Liva'nın Zehirli Bulut ile imtihanı!

• Herkese iyi forumlar,

Sura'nın Büyü Bozma yeteneğinden yakınan arkadaşların "Ninja vurmuyor" lafına istinaden sadece Zehirli Bulut ile yediği hasarları görün istedim.

*Not: Ninja, Sura ve Şaman karakterlerinin belirli yetenekleri bozuk ve bunu reddetmiyorum. Umarım en kısa sürede diğer yeteneklerin güçlenmesi ve bozuk olanların dengelenmesi gerçekleştirilir. Ninja maks 30K atıyor diyen oyunu bilmeyen arkadaşlara duyurulur. Loncayı kapatıp veya isim değiştir bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Karakter videonun sonunda biraz daha açılıyor veya arkadaşlar eksiliyor.

:evil:

• Öncelikle eline sağlık . Bu rohan 2 de sura,ninja,iyileştirme bozuk bunda hemfikiriz yanınızdaki arkadaşlar geçenlerde okçu - savaşcı güçlü siz dizmeyi bilmiyosunuz gibi bişiler söyledi oyunda her karakter güçlü

bu videoda senin savunman az diye bu damege çıkıyor ama bende 90 üstü bıcak savunmasıda - kılıç savunmasıda olsa büyü çözme , tükürük her türlü vurabiliyor adil olmayan bu zaten. Çözmeye bec.karsı koyma tükürüğe karşı ninja savunması olsada oyunda bunları bir yere kadar çıkarabiliyorsun buda yetersiz kalıyor. Herkesin oyun bilgisi kendisine göredir. İçinizden bana kızan arkadaşlar bu oyun pvp oyunu, emin olun bu rekabet olmazsa pvpnin tadı çıkmıyor bunu söylemek istedim. Bunun bi oyun olduğunu savaşlarıda eğlence amaçlı çevirmeliyiz 2 tarafada bunu söylemek istiyorum tekrardan eline sağlık<3

• Öncelikle eline sağlık . Bu rohan 2 de sura,ninja,iyileştirme bozuk bunda hemfikiriz yanınızdaki arkadaşlar geçenlerde okçu - savaşcı güçlü siz dizmeyi bilmiyosunuz gibi bişiler söyledi oyunda her karakter güçlü

bu videoda senin savunman az diye bu damege çıkıyor ama bende 90 üstü bıcak savunmasıda - kılıç savunmasıda olsa büyü çözme , tükürük her türlü vurabiliyor adil olmayan bu zaten. Çözmeye bec.karsı koyma tükürüğe karşı ninja savunması olsada oyunda bunları bir yere kadar çıkarabiliyorsun buda yetersiz kalıyor. Herkesin oyun bilgisi kendisine göredir. İçinizden bana kızan arkadaşlar bu oyun pvp oyunu, emin olun bu rekabet olmazsa pvpnin tadı çıkmıyor bunu söylemek istedim. Bunun bi oyun olduğunu savaşlarıda eğlence amaçlı çevirmeliyiz 2 tarafada bunu söylemek istiyorum tekrardan eline sağlık<3

Bu videoda 10 savunma ve full atak hesaba vurduğun hasar farkındasındır umarım, düz vuruşta 90 savunma olmalarına rağmen Şaman, Ninja, Sura veya Savaşçı fark etmeksizin +9-15K hasar alıyorsunuz. Zehirli Bulut'a Bıçak Savunması işlediği nerede duyulmuş veya görülmüştür?

Savaş denilen arkadaş, her yerde Ninja vurmuyor diye ağlıyor. Sadece space ile Maradon'da kestiğimde sesini çıkarmadan uzaklaşmıştı.

Senin konunun altında gelip, savunmam yok ama bak şu diye video atılmadığı sürece lütfen sende başkalarının konularının altına kendini açıklamak için gelme dostum.

• Ellerine sağlık dayak nasıl atılır bunun canlı halini bize gösterdiğin içinde ayrıca teşekkür ederim.Murat Boz’un Üflee üflee yanıyorum şarkısını dinleyerek izledim daha zevkli oluyor böylesi ❤️‍🔥😂

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!