YAW ARKADAŞ ANLAMIYORUM ATTIGIM VİDEODA EN AZ 5 KERE ÇÖZÜK YİYORUM HALAA BUFLA SAVAŞIYOSUN DİYO :) OLM TABİ DİYCEN KLAVYEDEN BAŞKA Bİ İCRATIN YOKKİ :) AMA ONU BİLE BECEREMİYON BE OLM İNSANLARIN GÖZÜNÜN İÇİNE BAKARAK YALAN KONUŞUYOSUN ÜSTÜNE ATTIGIN YALANA İNANIP BİDE SAVUNUYOSUN :)LAN VALLA KARDEŞ BANA KALSA CİGERSİZ KAİLE ALINMIYCAK BİRİSİN. VASIFSIZ OLDUĞUN İÇİN YALAN KONUŞMAYI SANAT DİYE OKUYOSUN:) OLMAMIŞ SEN BİRAZ DAHA ÇALIŞ DERSLERİNE ORTALAMADAN GEÇERSİN BELKİ :))) AMA ÇUK DİYE OTURMUŞ BİR TABLO VAR ALAN MEMNUN VEREN MEMNUN HESABI.DİYECEK BAŞKA SÖZ YOK HERKESE BAŞARILAR DİLİYORUM.

Eğitimini tamamlamadığın için anlayışının olmadığını düşünüyorum ki şayet sözlerim sana değildi alıntıladığım kişiye bakarsan ne demek istediğimi anlayacağını düşünüyorum . Umarım kendini geliştirirsin oyun olarak değil genel hayat olarak .Yalan konuşmaya gelirsek ben yalan konuşmam bilen bilir bu konularda yalan konuşmaya ihtiyacımda yok hayatımın 1,2 yılında oyunda bir başarı sağlamanın bana bir yararı olmayacak bunun için yalan konuşmaya da gerek duymuyorum bu yüzden her zaman dediğim gibi hiçbir zaman bir iddiam olmadı şayet bu oyunu hayatım haline getirmeden eğlencesine oynuyorum.1,2 hafta varım 1 ay yokum . Umarım oyunda da hayatında da başarın daim olur. Eğer bu kadar mafya dizileri filmleri ağzıyla konuşmasan seninle tartışmak konuşmak isterdim ama konuşma tarzın çok itici maalesef konuşarak anlaşabileceğim biri değilsin . Sana son olarak naçizane tavsiyem en azından konuştuğun dili düzgün kullanmayı öğren . Tabi bu dediklerimden sonrada getto sokak ağzını benimsemeye ve havalı olduğunu düşüneceğini de biliyorum . Biz sokakta yaşıyoruz sizin gibi değiliz demeye de devam edeceksin . Şuan yaşadığın hayatı bilmiyorum yargılamak çokta doğru olmaz gerçi Dediğim gibi umarım oyunda da hayatta da istediğin yere gelirsin.

Rohan 2 oyun yapısı gereği kara ejder itemlerle birlikte full çarlar birbirine skill vuramaz oldu yani vs lerin tek belirleyici tarafı düz vuruş eğer şen Kritikçi şaman karakteriysen eyvallah bufunı al geç oraya vs ni at ama sen başka bi karaktersen bana buff alıp gelip laf cambazlığı yapma ben de buff alsam full çar full çara 1k düz vurucak keyif alabileceğine inanıyormusun böyle bi oyundan velhasıl kelam eğer kritikçi şaman değilsen buffla gezmeye çalışma eğer çarın dayanmıyosa geliştirmeye bak buff alıp ağlamaya değil hiçbirimiz buffa sığınmıyoruz savaşlara genelde bufflu gelinmez bufu gidincede bazıları gibi kaçılmaz. Buff alınca kavansit çar kara ejdere dayanabilir cok güçlü eğer cok şikeyetçiysen nesne markette 150 epe yardımcı şaman var onu alabilirsin ama kritikçi şaman değilsen ve buff buff diye ağlıyosan ona güveniyosan çarını bidaha gözden geçirmeni tavsiye ederim.Umarım açıklayıcı olmuştur

Snefru İnsanları kışkırtıp videolarını alman çeşitli değişik yazılar yazıp oyundan soğutup Bıraktırmaya yöneltmen gerçekten sıktı daha kaç kişi senin yüzünden bu oyunu bırakacak Amacın ne senin ??

Demagoji yapma işine bak,kendi yaptığın şeyleri başkası yapıyomuş gibi lanse etmeyede çalışma :D insanları kışkırtıp video almaya çalışan sensin :D