davut tarafından yazılan gönderiler

Merhaba dc üzerinden böyle bi mesaj geldi diyer arkadaşlarda görsün ve dc üzerinden bu ve bunun gibi insanlar temizlenmesi için buraya yayınlıyorum böyle mesajlara kesinlikle inanmayın arkadaşlar emeklerinizi bilmediniz insanların eline bırakmayın lütfen gereyinin yapılmasını rica ediyorum iyi Forum lar.

Merhaba sayın yöneticiler bu oyunda bu insanların bu şekildeki muhabbet lerinden çok sıkılmaya başladık bir oyuncu kesinlikle benim ailemi azına alamaz bu insanlar herkezin ailerine hakaret yada dil uzatma yaparak tarik etmeye calışıyor bu tür oyuncuların en ağır ceza ile cezalandırılması lazım yoksa bu oyunda saygı biter bitincede oyuncu kaybı yaşamaya başlar sizden ricam bu tür muhabbetlerin engellenmesi için agır bir ceza sistemi uygulamanız herkeze iyi forumlar.

Bu lonca devamlı yohara kısmındaki bütün oyuncuları bu şekilde gelişmelerine engel olmakta sanki onlara özel bir yermişgibi kimseye farm ve kasılma imkanı vermemektedirler bunu defalarca bildirmemize ramen hiç bir gereyi yapılmadı ve oyundan soguttukları oyuncu sayısı gün geçtikce artmaya başladı bu insanlardan bu lonca dan bukadar şikayet ve bukadar rahatsızlık duyan çok sayıda oyuncu olmasına ramen kendilerine hiç bir şekilde ceki düzen vermediler bunun bir önleminin alınmasını rica ediyorum herkeze iyi formlar.

Bu ulutürk loncası çok ama çok gelişmeye calışan larla uraşıyor ve her etkinlikte bu insanlar kendileri yohara bölgesini sahipleniyor ve beni ve benim gibi çok kişiyi oyundan sogutmaya başladılar bunların defalarca videolarını almamıza rağmen hiç bir çözüm bulunamadı bu insanların artık hakaretlerini tacizlerini ve aşagılamalarına dayanamaz hale geldik bu soruna bi çözüm bulunmazsa emin olun bunlar sebebine oyuncu lar kaybetmeye devam edicez herkeze iyi formlar.

Merhaba sayın yönetici defalarca bu insanları elimizden geldiyince ikaz etmemize rahmen her oyuncuyu küçük görüp ahşalamaya devam ediyorlar ve inanın bu insanlardan sebepte çok kişi oyundan soğuyor ve oyunu bile bırakıyorlar ya bunlara iyi bir ceza verin yada bunları bi toplantıya cekip ikaz edin lütfen bu insanlar uluturk loncası altında amaçları oyunu kendileri oynamaksa zaten bu gidişte öyle olucak ve tek onlar kalıcak ne kimse bunlardan sebep gelişebiliyor nede lvl kasabiliyor bundan öncekileride göz önüne alıp bi care bulursanız tüm oyuncular sevinir herkeze iyi formlar.

Merhabalar genelden s.a yazdım ve bu insan selam yok diye yazdı özelden kuyruk acınmı var diye sordum ve çocuğu ma kürür etmekle tehtit ettin bu ve bunun gibi insanların en ağır şekilde cezalandırılmasını istiyorum
    İyi forumlar.

Merhaba sayın yönetici defalarca şikayet etmeme ramen bü insan benle bu şekilde uraşmaktadır hakaret iftira içeriklerini genelden yazmaktadır lütfen buna kesin bir çözüm bulmanızı rica ediyorum şimdiden ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

Merhaba sayın yönetici lütfen şu insana bi çözüm bulun devamlı ben le uraşıp hakaret ve iftira atmaktadır defalarca şikayet etmeme ramen hala aynı şeyi yapıyor böyle insanlar sebebine oyun keyfimiz iyice kaçmaya başladı lütfen bi caresini bulun ilgi ve alakanız için şimdiden teşekkürler.

Merhabalar yöneticiler lütfen su adama bi care bulun rica ediyorum deyişik deyişik hesaplardan genelden olsun özelden olsun hakaretler küfürler ediyor oyun keyfimiz iyice kaçmaya başladı sizden ricam artık kesin bi çozum bulun lütfen

MERHABA ÖNCELİKLE HERKEZE İYİ FORMLAR VEFAKAR VE YENİ İSMİ OLAN ULU TÜRK LONCASI TÜM OYUNCULARI RAHATSIZ EDİP HAKARETLERDE BULUNUP İNSANLARI OYUNDAN SOGUTMAKTAN BAŞKA BİŞİ YAPMIYORLAR HEP ONLARA YAPILANI SİZE YANSITIP KENDİ YAPTIKLARINI GEZİYORLAR VE VİDEO DA GÖRÜLDÜGÜ GİBİ SOK İÇİNE LAFINI GÖREREK KARAR VEREBİLİRSİNİZ BU İNSANLAR BUNUN GİBİ BİRÇOK HAKARET VE AŞŞALAYICI LAFLARLA HERKEZE BUNU YAPIYORLAR VE İNSANLAR SOGUYOLAR BU OYUNA HERKEZ EYLENCE VE SİTRES ATMAK İÇİN GİRİYOR AMA BOYLE İNSANLAR OLDUGU ZAMAN İNSANLAR SİTRESTEN KACIYOR LÜTFEN HATAYI GÖRMENİZİ RİCA EDERİZ VE BU GİBİ LONCALARA DAVRANANLARA GEREKEN İKAZI VE CEZAİ İŞLEMİ YAPMANIZI RİCA EDRİM

BU İNSANI DEFALARCA ŞİKAYET ETMEME RAHMEN HİÇ BİR BİLDİRİMİME CEZAİ İŞLEM YAPILMADI SİZDEN RİCAM ASIL HESABI VE BU YAN KARAKTERİNDEN BENİ DEVAMLI RAHATSIZ ETMEKTEDİR VE HAKARETLERDE BULUNMAKTADIR BİR AN ÖNCE CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUM BİLDİRİMLERİME BAKARSANIZ SEVİNİRİM KAÇTANE BİLDİRİM YAPTIM