SonSOZ tarafından yazılan gönderiler

İbrahimcim küçük kardeşim haksızlık nedir değildir öğren sende kendi hakkını savunursun tamam mı kardeşim benim :)

Ayrıca sayın yönetim en yukarıyı okuduktan sonra kişisel olmadığını anlarsınız çakıcı ve sokuk geçiyor kasıtlı olarak chat ban vermeye çalışıyor bu arkadaş bilginiz olsun :)

Sorun yok canım benim normal bişey bunlar madem petlerin isimleride argo vb şey katılmasın o zaman petlerin isimleri ortalık yerde gezerken sıkıntı olmuyor eski petin adı sokuktu neyin tantanasını yapıyon varsa bişey videondan yetkili gereğini yapsın..

Çok fenasın sen nerede açık yakalasam diye düşünüyorsun yukardakileri konuşmaları almamışssın ama yazık benim eski petimin adıda sokuk varsa herhangi vb başka bişi gereği yapılsın. Sayın yönetim.

bu sincan06 denilen oyunda herkesin bıktığı emek hırsızı olan kişi lütfen yetkililer buna inanıp güvenmeyin benim hesabımı soydu lawmaker nınjam vardı ve bunun surasının adı o esnanada rewelvenom du ve ondan sonra başka farklı isim izleri atarak oyunda herkesin canını yaktı bu kişi ile birlikte karşılıklı hesaplara girdik çıktık kullanıcı adı bende mevcuttur gerekli işlem yapılması bu şart ise verebilirim bu o kişidir bütün oyun bundan şikayetçi ve çoğu kişinin oyunu bırakma sebebi oluyor gün geçtikçe oyundaki flotlara bakçak olursanız herkes bunun hakkında söylentide bulunuyor gerehinin yapılmasını saygı ve sevgi ile ricada bulunuyorum.

videoyu atan kişinin yaşadıklarını aynı bende yaşadım komple hesabımı çaldı e-postamı bilmediğim için geri alamadım belirttiğim gibi karşılıklı hesaplara gırdık cıktık ve vıdeodakı suranın kullanıcı adı bende mevcuttur normal telefondan çektiğim fotoğraflar var eğer bir delil olarak kabul olur ise onlarıda gösterebılırım (kullanıcı adı tekrar söylüyorum bende mevcuttur) her gün başka bir can yakıyor yapılan emekleri ziyan ediyor ve arkasına bakmadan devam ediyor geri bıraktıkları umrunda olmuyor lütfen sizlerden ricam rohan2 kadrosunun daha fazla eksilme ve zarar görmemesi için bu kişi hakkında gerekli cezai işlem uygulanmasını talep ediyorum bilginize arz ederim...........

bende videonun aynısını yaşadım ama elimde bir kanıtım delilim yoktu ninja hesabım lawmaker o kişinin hesabı ise RewelVenom du hesabımı soydu karşılıklı hesaplara girdik çıktık ve videodaki suranın kullanıcı adı bende mevcuttur can yakmaya ve canı yanan kişiler oyunu bırakma sebebi oluyor daha fazla insanlararın oyun zevkini berbat etmeden gerekli cezai işlemin uygulanmasında ricada bulunuyorum sizlere güveniyoruz...önceki isimleri sırası ile (rewelvenom-elsion-mrs-pashajester ve birden fazla değiştirdiği nickler burada..