INmisha gözünden mordor-2

• Arkadaşlar benim sözüm sadece size değil sunucu hakkında yalan yanlış konuşulursa malesef devreye girmek zorunda kalırım. O yüzden tartışmalarınız lütfen seviyeli olsun.

iyi de serkan bey ben buraya ss lerle kanıtlarla gelmişim fakat hala bana yalan yanlış bilgilerle diyorsunuz yaptığın herhangi bir açıklama dahi yok nasıl oluyorsa kimsenin sesi de çıkmıyor cevap vermekten mi kaçınıyorsunuz olayı idrak mı edemiyorsunuz ben kanıtlarla geliyorum bunun en azından bir cevabı olmalı ki bizim gözümüzden bakarsanız olmak zorunda eğer bir cevap bile çok geliyorsa bu benim yalan yanlış kanıtlarımı doğru olduğunu kanıtlar

• Merhaba, öncelikle sunduğun ss'lerden neyi anlatmaya çalışıyorsun onu bir söylermisin bana.

ss lerin üzerinde tek tek yazdım tekrar bakarsanız sevinirim

• Serkan bey bıızm sızden ıstegımzı bu konu hakkında calısma yapmanız ve bıze bı acıklama yapmanızı ıstıyoruz orda yazanlar dogruysa eger arkadas hakkında gerekenlerın yapılmasını ıstıyoruz ortada o kdr emek var verılmıs zaman var oyuna yazık degıl mı bu emeklere bıraz empatı yapıp kendınızı bızım yerımıze koyun

• Oyuncu illegal bir yola bulaşmış olsaydı eğer şimdiye çoktan ban yerdi. Bu attığınız ss'lerde kişi sadece çarının ederini soruyor. Ben harici bir şey göremiyorum. Eğer var ise tekrardan bana atarmısınız. Discord özelden.

• Serkan bey bıızm sızden ıstegımzı bu konu hakkında calısma yapmanız ve bıze bı acıklama yapmanızı ıstıyoruz orda yazanlar dogruysa eger arkadas hakkında gerekenlerın yapılmasını ıstıyoruz ortada o kdr emek var verılmıs zaman var oyuna yazık degıl mı bu emeklere bıraz empatı yapıp kendınızı bızım yerımıze koyun

ÇOK DOĞRU

• Oyuncu illegal bir yola bulaşmış olsaydı eğer şimdiye çoktan ban yerdi. Bu attığınız ss'lerde kişi sadece çarının ederini soruyor. Ben harici bir şey göremiyorum. Eğer var ise tekrardan bana atarmısınız. Discord özelden.

Bahsi geçen oyuncunun: yönetim ekibi ve Atilla ' ile arasının iyi olduğunu banlarlar ise gör bak neler yapıyorum dediği

vede oyun hesabını satma çabasına girdiği ortadadır. ' Bu arkadaş ki 1-2 günde oyuna 7-8 binlira yatırıp charını neden satmaya çabaladığını anlamış değilim. Yönetime atılmış oyuncu ile samimiyet ilişkisi ve banlanacağı takdirde oyunun akıbetini bozacak kozları olduğunu iddaa etmesi açıklama gerekliliğini doğurmuştur

• Serkan bey ben oyun yonetımıne tum kalbımle guvenıyorum ortada bı haksız kazanc varsa geregının yapılacagından hıc suphem yok su konu hakkında su an ben ve yaklasık 30-40 arkadasım haber beklıyo lutfen geregını yapın kg ıyı oyunlar.

• Serkan bey ben oyun yonetımıne tum kalbımle guvenıyorum ortada bı haksız kazanc varsa geregının yapılacagından hıc suphem yok su konu hakkında su an ben ve yaklasık 30-40 arkadasım haber beklıyo lutfen geregını yapın kg ıyı oyunlar.

aynı şekil bende de cevap bekliyenler var

Serkan bey ben siz ile arkadaş değilim ;
    sağda solda sizin ile aram iyi olduğunu iddaa edip banlar ise de oyunun ne hale geleceğinin tehditlerini savursam, vede bu oyuna senelerini vermiş oyuncular var iken bahsi geçen oyuncunun itemlerini nasıl elde ettiğini gizli tutması ep yatırıyor ise her şeyi video çeken bu oyuncu bunu neden kanıtlayamıyor. Hadi bu kendi kararı diyelim. Onu bırakalım hadi biz charımızı satmaya çalışsak aynı anlayışınız bize karşıda olur mu yoksa iddaa ettiği samimiyet mi farklı yaklaşmanızı sağlıyor.

• Bahsi geçen oyuncunun: yönetim ekibi ve Atilla ' ile arasının iyi olduğunu banlarlar ise gör bak neler yapıyorum dediği
    vede oyun hesabını satma çabasına girdiği ortadadır. ' Bu arkadaş ki 1-2 günde oyuna 7-8 binlira yatırıp charını neden satmaya çabaladığını anlamış değilim. Yönetime atılmış oyuncu ile samimiyet ilişkisi ve banlanacağı takdirde oyunun akıbetini bozacak kozları olduğunu iddaa etmesi açıklama gerekliliğini doğurmuştur

Attığınız ss de kişinin kavansit setim var yazdığını görüyorum kara ejder itemlerinden bahsedilmemiş çünkü o sırada yok. Bu konuşma yapılalı 1 hafta olmuş yani bu konuşmadan sonra ep çekilip yapılmış bu itemler. Zaten karakterini satacağını yazmamış sadece ne kadar edeceğini merak etmiş ve sormuş. Siz 3-5 kişi aranızda anlaşıp da biraz baskı ve ısrar ile bir şeyler yapabileceğinizi sandınız herhalde bunu size düşündüren nedir anlamadım ama yaptığınız şey saçma. Bir açıklama yapılması gerekiyor yazmışsınız kimse bir açıklama yapmak zorunda değil çünkü illegal bir durum ortada yok. Kimse bu zamana kadar size üzerinizdeki itemleri nasıl yaptığınızı ve kanıt göstermeniz gerektiğini söylemedi yani sizinde buna hakkınız yok. Bu arada arkadaş ss de yönetim ile yakın olduğunu yazmış bu tür söylemleri bu zamana kadar çok fazla gördük ve duyduk bunu bu kadar ciddiye alıp büyütmenize de gerek yok.

• Attığınız ss de kişinin kavansit setim var yazdığını görüyorum kara ejder itemlerinden bahsedilmemiş çünkü o sırada yok. Bu konuşma yapılalı 1 hafta olmuş yani bu konuşmadan sonra ep çekilip yapılmış bu itemler. Zaten karakterini satacağını yazmamış sadece ne kadar edeceğini merak etmiş ve sormuş. Siz 3-5 kişi aranızda anlaşıp da biraz baskı ve ısrar ile bir şeyler yapabileceğinizi sandınız herhalde bunu size düşündüren nedir anlamadım ama yaptığınız şey saçma. Bir açıklama yapılması gerekiyor yazmışsınız kimse bir açıklama yapmak zorunda değil çünkü illegal bir durum ortada yok. Kimse bu zamana kadar size üzerinizdeki itemleri nasıl yaptığınızı ve kanıt göstermeniz gerektiğini söylemedi yani sizinde buna hakkınız yok. Bu arada arkadaş ss de yönetim ile yakın olduğunu yazmış bu tür söylemleri bu zamana kadar çok fazla gördük ve duyduk bunu bu kadar ciddiye alıp büyütmenize de gerek yok.

peki neden onun adına konuşuyorusun o da çevrim içi o da bişeyler yazmasınmı

''Aptallarla dolu bir dünyada yaşarken sinirlenmemem olanaksız.'' -Dickens

• Attığınız ss de kişinin kavansit setim var yazdığını görüyorum kara ejder itemlerinden bahsedilmemiş çünkü o sırada yok. Bu konuşma yapılalı 1 hafta olmuş yani bu konuşmadan sonra ep çekilip yapılmış bu itemler. Zaten karakterini satacağını yazmamış sadece ne kadar edeceğini merak etmiş ve sormuş. Siz 3-5 kişi aranızda anlaşıp da biraz baskı ve ısrar ile bir şeyler yapabileceğinizi sandınız herhalde bunu size düşündüren nedir anlamadım ama yaptığınız şey saçma. Bir açıklama yapılması gerekiyor yazmışsınız kimse bir açıklama yapmak zorunda değil çünkü illegal bir durum ortada yok. Kimse bu zamana kadar size üzerinizdeki itemleri nasıl yaptığınızı ve kanıt göstermeniz gerektiğini söylemedi yani sizinde buna hakkınız yok. Bu arada arkadaş ss de yönetim ile yakın olduğunu yazmış bu tür söylemleri bu zamana kadar çok fazla gördük ve duyduk bunu bu kadar ciddiye alıp büyütmenize de gerek yok.

Bu kadar olaya gm ler bile cevap veremezken hiç bir vasfın olmadan gm lerin bile cevap veremediği şeye verebiliyorsun ve iki saatir burda dil döküyoruz cevap vermek şimdi mi aklına geliyor ve 15 nisanda kavansitliydi 16 nisan ise full + full ki bunu kanıtlamak için elimden geleni yapacam o zaman başka neye çekeceksin konuyu

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!