Rohan 2 savaşları SURA

• YENİ

Herkese iyi eğlenceler (:!:)

Kaç zamandır bu oyunu oynadığımı ve ne kadar çok şey denediğimi hatırlamıyorum bile ancak hala değişmeyen tek şey ben şaman karakterimde Petime Zırhıma ve Silahıma büyü bozma kitabı ve taşları eklemeden rakibime hasar vermek için attığım yeteneklere sayısal değerler bile göremez iken(bunları yaptığımızda da gördüğümüz değerler 100 200 oluyor eşit güçteki karakterler için bahsediyorum. ) videoda görmüş olduğunuz sura karakter(her hangi bir sura karakterde olabilirdi videoyu baz alarak konuşuyorum) hiç bir şey yapmadan sadece büyü bozma yeteneğine basarak bütün itemlerini büyülü saldırı değeri bonusu ile donatarak absürt değerler görebiliyor sorun bu değerleri görmesi de değil büyülü saldırı değeri ile hasar vuran bir karaktere büyü savunması yaptığınızda (şebnem basmak gibi ) hiç bir işe yaramıyor neden çünkü hasarını sadece beceri hasarına karşı koyma özelliği düşürebiliyor şaka gibi değil mi hasarı hem beceri hasarı( bu eşyaya gelebilen sabit oranlı bonus) hem büyülü saldırı değeri ile artar iken savunması sadece beceri hasarına karşı koyma olması ironisi ile karşı karşıya kalarak oyun oynuyorsunuz. silahına 1 adet fazladan karakter taşı ekleyip zırhına fazladan yaşam taşı ekleyip petine de fazladan 1 adet karakter savunması ekleme fırsatını bulmasından bahsetmiyorum bile.. :sleeping: :sleeping: :sleeping: :sleeping:

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!