bojjeq tarafından yazılan gönderiler

Resimde de gözükmekte olduğu gibi gereğinin yapılmasını beklemekteyim. İyi Çalışmalar.

Hepinize merhaba nasılsınız? Uzun süredir foruma girmiyordum :) Yeterince bilgi sahibi olan arkadaşlar ve yetkililerin cevapları için şimdiden teşekkür ederim.

Öncelik olarak en iyi kostüm ve başlık farm seti hangisi? (Gözlemlediğim ve kullanmakta olduğum İtfaiye seti) 50 Canavar 250 STR lakin diğer kostümler 45 Canavar 300 STR sizce hangisi kullanılmalı?

Takabildiğimiz en iyi tılsım/mühür kombinasyonu? (Nazar-Esrarengiz-Kraliçe Naga ışık veya karanlık-Bekçiler tılsımı) kullanmaktayım. Farklı bir öneri verebilecek veya test ettiği bir şey varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

En iyi evcil hayvan ile kılıç kostümü kombinasyonu? STR ve Canavar olarak kullanabileceğimiz en iyi kombinasyon sanırım evcil hayvanda. Fakat test etme şansımız olmadığı gibi (sürekli bildiğimiz şeyi alıyoruz :) ) 300 STR ve 30 Yarı insanlı Anubis sunak için birebir lakin yarı efsunundan çok canavar efsunu da mühim. 30 Canavar 300 STR veren evcil hayvan yok diye biliyiorum.?

El olarak dokkaebi seti kullanmaktayım. Mağlum en yüksek canavar oranı onda. Önerebileceğiniz başka el kostümü var mı?

Kusursuz tılsım dönüşümünde yanma şansı gerçekten var mı? Şeytanların güç taşı vs. neden nesne markette yok? (hepimiz saatlerce vakit geçiremiyoruz oyunda mağlum iş güç)

yoharadaki biyolog görevleri 3 seri mi 4 seri mi ? ve verdiği özellikler hakkında bilgi rica edebilir miyim?

Sadede gelicek olursak en iyi kombinasyonlu farm seti (nesne market itemleri olarak) hangisini kullanıyorsunuz?

Tekrardan merhabalar sanırım konumun pek etkisi yok lakin ben yine de bir kaç soru ile yine buradayım. Öncelik olarak üstteki görevim hala çözümlenmedi yetkililerin bilgisine sunarım. Yani görev nesnesi olan maske yok şu an envanterimde çözümü nasıl olur bilgi verirseniz sevinirim.

1- Güç eldiveni üretiminde yanma olasılığı var mı? (veya diğer eldiven üretiminde)
    2- Nesne Yaratma kaç bk yiyor? (20 BK Master - 10 BK Grandmaster- 10 BK Perfectmaster şeklinde mi?) Yoksa sadece 10 bk okutunca mı perfectmaster oluyor?
    3- Lycan karakterinde balıkçılık m19 gözükürken diğer karakterler de hiç bir şey gözükmemesi bug mudur?
    4- Karizma'yı arttırmak için bk'sı mı lazım yoksa daha aktif değil mi?
    5- Misillemeler Sage oluyor mu?
    6- Tılsım basarken neden sürekli aynı item ile basıyoruz diğer beta + basmaları da kullanılsa daha kafi olmaz mı?
    7- Görevler panelinde etkin görevleri göremiyoruz ctrl+Q 'dan sonra bile gözükmüyor bir kaç görev haricinde.
    8- Statü dağılımı tam 120'ye denk geliyorsa bütün statüyü dağıttıktan sonra 28 statü eksik kalması normal midir? Sıfırlarsak değer düşer mi?
    9- Yohara'da en güzel exp gnoll katından mı geliyor? Bölüm2 de boss'a hiç denk gelmedim kastığım süre boyunca?
    10- Oto av'da bir kaç slot kesince duraklaması karakterin ölmesine sebep oluyor bu düzeltilebilir mi?
    11- Seviye görev ödüllerinin oyun içerisinde level aldıkça hangi hediyeyi verdiğini biliyoruz fakat 80 veya 100 sv. ödülünü nereden öğreneceğiz? Bunun için detaylı bilgilendirme sayfası yapılamaz mı?
    12- Yeşil efsun nesnesi 200 adetten 2000 adete çıkarılabilir nasılsa npcden alıyoruz veya k envanterini düzeltme tuşuna basınca iç içe geçebilir?
    13- Elimizde biriken bazı + basma nesnelerinin bir işe yaramadığını söylemek üzücü. Bu konuda çalışmalar yapılabilir diye düşünüyorum?
    14- Kask,zırh veya silah dönüşümü yaparken yanma oranımız var mı? Güzel efsunlu itemi heba etmeden öğrenelim :)
    15- Savaşçının öfke skilinde alınan zararı arttırır ibaresini görmedim. Zararı arttırıyor mu yoksa pasif mi? (Bana kalırsa arttırıyor yoharada test ettim)
    16- ROHAN2 için özel bir kuşak çalışması olmalı diye düşüncem var. Teknik ekip güzel çalışmalar çıkaracaktır diye düşünüyorum.
    17- Oyun içerisinde imleç içerisinde ki sandelye alınmalı meşhur "R" harfini görmeliyiz.
    18- Yeni dünya madeni parası tek kullanımlık mıdır yoksa oda bir beceri mi?
    19- Nesne markete fırsat teklifi haricinde PVM veya PVP paketleri eklenmeli.
    20- Artık nakliye kutularını pazara atabilelim lütfen :)

daha aklıma gelir belki ama bir sürü şey yazdım bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim ve siz değerli yetkililer lütfen es geçmeyin bizleri bilgilendirin :) iyi forumlar..

Tekrardan merhabalar. Konuyu hortlatıyorum :)

Sürgün Mağarasında Hareket Görevi Hakkında;

"Karanlık Hwang Tapınağında silüeti ara.
    Canlı görmesende bile, ruhunun varlığını hissedebileceksin."

Görevde bug falan mı var acaba? Tapınağı tavaf ettim lakin her hangi bir işaret vs. bir şey göremedim.

2. Konu olarak;

Bu seviye görevlerinin detaylarını ve verdiği ödülleri nereden öğrenebiliriz?