Penaber/Ramazan tarafından yazılan gönderiler

Öncelik'le Mağdurun Yapmış Olduğu Hareketi Bilinçi OIarak Yaptığını Algılamamanız Gerekir Hepimiz Bu Oyuna Yıllarımızı Verdik Arkadaşlar Edindik Gerek Real'Ortamına Taşındık Gerek Sanal'Olarak devam Ettik Şimdi Mağdurun Arkadaşına Olan Güveni Ve Arkadaşlık İç Güdüsüyle Yapmış Olduğu Ona Karşı Desteklerini Karşısında'ki Kişinin Onu Hiç Bir Şekilde Kaale'Almadan İstekli Olmasıyla Arkadaşına Gene Yardım Ediyor Ama İyi Niyeti Süistimal Ederek Arkasına Bakmadan Gitmesi İLGİNÇ Olmuyor Mağdurun Arkadaşına Yardım Etmesi İLGİNÇ Olup Bütün Bu Yaşanan Durumun Tek Sebebi Kendisi Olamaz Bu Zihniyeti Bi Kenara Bırakıp Mağdur'larımıza Destek Olalım Mağdur'larımıza Destek Olmayıp Mağdur Edene Destek Veren Mağdur Edenin Arkadaşı'dır Kendisi^De Mağdur Eden Gibidir Kimse Kimseyi Kandırmasın Yönetim Ekiplerin'den Rica Ediyorum Biz Oyuncular Olarak Bu Platform'Da Emek Veriyoruz Gece Gündüz Güzel Bİ Hesap Dizmeye Uğraşıyoruz Dostumuz'Bildiğimiz Kişiler'Den Darbe Yiyoruz Bu Durumu Hafife Almamanızı Rica Ediyorum Mağdurumuza Destek Olalım Geçmişlerimi Sunuyorum Umarım Tekrar Bir Başkası Zarar Görmeden Bu Şahısın Hesap'larının Kapatılmasını İstiyorum Teşekkürler Diliyip Her Kese İyi Oyunlar Huzurlu Oyunlar Dilerim.