Rix tarafından yazılan gönderiler

Merhaba, arkadaşlar sunucuda anlık olarak bir hata olup düzenlenmeler yapılmıştır. Bunun sizinle hiçbir alakası yok. Anlayışınız için teşekkür eder iyi oyunlar dilerim.

MERHABA KEYIFLI GECELER BEN BURDA BUG OLDUGUNU DUSUNUYORUM BU ITEMLER TAKILI KUSURSUZ 1-1 SAFIR TAKILI BU KADAR DAMEGE VURMASININ IMKANI YOK GIBI GELIYOR BANA

https://www.youtube.com/watch?v=GfSVY1_FD_k&feature=youtu.be

Merhaba, öncelikle videonu izledim ve eksik olan itemlerini şuan burda belirtmek istedim. Ws'lik tılsımların, normal tılsımın, silah fişin vs.. gibi itemlerin eksikken karşındaki oyuncunun fazla vurması gayet normal. 2.olarak argonit zodyak zırh takmışsın ve beceri hasarına karşı savunman az olduğu için sana o kadar fazla skil vurması normal. İtemlerini tamamlayınca tekrardan video atabilirsin.

Merhaba, öncelikle kanıtlarınızı video çekerek atmanız saat,tarih ve sunucu ismi kuralına uymanız gerekmektedir. Aksi taktirde bir işlem yapılmaz. İyi forumlar.

MERHABA . 80 LEVEL KASKI , 100 LEVELE DÖNÜŞTÜRMEK İSTİYORUM DA BAYA MASRAFLI . DÖNÜŞTÜRÜRKEN BAŞARISIZ OLMA ŞANSI VAR MIDIR ACABA ? TEŞEKKÜRLER

Merhaba, beta kask dönüşümlerinde yanma olasılığı yoktur. İyi forumlar.

Evet az önce danger kardeşimiz yok 1 2 hafta olmuş itemlerini o süre yapması gayet normal diyordu ama bilmediği nokta itemlerini yapması sadece 3 günü almış kimse bu krizde altın yumurtlayan ördek değil diğer noktaya gelirsek serkan bey sizi severim karakterim soyulduğu zaman destek oldunuz onun için de teşekkür ederim ama olayı anlamak istediğiniz noktan anlıyorsun beni ve oyuncuları çoktan kafamızı karıştırdı bile hani bir cevap verirken bile yarım saate uzata uzata cevap verdiniz evet itemlerini yapması 3 günü almış burda bu ss miz allahtan nisa denen karakter çok egoist ki her yerden açık veriyor kendi konusudur bu girip herkes bakabilir bana bunu yazdığında +15 eli +15 zırhı +250 aurası vardı benim gözümle gördüğüm allah bilir o envanterde ne altınlar var sizin açıklama felan yapacağınız yok zaten şu saaten sonra da gerek yok zaten bir insanın bir güvencesi olmasa 3 aylık serverle 3 yıllık servere bu kadar kolay meydan okuyamazdı

Ben şu anda beta sunucumuzda bossları ve yeni gelecek olan sistemleri sizlere daha iyi bir oyun keyfi vermek için çalışıyorum. Geç yazıyor isem gerçekten affola. Ama kimse kimsenin maddi durumunu bilemeyeceği için lütfen o şekilde yargıda bulunma. Ayrıca sana yardım etme sebebim az çok beni tanıyan eski oyuncularda bilir haksızlığa asla göz yummam ve hırsızlık durumları olduğunda direk işlem yapmaya çalışırım. O yüzden bunu gündeme getirmene gerek yok benim sizlere hizmet vermek görevimdir.

Birleşsin de görürüm ben onu

Serkan birleşme olsun ozaman ayrı ayrı pvpde olunca satasmalar oluyor birleşme konusunda net değil

Serkan bey bilesme olsun ozaman herkez bunu istiyor yoksa bu satasmalar sürecek gibi birleşsin herkez kozunu paylaşır o kadar emek veren adamlar var ws lik carlar için şahsen ben eroborda ws atacak adam bulamıyorum o yüzden oyuna girmiyorum 1 aydır birlestirin istek çok bu yönde

Hiçbir oyuncumuzu bu zamana kadar yüz üstü bırakmadık bırakmayızda. Emekleriniz hiçbir şekilde boşa gitmeyecek.

Bahsi geçen oyuncunun: yönetim ekibi ve Atilla ' ile arasının iyi olduğunu banlarlar ise gör bak neler yapıyorum dediği
    vede oyun hesabını satma çabasına girdiği ortadadır. ' Bu arkadaş ki 1-2 günde oyuna 7-8 binlira yatırıp charını neden satmaya çabaladığını anlamış değilim. Yönetime atılmış oyuncu ile samimiyet ilişkisi ve banlanacağı takdirde oyunun akıbetini bozacak kozları olduğunu iddaa etmesi açıklama gerekliliğini doğurmuştur

Arkadaşlar siz anlamak istediğiniz yere çekiyorsunuz.Bakın hesabının değerini öğrenmesi evet beni gerçekten şüphelendirdi ve bu saatten sonra fazla takip içerisine gireceğim. Diğer konu 7-8 artık miktar kaç ise bir kişi o kadar oyuna para yatırıp ep çektikden sonra satmaz. Dönüşümler ep ile gerçekten basit bu arada Strange. Sende Ep çek sende dönüştür. İtemciden ban yedikden sonra bizlere saygısız kelimeler israf eden bir kişinin attığı ss'ler üzerinden yola çıkıyoruz. Arkadaşlar yapmayın sizleri ben iyi biliyorum erebor ile en çok ilgilenen benim ve bunları sizden duymak üzücü. Zaten kişi herhangibi bir illegal yola baş vurduğu an yakalanacak. Sizin dediğiniz konu bizler ile arası iyi olmak için değil. Benim gözümde hepinizi değeri aynı. Kadın veya Erkek olması oyuncunun değerini göstermez. Bir oyuncu ne kadar saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde oyunu oynar ise benim şahsi kişisel olarak görüşüm ona karşı değişir. Bu sizin ile alakalı. O yüzden arkadaşlar olaylara perspektif bakınız. Size haksızsınız demiyorum yanlış anlamayın ama şuanda ortada bir suç yok. Olsaydı emin olun şuana kadar ceza-i işlem uygulardım.

Oyuncu illegal bir yola bulaşmış olsaydı eğer şimdiye çoktan ban yerdi. Bu attığınız ss'lerde kişi sadece çarının ederini soruyor. Ben harici bir şey göremiyorum. Eğer var ise tekrardan bana atarmısınız. Discord özelden.

Arkadaşlar benim sözüm sadece size değil sunucu hakkında yalan yanlış konuşulursa malesef devreye girmek zorunda kalırım. O yüzden tartışmalarınız lütfen seviyeli olsun.

Arkadaşlar kelimelerinizi dikkatli seçin. Laflarınız başka yerlere doğru gitmekde. Lütfen saygı çerçevesi içerisinde konuşmalarınızı gerçekleştirin. İYİ FORUMLAR..