Dursun67 tarafından yazılan gönderiler

Oyuncu illegal bir yola bulaşmış olsaydı eğer şimdiye çoktan ban yerdi. Bu attığınız ss'lerde kişi sadece çarının ederini soruyor. Ben harici bir şey göremiyorum. Eğer var ise tekrardan bana atarmısınız. Discord özelden.

Serkan bey ben siz ile arkadaş değilim ;
    sağda solda sizin ile aram iyi olduğunu iddaa edip banlar ise de oyunun ne hale geleceğinin tehditlerini savursam, vede bu oyuna senelerini vermiş oyuncular var iken bahsi geçen oyuncunun itemlerini nasıl elde ettiğini gizli tutması ep yatırıyor ise her şeyi video çeken bu oyuncu bunu neden kanıtlayamıyor. Hadi bu kendi kararı diyelim. Onu bırakalım hadi biz charımızı satmaya çalışsak aynı anlayışınız bize karşıda olur mu yoksa iddaa ettiği samimiyet mi farklı yaklaşmanızı sağlıyor.

Atilla askerlik arkadaşı olsa gerek :) , güya itemleri parayla yapmış ya 8-9 binlira para yatırıp charını hemende satmak istemesi garip :) cevap vermeksi gerekebilir bu konulara örneğin ben üzerimde çamur kalsın istemem.

Herşeyi video çeken sen ep yükledim demeye mi çekiniyordun, bir videoda nesne marketinde +15 basma itemlerini çekerken çekeydin :) . Helalin var ben sana bişey demiyorum gayette iyi yapmışın bu meriçler bunu hak ediyor soy bunları :)

Erebor ve mordor hakkında;
    Elbette oyununuza toz kondurmayacaksınız ama oyunun oyuncusunun azaldığını bizler fark ediyoruz, bu şekilde de her geçen gün azalmakta biz ne kadar birleşme istesek de bunlar hakkında siz neler planlıyorsunuz ve düşünceleriniz nelerdir biz oyuncularında bilmesinde yarar vardır. Uygun zamanınız var ise bir soru cevap toplantısı yada bu konu altında sizlerden birkaç cümlede olsa cevap almak isteriz.

''Yöneticileri etiketlememin sebebi apaçık ortadır değerli vaktinizi çalıyor isem kusura bakmayın.' :huh:

:QWE:WQE:QWE: leoc lafı ancak bu kadar götünden anlayailirdin kardeşim tbrik ediyorum seni d Strange veledini 3kere nalları diktikten 10 dksonra nesnelerle geldiginde çekilmiş bi video bu arkadaşalr d çarda hiç bi bok yokken anca böyle video cekersiniz veledler:D kalpte yaara gözde yaş hayatınız dram arkadaş :D

Videonun tam halide var videonun tam halini atarsam ve böyle olmadığını kanıtlarsam itemlerini vericekmisin ??? çöp itemlerini silerken video çekecem

Aynı server da oynayan arkadaşların birbirine boşa sallamasını anlamıyorum kesemediğiniz charlara bile çöp diyorsunuz utanmıyor musunuz bu itamları iddaa ederken , ( vs atın da izleyek, az mevzu görelim basılan şebnemler ve parlayan itemler her zaman dikkatimizi çekmiştir).

Serverin bu durumuna dayanamayan oyuncular bırakıyor oyunu artık, yeni sunucuya açmak nasıl gerekliyse buda stratejik bir hamle buradan zarara uğramazsınız her halükarda oyuncunun olması piyasanın dönmesi oyuna olan şevkimizi arttıracak. Eksi yönlerini nasıl düşünüp birleştirmiyor iseniz artılarını düşünüp de birleşmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Piyasayı dengelemek için ne hamle yaptınız da bize bu zulümü yaşatıyorsunuz anlamıyorum. ''''' Birleşme istiyoruz görün bizi .''''

Erebor oyuncularına bu kadar düşmanlık besliyorsanız neden mordor da oynuyorsunuz biz hatıra veya oyun sorunları konuşurken hep bu şekilde kışkırtmaya çalışıyorsunuz. Bu durum da birkaç cümle daha yazarım da burası bunun yeri değil.
    Ne demiş büyük üstad ' Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem'
    -Serdar Ortaç
    İşte olay bu :) Alakaya maydanoz.

Bunlar her server de gerekiyor, ereborun kurtuluş yolu birleşme gibi gözüküyor, farm yapan oyuncu kalmadı ve x site üzerinden alışverişin artmasıdır. Won değersiz oldu benim düşündüğüm çözüm yolları :

-Birleşme
    -Won azaltacak npc
    -Won ile açılan kademeli bir sandık
    -Etkinliklerin değerli vede ticareti dönücek derecede artması
    -Nesne market ürünlerinden bir kaçını en azından npc de won ile satılması

diye düşünüyorum yönetici ekibin fikirlerini merak etmekteyim bu konuda bir toplantı yapıp bizi yönlendirebilir, fikirlerimizi alabilir, bilgilendirebilirseniz güzel olabilir. Unutmayın ki serveri açtığınız da ki ilginizi ve umutlarınızı hatırlar iseniz bu konuya yardımda bulunma isteğiniz belki artar.

Bunun duyurusu olmadan birleşme gibi birşey olucağını düşünmüyorum. Biraz tedbirli olmanı tavsiye edicem de erebor sunucusunda ki bazı oyuncuların ihtiyaç duymadığı, envanterinde 200 lü won çekleri var . Umarım bu oyuncular zarara uğramaz.