Yeni Server Hakkınaki Düşünceleriniz Neler?

• 6 AY SONRA YENİ SW ACİLACAK BAKALIM EREBOR VE MORDOR BİRLEŞŞE BİLE TATMİN EDİCİ OYUNCU KALABAGILI OLUCAK Mİ BİRAKANLAR OLUCAK Mİ BİRDE HİÇ BİR REKLAM OLMADAN 1 HAFTA SONRA SWYİ AÇMAK ACELE ŞEKİLDE ANLAMADIM HAYIRLISI OLSUN BİRLEŞİM ERKENDEN OLUP KEŞKE 1 SW Yİ DAHA COK ÖNEMSESEYDİNİZ DAHA İYİ OLURDU HAYİRLİSİ..

• OYUNCU KAYMASI OLACAKTIR MUTLAKA EREBORDA OYUNCU ZATEN YOKTU BELKİ BU VESİLE İLE MORDORLA BİRLEŞTİRİRLER EREBORU

Oyuncuların Fikilerini Alıpta Hareket Edimesi Lazım. Erebor Mordor Birlşemesi Lazım

6 AY SONRA YENİ SW ACİLACAK BAKALIM EREBOR VE MORDOR BİRLEŞŞE BİLE TATMİN EDİCİ OYUNCU KALABAGILI OLUCAK Mİ BİRAKANLAR OLUCAK Mİ BİRDE HİÇ BİR REKLAM OLMADAN 1 HAFTA SONRA SWYİ AÇMAK ACELE ŞEKİLDE ANLAMADIM HAYIRLISI OLSUN BİRLEŞİM ERKENDEN OLUP KEŞKE 1 SW Yİ DAHA COK ÖNEMSESEYDİNİZ DAHA İYİ OLURDU HAYİRLİSİ..

Peki başlamayı düşünüyor musunuz yoksa oynadığınız serverlerde kalacak mısınız ?

• KALICAZ TABİ Kİ EREBORDAKİ HERKEZ BİRLEŞİM BEKLİYOR YENİ SW İLE EREBORDA İLLA Kİ OYUNCU KAYBI OLUCAK BİRLEŞİM OLMAZSA EREBORA GİRİŞLER CİDDİ ANLAMDA DÜŞÜŞ GÖSTERECEK BU KADAR İNSANIN EMEĞİ ÇÖP OLAMAZ DA O YÜZDEN BİRLEŞİM GELMESİ LAZIM.

• Yeni sunucu mu evet tabi ki de beklenebilir durumdu insanlar para kazanmasın mı.? İçimizde bulunduğumuz durumlardan dolayı Sezon erken başlıyor oyuncular yeni başlayacak server arıyor gayet normal bir hareket , Rohan 2 takımının gayet normal bir girişimi olarak görüyorum sadece biraz daha fazla reklam ve tanıtım çabalarına girerse hepimiz için en iyisi olur süreç biraz hızlı ilerliyor gibi , Bunu şöyle düşünün yeni bir metin2 oyuncusu x pvp sine mi gitmeli yoksa yeni veya eski fark etmeksizin rohan 2 sunucusuna mı tabikide rohan2 sunucusuna gelmesi biz rohan 2 oyuncularının faydasına olur. Siz bu server işini var olan sunucuların akıbeti üzerinden değerlendiriyorsunuz belkide bu takım bunu Rohan 2 isminin prestiji için düşünüyordur her yaz yeni server belkide 6 ayda 1 server gayet normal geliyor.
    Unutmayın ki oyuncunun birde müşteri gibi bir eş anlamı var bu durumda :=)

Bunlara ek olarak evet arkadaşlar özellikle erebor sorunları göz ardı edilmemeli , En iyi yararı birleşme sağlar diye düşünüyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!