R10 tarafından yazılan gönderiler

Konudan bağımsız olarak konuşmak istiyorum ULUTÜRK yanlışım varsa kusuruma bakmayın eski VEFAKAR loncası serverdeki normal playerleri kışkırtmaya çalışmaktadırlar misal ben jotun girip farmlayan birim düşünün benle bile kara set çarlari olmasına rağmen kışkırtma çabası içine girdiler gerçekten serverin çok çok büyük bir topluluğu bu loncadan rahatsız oluyor yukarıdaki videoda bile lycan hesapla neler demiş normal mi arkadaşlar o kelime gerçekten söylüyorum tarafsız biri olarak ben bile tiksindim

yaptığın bildirimlerde kural ihlali yok çünkü adam seni kesiyor rahatsızlık veriyor diyorsun seni kesmesi rahatsızlıksa savaş oyununda ne işin var ?? Videodaki adam ben değilim yalnız sen milleti kesince bişey olmuyor ? Dokunulmazlıgin varda biz mi bilmiyoruz SANA HİC KİMSE KÜFÜR ARGO KULLANMIYOR KAFANDAN UYDURMA

ekstradan ateş olmayan yerden duman çıkmaz sen milletle uğraşmaz isen kimse seninle uğraşmaz davut kardeş haberin olsun bende 38 yaşındayım bana yaşla gelme rahatsız oluyoruz bizde senden kural ihlali bölümü bu attığın videoda küfür bile yok ne bekliyorsun banlanmasini felan mı ???

senin nasıl bir adam olduğunu tüm server biliyor milleti kiskirt sonra rahatsızlık veriyor de var mı öyle bir dünya videoda adam şarkı ismi söylemiş hiçbir kural ihlali bile yok ne bekliyorsun savaş oyunu bu sindiremeyen oynamasın kendine gel azıcık şaka gibi carsin