MISTRAL1 tarafından yazılan gönderiler

La sen ne boş bı kardeşsin ya oyunda zaten kalmış 4 5 kişi onlarlada oyunda yan yana gelmeyelimmi konuşmayalım mi çok merak ettinse git yönetici birini bul baksın hesaplara ki benim kardesim eşim dostum yokmu onlar oynayamaz mi benim hesabımı adam kardeşim sonuçta sende artık bı tarafını yirtma yok hesabıni satıyor yok söyle yok böyle lan satsam 3 k yamı satarım auram o kadar eder benim neyse kanıtla ondan sonra gel. Ha bide benim ne iş yaptığım nerde çalıştığımı o konuyu bida açma senin için iyi olmaz.

Carinin bozulunca 5 tane çar yapması senin oyunu bildiğini yada emek verdiğini göstermez bu oyuna ekmek vermeden çar yapan adam ya sahibidir yada senin gibi biridir neyse konumuz senin paran değil bugün oyunda parayla bı yere gelen yarın parası bitince yüzüne bakılmaz inşallah paran bitmez yoksa bı halt etmezsin bu oyun için değil hayat içinde boyle. ( Bı oyuna bu kadar para yatırılması da aklımı karıştırdı ama neyse belki abin arkadaşındır birileri. Bı garanti vermislerdir sana. )

Aslanim git kumar oyna ozaman biz babamızın parasıyla yapmadık hesabımızı yada başkalarının yandaslıgını yaparak yapmadık emek verdik o emegide 3 günde parayla çar yapan adama yedirmeyiz yedirmem.

Birleşsin de görürüm ben onu

Arkadaşlar siz anlamak istediğiniz yere çekiyorsunuz.Bakın hesabının değerini öğrenmesi evet beni gerçekten şüphelendirdi ve bu saatten sonra fazla takip içerisine gireceğim. Diğer konu 7-8 artık miktar kaç ise bir kişi o kadar oyuna para yatırıp ep çektikden sonra satmaz. Dönüşümler ep ile gerçekten basit bu arada Strange. Sende Ep çek sende dönüştür. İtemciden ban yedikden sonra bizlere saygısız kelimeler israf eden bir kişinin attığı ss'ler üzerinden yola çıkıyoruz. Arkadaşlar yapmayın sizleri ben iyi biliyorum erebor ile en çok ilgilenen benim ve bunları sizden duymak üzücü. Zaten kişi herhangibi bir illegal yola baş vurduğu an yakalanacak. Sizin dediğiniz konu bizler ile arası iyi olmak için değil. Benim gözümde hepinizi değeri aynı. Kadın veya Erkek olması oyuncunun değerini göstermez. Bir oyuncu ne kadar saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oyunu oynar ise benim şahsi kişisel olarak görüşüm ona karşı değişir. Bu sizin ile alakalı. O yüzden arkadaşlar olaylara perspektif bakınız. Size haksızsınız demiyorum yanlış anlamayın ama şuanda ortada bir suç yok. Olsaydı emin olun şuana kadar ceza-i işlem uygulardım.

Serkan birleşme olsun ozaman ayrı ayrı pvpde olunca satasmalar oluyor birleşme konusunda net değil

Arkadaşlar siz anlamak istediğiniz yere çekiyorsunuz.Bakın hesabının değerini öğrenmesi evet beni gerçekten şüphelendirdi ve bu saatten sonra fazla takip içerisine gireceğim. Diğer konu 7-8 artık miktar kaç ise bir kişi o kadar oyuna para yatırıp ep çektikden sonra satmaz. Dönüşümler ep ile gerçekten basit bu arada Strange. Sende Ep çek sende dönüştür. İtemciden ban yedikden sonra bizlere saygısız kelimeler israf eden bir kişinin attığı ss'ler üzerinden yola çıkıyoruz. Arkadaşlar yapmayın sizleri ben iyi biliyorum erebor ile en çok ilgilenen benim ve bunları sizden duymak üzücü. Zaten kişi herhangibi bir illegal yola baş vurduğu an yakalanacak. Sizin dediğiniz konu bizler ile arası iyi olmak için değil. Benim gözümde hepinizi değeri aynı. Kadın veya Erkek olması oyuncunun değerini göstermez. Bir oyuncu ne kadar saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oyunu oynar ise benim şahsi kişisel olarak görüşüm ona karşı değişir. Bu sizin ile alakalı. O yüzden arkadaşlar olaylara perspektif bakınız. Size haksızsınız demiyorum yanlış anlamayın ama şuanda ortada bir suç yok. Olsaydı emin olun şuana kadar ceza-i işlem uygulardım.

Serkan bey bilesme olsun ozaman herkez bunu istiyor yoksa bu satasmalar sürecek gibi birleşsin herkez kozunu paylaşır o kadar emek veren adamlar var ws lik carlar için şahsen ben eroborda ws atacak adam bulamıyorum o yüzden oyuna girmiyorum 1 aydır birlestirin istek çok bu yönde

Yetkili adam öyle hitapla konuşursa oyuncu nasıl konuşur sen düşün demem o bir GM rohan2 gibi bı sunucunun GM si hemde koçum derse oyuncusuda der

Oyuncu küfür etmiyor oyundaki yetkili adam burda formda rohan2 oyuncusuna koçum diye hitap ediyor sen oyuncuna kocum diye hitap ediyorsun ve bu mesajını bütün forum görüyor o oyuncuyu resmen assagilayici bir konuşma bunun senin Game Mastırın yapıyor ve sen burada kufretmeyin diyorsun ha eminim gereken yapılmıştır ama yeterlimi bilemem