IByFear tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar Sayın Yöneticler Uzun Zamandır Girmiyordum Oyunda 2 3 Sefer Ban Affı Gelmesine Rağmen Erebordaki Oyunculara Gelmedi Sebebini Öğrenebilir miyim ? Ve sizden Rica Erebordaki Çarlarada Banın Açılmasını Arz Ederim..

Karakter İsmi :IByFear
    Pet İsmi :31ATAK
    Pet Cinsi :Prazmatik (Nessie)
    Pet Leveli :157
    Pet HP :23.0
    Pet Savunma :19
    Pet Atak :29.8
    Pet Kitapları : Ninja 20 Berserker 20 20(engel, Büyübozma)

Öncelikle Merhaba
    Bu gün Çara Girdim Won Kaybı Olmuş yönetimler Bir açıklama yapılmasını
    İstiyoruz Tek Mağdur Ben Değilim
    3K silinen 1 K silinen olmuş özelikle
    99 K won olan Silinmemiş
    100 K geçen Herkesin Won Silinmiş
    Açıklama bekliyoruz

Merhaba Dostum Güzel Düşünmüsün
    Ticaretin dönmesi için Söyle Birşeyler
    Yapılabılır

• Won Oyunda Çok Değersiz Bir Durumda Bu Yüzden İtemci Won Alışverişi %100 Durmalı Artık
    • Farm Yapan Sayısı Çok Az Değişik Etkinlikleri Ve Sponsor İçin Youtuber Lazım
    • 100 Ep Olmuş 35 K Bunu Önleme için Won masası EP Miktarı Yükseltilmeli
    • Etkinlik Saatleri 1 Saat Yerine 2 Saat olabılır Günde 1 Etkilik Değilde 2 3 Etkilik olabilir

Aleyküm Selam kanka Büyülü Sura Hadinden Fazla Damage Vuruyor suranda Bir Sıkıntı var bence düzeltilmesi lazım Oyunda Büyü Savunması 182 Ninja Vurduğu zehirli bulut max 3 4 k bu yüzden Büyü Savunması azaltılmalı veya damageler yükseltilmesi ninja(Zehirli Bulut) sura(KaraBüyü) şaman(İyileştirme, Ejderha)

Dostum Herhangi Bir Kanıtın Olmadan Bence Bir İşlem Yapılamaz Ricada Bulun

Karabüyü hiç vuramıyor düzeltilmesi gerekli

Büyü Savunması Hadinden fazla olduğu içi vurmuyor

bende samanim var ful+ful um fakat kukreme skilim biraz ayar dışında vuruyor daha fazla vurması gerektiğini düşünüyorum teşekkürler rohan ekibi emeklerimiz size emanet

şaman damageleri düzeltilmeli

şaman ninja damageleri düzeltilmeli artık erebor da bakın @Thunder @Kroxi @Shade

NINJA NIN DAMEGE COK KOTU. DAHA KOTUSU BU KESKINLIK SURALAR NE OLACAK. HER YER KESKINLIK DOLDU. O KADAR EMEK VERDIGIMIZ KARAKTERLERI BIRAKIP KESKINLIK SURA MI OLALIM. LUTFEN ADALET ISTIYORUZ. ZORUMA GIDIYOR ARTIK.

Değerli Yorumlarınız Ve Ankete Katılmınız İçin Teşekkürler.

Merhaba, bu tarz hasar tespitlerini test sunucusunda bizzat kontrol ediyoruz. Fakat önerinizi dikkate alacağımızdan emin olabilirsiniz. İyi günler.

Artık Bunun İçin Gereçkten Bir Çalışma Başlatmanız Lazım Çünkü Eşitsizlik Var Ortada Düzeltilmeli Damageler Yükseltilmeli

AYNI ŞEKİLDE FULL NESNELI BİR ŞEKİLDE KESKİNLİK SURA YA 2K ATIYORUM. YAZIKTIR EMEKLERE. 6 ONCE KARABÜYÜ SURA SIKINTILIYDI ŞİMDİ İS KESKİNLİK. ADAM KESKİNLİK İ YAKIP KILICI ÇIKARTIP ÖYLE KESİYOR. LÜTFEN BU KONUDA DUYARLI OLUN. ADALET HERKES İÇİN UYGULANIRSA ADALETTİR. BİZ ÖDÜN VEYA TAVİZ İSTEMİYORUZ ADİL ŞARTLARDA YARIŞ İSTİYORUZ.

Dostum Oyunda 140 Büyü Savunması Olunca zaten ona sikil atamazsın işlevsiz yani damageler yükseltilmeli Yorumun İçin Teşekkürler.

KESİN VE KESİNLİKLE DÜZELTİLMESİ LAZIM + 15 HANCERİM VE 313 YARİ İNSANIM VAR FULL Bİ KARAKTERE VURDUGUM DAMEGE 1-2K DIR HERKEZ EMEK VERİYOR BURDA BU BUYÜLÜ SİLAH SURALAR COK FAZLA GUCLU OLUYOR WS LERDE YA DÜZELTİN BU SORUNU VE HEMEN GEREKLİ İŞLEMLERİ YAPILAMASINI ARZ EDİYORUZ OYUNCU GRUBU OLARAK..

Katılım İçin Ve Değerli Yorumun İçin Teşekkürler

Küfür ve Hakaret
    OYLESİNEx Nickli player'ın ilk küfürü değil ama ilk videosu. Bundan sonra bu şekilde ne zaman olursa olsun hakaretlerinin videosu çekilerek paylaşılacak. Bol Şans :thumbup:

OYLESİNEx NİCKLİ ŞAHS BANADA AİLEVİ DEĞERLERE AİLEVİDE KALMADI KİTABA KÜFÜR EDEN BİR DİNSİZDİR. Böyle bir şahs nasıl oyunda barındıyorsunuz ona şaşırıyorum gerçekten.

Bence zehirli bulut zaten haddinden fazla güçlü bir skil şuan ninjayı ninja yapan suikasttir ki onun da katlarcasını vuruyor istediğin kadar büyü savunması diz yine de vuruyor karabüyünün durumu hakkında bi fikrim yok büyülü silahın çok güçlü olduğu durumu da var tabii

Dostum Yorumun İçin Teşekkürler Ama Zehirli Bulut Karşıdaki Kişi 140 Büyü Savunması Ypaınca Max Girdiği 3 4 K Büyü Savunması Oyunda Çok Var

Öncelikler Merhaba
    Ninja (Zehirli Bulut) Sura(KaraBüyü) Şaman(Ejderha Gücü, İyileştirme)
    Damageleri Çok kötü Durumda; Suralar Karabüyü oynayamıyor
    Büylü oynuyor Çünkü Skiller çok az vurduğu için Büyülü Silah
    Oynayıp Düz Vurmak Daha Cazip Geliyor
    Şamanda Aynısı Sura Gibi Savunması Fazla Olduğu için
    Toplu savaşlarda Kimse Çan Takmadığı İçin Düz oynuyorlar
    Ninja Damagesi Zehir Max 20k Vurması Gerekiren Atığı Damage 4 5K
    Şu damageleri Artık Düzeltmeniz Lazım
    Sizden Ricam Artık Bizi Bir Görün