Erebor - Güveni Kötüye Kullanma Ve Dolandırılma

• MRS, JamesTKiller , Shinbo ve sürekli isim değiştiren şahıs , oyunu yaklaşık 1 - 1.5 senedir boşladığımı fırsat bilip 2-3 hafta sürecinde benim gibi 3-4 kişinin güvenini suistimal edip dolandırmıştır. Diğer arkadaşlarımla görüştüm,gerekli kanıtları olmadığı için herhangi bir yaptırım uygulanmadığını belirttiler. Bu Videoyu Rohan2 Forumunda tüm userlerin huzurunda Rohan2 Ekibine bildiriyorum. Mağduriyet 3 Lonca userleri arasında olup 3 Lonca olarak gerekli yaptırımların uygulanmasını umuyoruz.

• Herhalde daha iyi bir kanıt sunulamaz bizden kanıt istemiştiniz videolu şekilde kanıtlı serverin yarısı biliyor bu arkadasın ne olduğun Rohan Takımı olarak lütfen artık bu arkadasın daha fazla oyunda birilerini dolandırmasına cezasız bırakmayınız bu arkadas birçok kişiyi dolandırarak oyunu bırakmasına sebep olmustur sizlere güveniyoruz.

• Burdada İzledim fakat adam eş deger item kabulü ve Lazım Olmadıgını bildirtmiş sana burda bence bu tür Olaylara girmene gerek yok Çünkü Eski Dostluklar Birgün Düşmanlık vaziyeti alır Burda mağdur olan kimse degil sadece Senin saflıgın nerden bilcekler yönetim ekibi itemi geri almadıgını Düşmanlık Edeple Olur bence burda birbirinizi Kırmaya gerek yok Yine iyi forumlar buna bi işlem uygulanacagını Düşünmüyorum kendi acımdan hatalı sensin.

• Vermicektin kardeşim Adam eş deger ne verim demiş sana orda ama Zorla adama tutup vermişsin

İyi niyet gösterip vermiş ve kendını garantiye almak için videoya almış zorla tutup vermıyor istiyor arkadas geri vercem yoharaya gitcem diye gercekten mantığınıza hayran kaldım bu yüzden gelişemiyoruz işte bu tarz zihniyetler olduğu için malasef

• Burdada İzledim fakat adam eş deger item kabulü ve Lazım Olmadıgını bildirtmiş sana burda bence bu tür Olaylara girmene gerek yok Çünkü Eski Dostluklar Birgün Düşmanlık vaziyeti alır Burda mağdur olan kimse degil sadece Senin saflıgın nerden bilcekler yönetim ekibi itemi geri almadıgını Düşmanlık Edeple Olur bence burda birbirinizi Kırmaya gerek yok Yine iyi forumlar buna bi işlem uygulanacagını Düşünmüyorum kendi acımdan hatalı sensin.

Keşke kendi hesabından girip kendıni savunma cesaretinde bulunabilsen ama nerde sende o cesaret anca actıgın fake hesaplarla kendini savunabilirsin.

• BU ŞAHISIN BANLANMASINI SERVERDA İSTEMEYEN KİMSE YOK.....? HATALI OLDUGUMU KABUL EDİYORUM DUKKAN İŞLERİ İLE MEŞGALE OLDUGUM VE YAKINDA EVLENECEK OLDUGUM ICIN 3 ITEME ITIMAT ETMEZ DIYE VERDIM , VIDEONUN DEVAMINDA PM AT VERIRIM GIBISINDEN VAADDE BULUNUYOR . SABAH İSE YOHARAYA CIK VEREYIM ITEMLERINI DIYOR. FATURA KISITLANMASINI BAHANE EDIYOR. BİRAZDAN SABAH ITEMLERIMI GERI VERMESINI VAAD EDEN KONUSMAMIZI DA FORUMDA PAYLAŞACAĞIM....

• bende videonun aynısını yaşadım ama elimde bir kanıtım delilim yoktu ninja hesabım lawmaker o kişinin hesabı ise RewelVenom du hesabımı soydu karşılıklı hesaplara girdik çıktık ve videodaki suranın kullanıcı adı bende mevcuttur can yakmaya ve canı yanan kişiler oyunu bırakma sebebi oluyor daha fazla insanlararın oyun zevkini berbat etmeden gerekli cezai işlemin uygulanmasında ricada bulunuyorum sizlere güveniyoruz...önceki isimleri sırası ile (rewelvenom-elsion-mrs-pashajester ve birden fazla değiştirdiği nickler burada..

Şimdi farkettim nerden mi bilecekler nasıl alıp almadıgını cok kolay tesbiti var bunun loglara bakarak bunu cok kolay tesbit edebilirler.

• Mantıga degil istemeden Ziyade verimmi diyor şuan Lazım degil Diye söylemiş videoyu izlerseniz anlarsnız ve karşılıgında ne vereyim diye söylüyor ben arkdaşdan borc item aldım Bi sorun yaşamadım Sadece düşmanı olarak Burda yönetimi meşgul etmenizin anlamı yok Bu kanıtsız bi videodur Herhangi bi işlem uygulanacagınıda sanmıyorum Ne o arkadaşı ne sizi savunuyorum sadece Mağdurluk bi durum yok burda Kendi yapmış kendi bulmuş Nerden bilebiliriz itemlerini geri almadıgını bilerek attıgını haksızsam haksız diyin

• Mantıga degil istemeden Ziyade verimmi diyor şuan Lazım degil Diye söylemiş videoyu izlerseniz anlarsnız ve karşılıgında ne vereyim diye söylüyor ben arkdaşdan borc item aldım Bi sorun yaşamadım Sadece düşmanı olarak Burda yönetimi meşgul etmenizin anlamı yok Bu kanıtsız bi videodur Herhangi bi işlem uygulanacagınıda sanmıyorum Ne o arkadaşı ne sizi savunuyorum sadece Mağdurluk bi durum yok burda Kendi yapmış kendi bulmuş Nerden bilebiliriz itemlerini geri almadıgını bilerek attıgını haksızsam haksız diyin

Nedense bu arkadaşla ilgili video atıldığında ilk savunmaya gelen sen oluyorsun kendi forum hesabınla gel yaz actıgın fake hesaplarla kendini gelip savunma daha nasıl bir kanıt olabilir acaba geri vercem diyorsun ve geri vermiyorsun düşmanlık var evet bu doğru çünkü bizden de cok item caldın o yüzden düşmanlığımız olduğu doğrudur malasef onlarda kanıt yoktu ama bu sefer başka bir kişiye hırsızlık yapmıssınız arkadas da videoya almıs verirken bundan iyi bir kanıt olamaz bence acaba daha nasıl bir kanıt olabilir merak ediyorum.

"Erebor DOLANDIRMA KASTI içerir 20.04.2021" başlıklı konuda aynı şahsın aleyhine paylaşılan videdoda yorum yaptıgınızı rastladım,tefavukmu olduğunu düşünmek isterim ancak oyunda foruma konu açılmıştır diye yazı geçtikten sonra burada direk foruma açana yorum yapmanız ve yine yorum yapan kişilerin aynı olması, forumda konuyu izleyenlerden STEVEN isimli kullanıcının olması da tüm delil değerlendirildiğinde size ait olduğu açıkca görülmektedir. Oyunda fazla aktif olmayan kişilerin mağdur olduğu görüyoruz loncamızdaki ahmet arkadaşımızdan bunlardan biriydi Ederostan geldi sizi ve sizin gibileri tanımıyordu, ancak siz bu şekilde devam ettiğiniz sürece oyunda oyuncu kalmayacak siz yapılan haksızlığa soyut,afaki beyanlar ile belirtmektesiniz. Sayın yetkililer sizlerden istirhamım bunun gibi şahıslar olduğu sürece biz ve bizim gibi oyuna emek (maddi ve manevi) veren kişileri yakında bir bir azalacağını belirtmek isterim gereken cezai işlemleri yapmanızı talep ediyorum.

• Nedense Hep Sorun yaşayan Sizmişsiniz Gibi Konuşuyorsunuz Haklı Ve tefahuklu gibi Vermiceksiniz Video İzledigime göre eş deger İtem ve şahsın şuan Lazım Degil Demesi
    Ve Karşı Şahsın vermesi Onun hatasıdır bu konu Benide O diye Suclamazsınız Umarım
    burda bi kural ihlali yok demek icin Yazdım ama varsa öyle bi durumda gecmiş Olsun Dileklerimi İletiyorum.
    Bu bi Ders Olsun item vermeyin Kimseye Oyun İçi car Devir almayın sıkca yaşadıgımız Sorun bunlar Metin2 Aleminde Kimseye Güvenilmez Herkezin İtemi Kendisine Özeldir.

• Nedense Hep Sorun yaşayan Sizmişsiniz Gibi Konuşuyorsunuz Haklı Ve tefahuklu gibi Vermiceksiniz Video İzledigime göre eş deger İtem ve şahsın şuan Lazım Degil Demesi
    Ve Karşı Şahsın vermesi Onun hatasıdır bu konu Benide O diye Suclamazsınız Umarım
    burda bi kural ihlali yok demek icin Yazdım ama varsa öyle bi durumda gecmiş Olsun Dileklerimi İletiyorum.
    Bu bi Ders Olsun item vermeyin Kimseye Oyun İçi car Devir almayın sıkca yaşadıgımız Sorun bunlar Metin2 Aleminde Kimseye Güvenilmez Herkezin İtemi Kendisine Özeldir

• Öncelik'le Mağdurun Yapmış Olduğu Hareketi Bilinçi OIarak Yaptığını Algılamamanız Gerekir Hepimiz Bu Oyuna Yıllarımızı Verdik Arkadaşlar Edindik Gerek Real'Ortamına Taşındık Gerek Sanal'Olarak devam Ettik Şimdi Mağdurun Arkadaşına Olan Güveni Ve Arkadaşlık İç Güdüsüyle Yapmış Olduğu Ona Karşı Desteklerini Karşısında'ki Kişinin Onu Hiç Bir Şekilde Kaale'Almadan İstekli Olmasıyla Arkadaşına Gene Yardım Ediyor Ama İyi Niyeti Süistimal Ederek Arkasına Bakmadan Gitmesi İLGİNÇ Olmuyor Mağdurun Arkadaşına Yardım Etmesi İLGİNÇ Olup Bütün Bu Yaşanan Durumun Tek Sebebi Kendisi Olamaz Bu Zihniyeti Bi Kenara Bırakıp Mağdur'larımıza Destek Olalım Mağdur'larımıza Destek Olmayıp Mağdur Edene Destek Veren Mağdur Edenin Arkadaşı'dır Kendisi^De Mağdur Eden Gibidir Kimse Kimseyi Kandırmasın Yönetim Ekiplerin'den Rica Ediyorum Biz Oyuncular Olarak Bu Platform'Da Emek Veriyoruz Gece Gündüz Güzel Bİ Hesap Dizmeye Uğraşıyoruz Dostumuz'Bildiğimiz Kişiler'Den Darbe Yiyoruz Bu Durumu Hafife Almamanızı Rica Ediyorum Mağdurumuza Destek Olalım Geçmişlerimi Sunuyorum Umarım Tekrar Bir Başkası Zarar Görmeden Bu Şahısın Hesap'larının Kapatılmasını İstiyorum Teşekkürler Diliyip Her Kese İyi Oyunlar Huzurlu Oyunlar Dilerim.

Bu bi Ders Olsun item vermeyin Kimseye Oyun İçi car Devir almayın sıkca yaşadıgımız Sorun bunlar Metin2 Aleminde Kimseye Güvenilmez Herkezin İtemi Kendisine Özeldir.

Biz kimseyi suçlamıyoruz emin olmadan kimseye suclama yapmayız 'canom22r9r' şahsın kendine ait bir hesaptır.Bir diğer konu ise arkadaş iyi niyetinden dolayı item veriyor geri vermek kosuluyla evet doğru söylüyorsun keşke vermeseymiş yaptığı yanlış olmus ama bu geri vermek kosuluyla verdiği itemi geri alamamış bu kişiyi savunmak için yazmanız cok garip bence :(

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!