SpOkE tarafından yazılan gönderiler

la olm sen ne saf bir insansin yemin ederm senin şu yazılarını videolarını görünce tutamıyorum kendimi gülmekten, adamlar 2 kişi siz 4 kişi daliyorsunuz birde utanmadan zirhsiz savasabilecigimizi gosterdik diyorsun :D :D :D puahhabha .d

Emre herzamanki görevlerini başarıyla yapıyor ve insanlari çileden çıkarıyor ama tebrik etmek lazım kendisini sayesinde 50 kişi oyunu bırakmıştır :D :D

Bekliyorum hadi göreyim seni. Bir laf söylemek ve eleştirmek için yakınlarında yaşanması gerektiğini düşünüyorsun halbuki TV'lerde haberleri bile sadece takip etsen gözün acılırdi ahmak insan bile o söylediğim lafın ne anlama geldiğini anlayabilir ama sen safsın Bu yüzden senin yakınındaki kadınlara dikkat etmen gerekiyor zira kandirilmaya çok müsaitsin.

oyunu ticarethaneye çevirmiş , yapılması yasak her türlü şeyi yapmış , ve dedikodu gibi iğrenç bir söylemi kadınlara , kadınlarımıza yakıştıran bu cinsiyetçi kişiye verilebilecek en güzel cevap , oyunu BIRAKAN hesabını SATAN bakın devir eden demiyorum SATAN birinin forum hesabı da banlansın da evde bulmacasını çözsün artık

Sana tavsiyem gözün ile görmediğin şahit olmadığın birşey hakkinda insanları itham etme yoksa bunun karşılığını alırsın ve Alman için uğraşacağım. Bana cinsiyetçi diyorsun kadınlarımızı asla yargılayıp ötekileştirmem lakin gözle görünen köy kılavuz istemez siz benim hangi kadınlardan bahsettiğimi iyi anladınız.

burada paylaşım yapıp kadınlar gibi dedi kodu yapmak yerine sadece savaşmayı deneseniz zira belli adamlar sizi umursamıyor cevap bile vermiyorlar ben olsam şahsen utanırım sonra savaşacak adam bulamıyoruz diye yakıniyorsunuz Iyi forumlar dilerm.

diyorki senin gibi küfür etmesi için kışkırtan birisi isen diyor hatta kışkırtmayı geçtim bana mı diyorsun cidden bana mı diye tastik onay alan karşındakinin sabrını deneyen birisi isen diyor daha doğru bir cezalandırma uygulayabilirler diyor youtube kanalında örnekleri var ferhat'cığım istersen linklerini atam senin kanaldakileri :)

Sana bir teklif yapmıştım YouTube kanalındaki bir videoda kabul edemedin o günden sonra yazdığın yazıları dikkate almama kararı verdm ondan dolayı iyi forumlar dilerim.

oyunu bırakıp hesaplarını SATAN kişilerin forum hesapları da kapatılsa keşke :D bu arada sürekli söyledim yine söyleyeyim lütfen bir dil kursuna git. seninle anlaşmak için tercüman tutacağım artık

ahmak insana bir lafi anlatmak için anlayacağı dil ile anlatmak gerekiyormuş oyuzden dil kursuna gitmeme gerek yok yazdıklarım gayet iyi anlaşılır. sen kendini gözden geçir eski konuları açtırma bana. sana burada hakaret eden yok insan gibi yazı yazdım efendi ol ve beni sakın başkaları ile karıştırma.

bu olay için söylemiyorum , edilen küfürü de savunmuyorum ancak konuşmanın nasıl başladığını falan gösterirsen inceleme yapıldığında ceza alması daha kolaylaşır. dediğim gibi senin çekmiş olduğun video için söylemiyorum. sadece kurallar kısmında da yazdığı gibi konuşmanın büyük bir kısmının gösterilmiş olması gerekli. diğer türlü adil bir inceleme yapılması aşırı zor oluyor. hakkettiği cezayı alması dileğiyle

insanları yanlış yönlendirme orhan hiç bir gerekçe yoktur insanın ailesine sövülmesi için. ortada bir küfür varsa yetkililer görür ve yapılması gereken işlemi yapar.

Yüzsüz insan gördüm, pişkin insan gördüm, utanmaz insan gördüm, arsız insan gördüm ama itiraf ediyorum senin gibi mahlukat görmedim, daha geçen ay discordtan yazdığın mesajlar duruyor Muharrem. Geçen ay bizim loncaya girmeyi ne kadar istediğini gördük konu açıp video mu atalım? Rezil olmaya bu kadar hevesli olunmaz bak biraz kişilik biraz adamlık vasfı taşıyan insan sesini keser oturur oturduğu yerde! Dediğim gibi senin gibi bir mahlukat görmedim daha da göremem sanırım!

sosyal medya üzerinde herhangibiryerden insanlara yazılı olarak hakaret etmenin hukuken cezasını biliyor olduğunu düşünüyorum beni daha fazla zorlamayın zira artık kırıcı oynamam gerekebilir. terbiyesizlik yapmayın insanlara hakaret yada ailelerine küfür sanırım bu şekilde kendinizi savunuyorsunuz bu cehalet ve yobazlık göstergesidir. cahil insan topluluğu kalitemi bozmuş görünüyor sanırım hiç cevap vermemek en doğru olanı iyi forumlar dilerm.

sanırım bu videoya en uygun söz ttb sevildiği çayırı özlermiş sözü olur :D atılan sayısız video var yalnız dağ , köy savaşları , gnoll ve daha sayısız mapta bu derece aciz durumlara düşüp hala oyunu bırakmıyorlarsa yukarıda da dediğim gibi çayır ve tay ilişkisi ile alakalıdır başka bir açıklaması olamaz :D eline sağlık burak güzel video olmuş

hayirdir Orhan amacın millete oyunu biraktirmakmi. Bukrimi burukmusuk nesin sana gelince Savaştığın insanlar senin gibi videosu acik bekleyip kesildigin an paylaşmiyorlar dikkat edersen cevap bile vermiyolar sana nedenini soyleyeyimmi daha önce söyledim diye hatırlıyorum kavansit setle geziyordun ve sürekli birseyler yapmaya çalıştığını söylüyordun sen herzaman gözümüzde bu şekilde kalacan daha fazla paylaşım yapıp dikkat çekmeye çalışma hep söylüyorum bu lafı sana zira bu tür tartışma mevzuları haddini aşar.

Diyorsun ki laflarınızdan sözlerinizden bıktım, oyunu bıraktım. Hatta buna sebep olan sizlersiniz diyorsun. Fakat forum kanalı üzerinden hala insanlarla sözlü münakaşaya girmeye devam ediyorsun. Madem bu kadar bunalttık seni, madem bu kadar soğuttuk seni, madem bu kadar daralttık seni neden hala burada bizimle yazı yazmaya devam ediyorsun? Lütfen söylediğin sözler ile yaptığın işler birbirini tutsun rica ediyorum senden. Yukarda yazdıklarımın yarısı gerçekleşmiş olsa inan bana burada bunları yazıyor olmazdın rica ediyorum adımını atmadığın yalnız dağ haritası için ve loncamda savaşan insan sayısı 6 7 yi geçmiyorken bile yazdığın cümlelerin doğruluğunu kanıtlar mısın bana? Seni tebrik edeceğim sana 10 tane pvp hesap aynı anda saldırırken gerçekten bahsettiğin gibi senin tabirinle ' kıdıklamak ' olarak adlandırdığın şeyi buraya at 10 tane pvp hesap vururken bak ama gerçekten TEBRİK EDECEĞİM. SEN ATAMAZSAN BEN ATARIM SENİN TARAFINDAKİ 10 TANE HESAP BANA VURURKEN BENİM EKRANIMDA NELER OLDUĞUNU GÖRÜRSÜN AMA SEN O ZAMANLAR PORTAKALDA VİTAMİNDEN KAVANSİTLERİNİ BANA GÖSTERİP BENDEN FİKİR ALMAYA ÇALIŞTIĞIN ZAMANLAR SENİN FİTZ DEN DAYAK YEDİĞİN ZAMAN NEYSE İŞİN ÖZÜ SEN ATAMAZSAN 10 KİŞİYE KARŞI VİDEO BEN YÜKLEYECEĞİM BAKALIM NE KADAR SÖZÜNÜN ERİSİN MİLLETE ATIP TUTMAKLA OLMUYOR ÖYLE AZ DOLDUR BU LAFLARININ ALTINI YT KANALINA MİTSİ MAT ELMASIN KAYBOLMASIN DİYE VİDEO ALMAYA BENZEMEZ :)

Dostm ben yapmam gerekenleri yaptığımı düşünüyorum. bu insanlar savaş sırasında kendilerini kaybedip karşılarındaki insanların kim olduğunu bile bilmeden ağızlarına geldikleri gibi konuşmaları hakaret edip aşşağılamaları hiçbirzaman eksilmedi Haliyle oyuncular oyundan soğudu işin açığı hergün çocuk gibi yazı yazmalarından bende sıkıldım, bu insanlarla aktivite geçirmenin lüzumsuz olduğunu düşündüm ve bir süre ara verme kararı aldım umarım geri döndüğümde oyuncu sayısındaki değişim akticitenin yoğunluğu ve bu tarz oyuncuların akıllanmış olduğunu görürüm.

tamam