Edit tarafından yazılan gönderiler

MRS, JamesTKiller , Shinbo ve sürekli isim değiştiren şahıs , oyunu yaklaşık 1 - 1.5 senedir boşladığımı fırsat bilip 2-3 hafta sürecinde benim gibi 3-4 kişinin güvenini suistimal edip dolandırmıştır. Diğer arkadaşlarımla görüştüm,gerekli kanıtları olmadığı için herhangi bir yaptırım uygulanmadığını belirttiler. Bu Videoyu Rohan2 Forumunda tüm userlerin huzurunda Rohan2 Ekibine bildiriyorum. Mağduriyet 3 Lonca userleri arasında olup 3 Lonca olarak gerekli yaptırımların uygulanmasını umuyoruz. Vİdeo saattinden 15:30 ' a kadar yoharada idim.İTEMLER LAZIM HERALDE DEDİĞİ VERMİŞ OLDUGUM ITEMLERDIR.HER HANGİ BİR DÖNÜŞ OLMAMIŞTIR.

BU ŞAHISIN BANLANMASINI SERVERDA İSTEMEYEN KİMSE YOK.....? HATALI OLDUGUMU KABUL EDİYORUM DUKKAN İŞLERİ İLE MEŞGALE OLDUGUM VE YAKINDA EVLENECEK OLDUGUM ICIN 3 ITEME ITIMAT ETMEZ DIYE VERDIM , VIDEONUN DEVAMINDA PM AT VERIRIM GIBISINDEN VAADDE BULUNUYOR . SABAH İSE YOHARAYA CIK VEREYIM ITEMLERINI DIYOR. FATURA KISITLANMASINI BAHANE EDIYOR. BİRAZDAN SABAH ITEMLERIMI GERI VERMESINI VAAD EDEN KONUSMAMIZI DA FORUMDA PAYLAŞACAĞIM....

MRS, JamesTKiller , Shinbo ve sürekli isim değiştiren şahıs , oyunu yaklaşık 1 - 1.5 senedir boşladığımı fırsat bilip 2-3 hafta sürecinde benim gibi 3-4 kişinin güvenini suistimal edip dolandırmıştır. Diğer arkadaşlarımla görüştüm,gerekli kanıtları olmadığı için herhangi bir yaptırım uygulanmadığını belirttiler. Bu Videoyu Rohan2 Forumunda tüm userlerin huzurunda Rohan2 Ekibine bildiriyorum. Mağduriyet 3 Lonca userleri arasında olup 3 Lonca olarak gerekli yaptırımların uygulanmasını umuyoruz.