canom22r9r tarafından yazılan gönderiler

Mantıga degil istemeden Ziyade verimmi diyor şuan Lazım degil Diye söylemiş videoyu izlerseniz anlarsnız ve karşılıgında ne vereyim diye söylüyor ben arkdaşdan borc item aldım Bi sorun yaşamadım Sadece düşmanı olarak Burda yönetimi meşgul etmenizin anlamı yok Bu kanıtsız bi videodur Herhangi bi işlem uygulanacagınıda sanmıyorum Ne o arkadaşı ne sizi savunuyorum sadece Mağdurluk bi durum yok burda Kendi yapmış kendi bulmuş Nerden bilebiliriz itemlerini geri almadıgını bilerek attıgını haksızsam haksız diyin

Burdada İzledim fakat adam eş deger item kabulü ve Lazım Olmadıgını bildirtmiş sana burda bence bu tür Olaylara girmene gerek yok Çünkü Eski Dostluklar Birgün Düşmanlık vaziyeti alır Burda mağdur olan kimse degil sadece Senin saflıgın nerden bilcekler yönetim ekibi itemi geri almadıgını Düşmanlık Edeple Olur bence burda birbirinizi Kırmaya gerek yok Yine iyi forumlar buna bi işlem uygulanacagını Düşünmüyorum kendi acımdan hatalı sensin.

Ya ama Söyle Düşünün cekmeniz iyi olmuş ama adam ticaretten 100 ep cekip vermeniz daha mantıklı Diyor Dolandırmalık bi durum yok bence
    Ve o gün atıcaktınız 1 Gün Sonra atmışsınız Bu dolandırıcılık Degil yani adam 100 ep cekip ticaretten vermen daha mantıklı diyor

MERHABA ÖNCELİKLE SELAMÜN ALEYKÜM TÜM DOSTLARA " BENİM Bİ ÖNERİM OLACAK " Bayadır Erebor Oyuncusuyum Ve Şöyle Bi Öneride Bulunmak İstedim .

Erebor Swsi bircok Sw ile birleşti lakin yeni swler acılalı oyuncu kalmadı ve piyasada oyuncu kalmayınca Herhangi bi item satışı Pazarlarda Bişeylerin satılmaması ve 10 -15 Oyuncu İle oynamaktan cok sıkıldık Ereborun bir an önce İleştirilmesi lazım benim gibi şuan icin orda kalan arkdaşların bazılarıyla discortta Konuştuk benimde tavsiyelerim Şu yönde Herzaman Oldugu gibi İtemci xxxx alışverişi haric tüm banların kaldırılması ve ereborun bir an önce ileşmesi lazım Biz Eski Oyuncular Olarak Gerçekten bişey yapamıyoruz ve böyle bi yöntem bulduk sw birleşimide Olsa zaman gereksiminde yine Online sayısı ereborda aynı duruma düşüyor OYUN DIŞI Ticaret Haric tüm Banların kaldırılması ban affının talep edilmesini cok isteriz atilla beyinde bu konuda erebor icin destek cıkacagına eminiz farkındayızki sizde cok emek edip bişeylerle ugraşıyorsunuz ama gercekten ereborda 10 15 kişi ile oyun oynamak ve oyun ici bi gelir elde etmemek cok kötü bi durum yani erebor icin ban affının oyun dışı ticaret yapanların acılmaması talep ediyorum hani derlerya bi kere yapan 2.yide yapar die bence 1 kere ban yiyen insan 2.de akıllanır bu yönden dolayı oyuncu kalcagını düşünüorum ereborda bu konuda calışmalarınızı başlatcagınızı düşünüyorum

3 GÜN ÖNCE Bİ KONU ACMIŞTIM AKSAKAL OYUN DIŞI DİYE VE AKSAKAL KONUDA ŞUNU BELİRTTİ BEN SENİ DENEMEK İCİN ÖYLE DEDİM DEDİ YANİ MISTRAL DENEN KARAKTERİ ALMİCANI BENİ DENEDİGİNİ SÖLEMİŞTİ " VE MISTRAL " DENEN KARAKTER SAHİBİ İSE BEN SATIYOM AZ SATIYOMUSUM GİBİSİNDEN YANİ HABERİ YOKMUŞ GİBİ Bİ CÜMLE KURMUŞTU " MISTRALIN SAHIBI IRAKTA ASKERLİK YAPMAKTA BU ADAM HİC Bİ ŞEKİL GİREMİCEGİNİ BİLDİGİM İCİN BUGÜN AKSAKALI MISTRAL DENEN KARAKTERLE OYUN İCİ YAKALADIM AKSAKAL 3 BİN TLYE ALCAGINI BELİRTMİŞTİ VE BENDE BUNUN VİDEOSUNU CEKTİM TİCARET GECMİŞİ VE İPDEN BAKILMASINI TALEP EDİYORUM
    https://hizliresim.com/OzIqWg

https://www.youtube.com/watch?v=4O5872dbrjc

https://www.youtube.com/watch?v=BXw-Vfo4mCg

BEN ELİMDEN GELDİGİNCE KANITLARI ATTIM KONTROL EDERSENİZ SEVİNİRİM