Sserver Birleşimi Önerisi

• İki serverin tek çatı altında toplanması lazım iki serverda da oyuncu sayısı dağınık ve servarlar boş olduğundan serverlar birleştirmeli diye düşünüyorum ki tek çatı altında bol oyunculu yeni rekabetler doğuracak bir server oluşması lazım oyunun popülerliğini arttırcak bir yöntem olabilir yönetici arkadaşların bu konuda ki fikirlerini merak ediyoruz

• İki serverin tek çatı altında toplanması lazım iki serverda da oyuncu sayısı dağınık ve servarlar boş olduğundan serverlar birleştirmeli diye düşünüyorum ki tek çatı altında bol oyunculu yeni rekabetler doğuracak bir server oluşması lazım oyunun popülerliğini arttırcak bir yöntem olabilir yönetici arkadaşların bu konuda ki fikirlerini merak ediyoruz

1) Mordor zaten yeterince kalabalık ve şu haliyle farm yapmak mordorda çok zorlaştı. Daha fazla kalabalığa gerek yok bence.
    2) Erebor ile Mordor arasında uçurum gibi fark var. Mordordaki oyuncuyu mağdur eder bu durum.
    3) Serverler birleştirildiği zaman illa ki kısa bir süre sonra yeni bir server açılıyor bu da oyuncuyu yeniden o tarafa kaydırıyor.

Server birleşimi yerine sunucu aktarımları olabilir =) sadece karakterin üzerinde giyili olan ve simyalarıyla bırlıkte =) savaş için güzel olabilir

• Ereborun piyasası ile mordorun piyasası arasında dağlar kadar fark var buna bir çözüm bulurlarsa iyi olur. Ereborun birleşmeye çok ihtiyacı var bunu göz önünde bulundurmaları lazım.

• Bende birleşme olması taraftarıyım mordor bölümündekiler mağdur olur diyenlere ereborda 5 tane +15 li varsa mordorda kişi başına nerdeyse +15 itemli karakterler var bence kimse mağdur olmaz birleşme olursa daha zevkli olacağını düşünüyorum

• KESİNLİKLE BİRLEŞMELİ KİMSENİN EMEGİ ÇÖP OLMAZ ONA GÖRE Bİ AYARLAMA YAPILIR EREBORDAKİ HERKEZDE BEKLİYOR BİRLEŞİM OLMASINI İLLAKİ YENİ SWLE BİRAZ OYUNCU KAYBI OLUCAKTİR SWLERDE BİRLEŞMELİ DENGEYİDE AYARLARLAR

• Yeni server için bir kaç gün önce yapılan toplantıda katiyen olmayacak denildi fakat şimdi sadece oylarına bile güvenmediğim bir oylama sonucunda birleşsin ve yeni sunucu açılsın oldu.. hakikaten böyle bir saçmalık görmedim.Hadi böyle bir şey yapıcaktınız o zaman toplantıda dediğiniz ile şuan yaptığınız arasında inanılmaz bir tutarsızlık söz konusu.İtemler vs emekler çöp olmadı belkide ama.Piyasa alt üst olucak oturana kadar zaten illallah edeceğiz.En azından 5 ay sabır ettiniz biraz daha sabır etseydiniz de diğer oyuncular da dizseydi çarlarını.Erebor oyuncularıyla savaşabilcek durumda değilim ve olmayan oyuncular çok fazla.Bu saçmalığa bir açıklama getirlmeli çünkü rohan2 ekibine ve kalitesini sarsıcak bir durum söz konusu.Nacizane görüşümdür.. Para tuzağına yapılan yorumlara katılmıcağım ama 1k abone olmayan youtube videosu çeken kişilere sahip çıkmayıp ep desteği yapmayıp böyle bir durumun ortaya çıkmasıda cabası -lNimisha

• Mordordakilerin bu birleşmeden korkmasını anlamıyorum erebor da sizin yarınız kadar bile yok ws lik adam, dikkate almanız gereken tek şey piyasadır. Bırakın ufak bir kaos yaşansın diğer türlü oyuncular çok soğudu erebordan . Ben erebora başladığımda 1 sene olmamıştı sanırım diğer sunucularla birleşmişti piyasa değişti tabikide ama oturmucak diye de birşey yok.

Not : YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM ............................

• Mordordakilerin bu birleşmeden korkmasını anlamıyorum erebor da sizin yarınız kadar bile yok ws lik adam, dikkate almanız gereken tek şey piyasadır. Bırakın ufak bir kaos yaşansın diğer türlü oyuncular çok soğudu erebordan . Ben erebora başladığımda 1 sene olmamıştı sanırım diğer sunucularla birleşmişti piyasa değişti tabikide ama oturmucak diye de birşey yok.

Not : YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLİYORUM ............................

Hadi amaa korkmuyoruz biz sizler için endişeliyiz :rolleyes:

• Hadi amaa korkmuyoruz biz sizler için endişeliyiz :rolleyes:

:) itemimi yapamadım diye konuşup tedirgin olanlar var onlara söyledim. Her söylenen şeyi üstüne alma bazen altında kalmayıda bileceksin...

• İyimser bir insan geçmişin pişmanlığı ve geleceğin endişesi ile yaşamaz . Senin ismini kullandığımı mı gördün üstüne alındın, komik . Benim amacım serverin sorunları iken senin aklın rekabetde de , rakip görmüyorum. İyi oyunlar.

• İyimser bir insan geçmişin pişmanlığı ve geleceğin endişesi ile yaşamaz . Senin ismini kullandığımı mı gördün üstüne alındın, komik . Benim amacım serverin sorunları iken senin aklın rekabetde de , rakip görmüyorum. İyi oyunlar.

Aklım tabiki rekabette sizinde öyle olmalı bence ^^

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!