cenderme12 tarafından yazılan gönderiler

Arkadaşlar yeni açılacak sunucu diğer sunuculardan farklı olmalı para piyasası az olması için taşlar kutudan çıkanlar satılmamalı,metinden çıkanlar diğer serverlara göre biraz farklı olmalı,kavansis dönüşümleri olmamalı,bosların içeriği değişmeli ki bu olanlardan sonra serverın piyasası diğerlerine benzemez ve yeni oyuncu kitlesinede seçenekler sunar önerimde farklı bir sunucuyu savunuyorum diğerlerinden tamamen farklı bir sunucu olmalı

İki serverin tek çatı altında toplanması lazım iki serverda da oyuncu sayısı dağınık ve servarlar boş olduğundan serverlar birleştirmeli diye düşünüyorum ki tek çatı altında bol oyunculu yeni rekabetler doğuracak bir server oluşması lazım oyunun popülerliğini arttırcak bir yöntem olabilir yönetici arkadaşların bu konuda ki fikirlerini merak ediyoruz

Selamlar bilindiği üzere 2 serverdan oluşan bir oyunda oynuyoruz.Bu serverlardada oyuncu seviyesi bellidir.Oyuncu sayısında artış olmamasının temel nedeni yeni başlayan birinin oyuna girince ticareti görmesi hiç bir yerde olmayan bir ticaret var bu ticaret artık Erabor serverında vonlar aşıldığı için pazarlarda dönmüyor pazarlarda olan eşyaların geneli gereksiz eşyalar pazar ticaretinin aktif olması gerekiyor bunun için von üzerinde yeni ticaret parası gelmesi böylelikle vonu o paraya dönüştürerek o parayla pazarlardan alışveriş yapabiliriz bunun dışında oyundaki paranın azalması gerekiyor parayı azaltmak için 3 farklı yöntem olabilir 1.si von marketi benzerinin sabit olanı marketten vonla bazı eşyaların alınması bunlar tek günlük kostüm,tek günlük binekler,güç veren eşyalar,efsun nesnesi olabilir 2.yöntem ise nesne markette satılan marka eşyalarının oyun içindeki parayla alınması bunu ise vonu markaya dönüştürmeyle başabiliriz.Son yöntemim ise yeni bir kutu etkinliği bu kutudan piyasayı canlandıracak nesneler çıkabilir tıpkı oyunun orjinalinde olduğu gibi olan kutular gelmeli ve bu kutulardan önemli eşyalar çıkmalı parayla yeni eşyaya geçilmeli ve bu kutular sadece haftanın belirli gününde etkinliğe dahil olmalıdır.Benim oyun hakkında ki önerilerim bu şekildedir.Oyunu daha iyi hale getirmek siz yöneticilerin elindedir.Oyuna yeni oyuncu çekmek içinde yapılabilir güzel 3 önerim mevcut lütfen değerlendirin tartışalım konuşalım...