INmisha gözünden mordor-2

• Herkese iyi forumlar dilerim,Mordor serveri savaş bakımında çok güzel ilerliyor özellikle aksam savaşları çok keyfili geçmekte.Ben de bu sahneleri elimden geldiğince yakalamaya çalıştım..Umarım keyifle izlersiniz..

NOT:Efsunlarımda henüz bir kaç itemimde sıkıntı var,

INimisha gözünden :)

• İlk yorum benden gelsin zeynep,senden hızlısını görmedim.Bu geceki savaşı editleyip koyman muazzam.Efsunları tamamlayınca damage yemiceğinden şüphe yok :) Şunu unutmasın ki kimse damage yemiyen ve ölümsüz çar yoktur.Asılsız atıp tutmalara karşıyız!! Tebrikler kuzum başarılarının devamını dilerim..Bu aralar mutluluğunun sebebini bana söyliceksin sonra.

• Serverın en iyi şamanı, surası, savaşçısı ve kurtu :love: Hala eksiklerin olduğunu düşününce attığın damage ler çok yüksek kesinlikle düşmanın olmak istemezdim :P Videoyu da çok hızlı bir şekilde editleyip yüklediğin için ayrıca tebrik ediyorum ellerine sağlık. Rakip arkadaşlara da teşekkür ederiz bu eğlenceli savaş için. ^^

• Halllloo,savaş müzik seçimlerini absürd bir şekilde beğendim :D Damagelerin gayet güzel ve şunu fark ettim bi 22-35k arası düz damage yiyenler bir sonrkai partta 10k ya düşmüş buda demek oluyorki topluda bile herkese 1-1 taktırmışsın.Tebrik ederim başarılarının devam dilerim :thumbup:

• Serverın en iyi şamanı, surası, savaşçısı ve kurtu :love: Hala eksiklerin olduğunu düşününce attığın damage ler çok yüksek kesinlikle düşmanın olmak istemezdim :P Videoyu da çok hızlı bir şekilde editleyip yüklediğin için ayrıca tebrik ediyorum ellerine sağlık. Rakip arkadaşlara da teşekkür ederiz bu eğlenceli savaş için. ^^

Serverin en iyi karakteri :love: Güzel düşüncelerin için teşekkür ederim koray :) Rakibin olucak en son kişi benim :P Başarılar koray nice beraber savaşlarımız ve günlerimiz olması dileğiyle :rolleyes:

İki tarafında eline sağlık iç itemleride kara ejdere çevirmişsin hayırlı olsun küpe ve ayakkabının oranlarını çok merak ettim açıkcası

Teşekkür ederim efsun paylaşımı yapmıyorum :) Ama kalkanımın efsunlarını görseniz gülerdiniz :P

Halllloo,savaş müzik seçimlerini absürd bir şekilde beğendim :D Damagelerin gayet güzel ve şunu fark ettim bi 22-35k arası düz damage yiyenler bir sonrkai partta 10k ya düşmüş buda demek oluyorki topluda bile herkese 1-1 taktırmışsın.Tebrik ederim başarılarının devam dilerim :thumbup:

Halloooh :),Gerçekten çok güzel bir bakış açısı aynı kanaatteyim 8o Başarılar dilerim sizede :saint:

• Benim tek anlamadığım konu şudur burda yayıncıya 200 ep diye ağlayan kişinin bir gün içinde +15 el +15 zırh +15 içleri +250 aura yapıp bütün skilerinin s lemesidir yani ben sanmıyorum ki bir günde buraya gelip 8 9 bin tl para basacağını keşke herşeyi video çekerken bunları da nasıl bulup yaptığını da çekseydin de yeni oyuncularımız da öğrenseydi

• Benim tek anlamadığım konu şudur burda yayıncıya 200 ep diye ağlayan kişinin bir gün içinde +15 el +15 zırh +15 içleri +250 aura yapıp bütün skilerinin s lemesidir yani ben sanmıyorum ki bir günde buraya gelip 8 9 bin tl para basacağını keşke herşeyi video çekerken bunları da nasıl bulup yaptığını da çekseydin de yeni oyuncularımız da öğrenseydi

Gardaşım daha öğrenmemişsin bu +15 ler sohan dağından metinden atıyor Allah Allah neyini anlamıyorsun

• Gardaşım daha öğrenmemişsin bu +15 ler sohan dağından metinden atıyor Allah Allah neyini anlamıyorsun

Zaten bu droplar bir bize kapalı gardaşım öyle birşey varsa bizde yapalım işte öğrenmek için hangi metinden düşerken video çekseydi bizde öğrenirdik

Ben o yorumumu yayıncıların verdikleri emeklerin karşılığının çok az olduğunu düşündüğüm için yazmıştım benim buradan gelecek olan epe zaten ihtiyacım yok maddi durumum iyi..Mimarım uluslararası bir firmada..Benim zırhım ve silahim +15 evet ama onun haricinde iç itemlerim yeni dönüşüldü + basmaya çalışıyorum.Onlarıda bugün veya yarın halledecceğim :) :) :) .Karalama kampanyalarını nerden başlatıcağınız iyi seçmeniz ve saygı çerçevesinde oyun oynamak dileğiyle.. :) Son yorumumdur.

• Ben o yorumumu yayıncıların verdikleri emeklerin karşılığının çok az olduğunu düşündüğüm için yazmıştım benim buradan gelecek olan epe zaten ihtiyacım yok maddi durumum iyi..Mimarım uluslararası bir firmada..Benim zırhım ve silahim +15 evet ama onun haricinde iç itemlerim yeni dönüşüldü + basmaya çalışıyorum.Onlarıda bugün veya yarın halledecceğim :) :) :) .Karalama kampanyalarını nerden başlatıcağınız iyi seçmeniz ve saygı çerçevesinde oyun oynamak dileğiyle.. :) Son yorumumdur.

Akıl var mantık kim neyin ne olduğunu az buçuk anladı zaten anormal birşey olmasa oyuna her giren kişi seni bana söylüyor reis nasıl yapar diye bilmediğim için birşey söyleyemiyorum acaba rica etsem kart bilgilerinizden oyuna yatırılan paraları bir ss alıp img ye yükleyip buraya atıp herkesin sesini kesebilirsiniz yada gerekli açıklamayı bu sabırsızlıkla sesi çıkamayan arkadaşlara yapabilirsin sonuçta bu senin gibi doğru yoldan şaşmayan biri için gayet basit ve kolay olur açıklama olur

• Herşeyi video çeken sen ep yükledim demeye mi çekiniyordun, bir videoda nesne marketinde +15 basma itemlerini çekerken çekeydin :) . Helalin var ben sana bişey demiyorum gayette iyi yapmışın bu meriçler bunu hak ediyor soy bunları :)

• Akıl var mantık kim neyin ne olduğunu az buçuk anladı zaten anormal birşey olmasa oyuna her giren kişi seni bana söylüyor reis nasıl yapar diye bilmediğim için birşey söyleyemiyorum acaba rica etsem kart bilgilerinizden oyuna yatırılan paraları bir ss alıp img ye yükleyip buraya atıp herkesin sesini kesebilirsiniz yada gerekli açıklamayı bu sabırsızlıkla sesi çıkamayan arkadaşlara yapabilirsin sonuçta bu senin gibi doğru yoldan şaşmayan biri için gayet basit ve kolay olur açıklama olur

Ben yaptığım hiç bir şeyi kanıtlamak zorunda değilim hiç birinize. Siz de ep çekerek aynı itemleri yapabilirsiniz çok zor bir şey değil. Birleşimde görüşürüz iyi oyunlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!