Sizce nar suyu, yöng, yaşam vs. hp yüklemesi yapan bir nesne kullanıyor muyum?

• Normalde böyle dakikalarca süren vs videolarından hoşlanmam ama videodaki arkadaşım ısrarla benim hp yüklemek için bir nesne kullandığımı iddia ediyor. Ben de buradaki tecrübeli arkadaşlara sormak istiyorum: Hp yüklemesi yapan herhangi bir nesne kullanmış mıyım? (x2 hızında izlemenizi tavsiye ederim)

• öncelikle tebrikler. herhangi bir iğneleyici yorum yapmak için yazmıyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın. sadece meraktan soruyorum 1 - 1 vs de potun kapalı olması gerekmiyor mu ? daha sonra bu envanter item gizleme olayları , izleyen insanların kafasında farklı senaryolar canlandırtıyor. videonun görünen kısmında bir problem yok ancak bunu foruma atıp yoruma dayalı hale getirdiğiniz zaman , izleyici doğal olarak otomatik ava herhangi bir şey koyup koymadığınıza kadar görmeli ve buna göre değerlendirme yapmalı. yani detaylara kadar inmeden iki taraf hakkında da yapıcı veya yıkıcı , söylenecek her söz haksızlığa yol açabilir. o yüzden keşke daha detaylı bir şekilde videoyu çekseydiniz. o zaman çok daha sağlıklı yorumlarda bulunabilirdim. tekrardan tebrik ederim. şaman videosu çekip şamanı rezil edenlere göre sizin maşallahınız var :)

• öncelikle tebrikler. herhangi bir iğneleyici yorum yapmak için yazmıyorum sözlerim yanlış anlaşılmasın. sadece meraktan soruyorum 1 - 1 vs de potun kapalı olması gerekmiyor mu ? daha sonra bu envanter item gizleme olayları , izleyen insanların kafasında farklı senaryolar canlandırtıyor. videonun görünen kısmında bir problem yok ancak bunu foruma atıp yoruma dayalı hale getirdiğiniz zaman , izleyici doğal olarak otomatik ava herhangi bir şey koyup koymadığınıza kadar görmeli ve buna göre değerlendirme yapmalı. yani detaylara kadar inmeden iki taraf hakkında da yapıcı veya yıkıcı , söylenecek her söz haksızlığa yol açabilir. o yüzden keşke daha detaylı bir şekilde videoyu çekseydiniz. o zaman çok daha sağlıklı yorumlarda bulunabilirdim. tekrardan tebrik ederim. şaman videosu çekip şamanı rezil edenlere göre sizin maşallahınız var :)

Çok haklısın. Ama amacım bu videoyu foruma atmak ya da paylaşmak değildi. Sadece karşımdaki arkadaşın huyunu bildiğim için sadece ona göstermek adına liste dışı paylaşacağım bir videoydu. Kendisine bu oyun özelinde çok yardımcı oldum. Bana "Ya bu adamı zehirliyorum zehirliyorum anında siliniyor bu nasıl oluyor?" dediğinde onun da cevabını veren benim. Bana bir soru soruyorsa ve ben hayır diyorsam bence hayırdır onun cevabı böyle uzatmak biraz saygısızlık oluyor. Envanterimi göstermeme sebebim tamamen sinir olmamdan kaynaklı. Ben bu zamana kadar levreğine kadar her şeyi söylüyorum ama arkadaş ben çarı 2. köye getirdiğimde özellikle karşımda biriyle yöng deniyor. Denediği kişi de 4 slot yöng koyup basmasına rağmen yöngle kurtaracak gibi olmadığını söylüyor ki tekrar söylüyorum yöng dışarıdan görünen bir nesne. ( Nar suyu vs. hakkında denemediğim için net bir şey söyleyemiyorum.)
    Hatta bu video atma olayı bunun üzerine gelişti.

Aşırı derecede basılan yöngü görüp adama "Bak dışardan yöng böyle görünür." diyorum. Yine aramızdaki muhabbeti düşündüğüm için. Arkadaş bana hala görünmüyor diyor, ben bu çok bilmişlikten hoşlanmıyorum. Envanter işinde de aslında şöyle bir durum var zaten oyuna hakim olan biri karakterin can barına bakınca ne kullanıp kullanmadığımı anlayabilir. Videoda 1 saniyelik bir glitchle hp %10 lara kadar düşüyor 2.11 - 2.20 arasında ama gruptaki cana baktıgımızda hp'nin %10 unun gittiği görünüyor.

Son olarak şunu söylemek istiyorum; vslikte de farmda da ne kadar soru sorduysa hepsini elimden geldiğince bilgim dahilinde cevaplamaya çalışmış biri olarak, aramızdaki muhabbetten ötürü bana güvenmesini tercih ederdim. Yaşam bastığımı söyleyip arkadaşını gruba almak istedi, orada yaşam göremeyince bu sefer yöngü sordu ve benden hayır cevabını aldı. Bana göre bu yeterli olmalıydı çünkü arada bir düşmanlık yok. Zaten vs sonunda da bunun dostane bir düello olduğunu kendisi de söyledi. Ben sadece saygısızlığa gelemiyorum.

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• öncelikle dediğim gibi amacım herhangi bir yergi de bulunmak değildi. sadece düşüncemi belirttim. aranızda olan konuşmalardan da haberdar olmadığım için yüzeysel olarak bir cevap verebildim sadece. glitch dediğiniz olay benim şaman karakterimde yüksek saldırı skillini kullandığım zamanda oluyor karakterin üstünde ki bar neredeyse % 1 gözükürken normal grup kısmında ki canım full gözüküyor. bu durumu yaşamış biri olarak zaten videoyu izlediğimde şaşırmadım onda herhangi bir sorun yok. karşı tarafla ilgili olan muhabbetinize de gelince maalesef oyun için çokça yardımlaştığımız insanlar bazen oyun hırsına kapılıp farklı ithamlarda bulunabiliyor. bu tamamen karşı tarafın karakter gelişimine bağlıdır. çok takılmamanızı öneririm. dediğim gibi şaman videoları çekip şamanı rezil eden birçok örnek var forumda :) siz gayet güzel bir şekilde karakterinizden alabileceğiniz maximum verimi alıp göstermişsiniz. tekrardan tebrik ediyorum. son olarak envanter olayına ve otomatik ava deyinmemin sebebi buraya videoyu bir anlaşmazlık yüzünden attığınızı düşündüm ve bu yüzden daha detaylı inceleme olmadan konuyu yorumlamanın yanlış olacağını dile getirdim.

• Not: Bu olayın nasıl foruma taşındığı ilgili videonun yorumlar kısmında mevcuttur. :saint: <X <X

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• oyunda anlık can yükleyen tüm nesnelerin görüntü efekti aynı tanımlanmış durumdadır narsuyu yöng yaşam ve şeftali şarabı bu nesneler hep aynı efekt ile uygulanır çünkü can ekleme biçimleri aynı sadece miktarları farklıdır birisi 100 birisi 800 birisi 1000 yada 1200 yaşam ise eksik canınızı tamamen yeniler.

kişisel yorumuma gelirsek ws de POT AÇIK atılan bir savaşta her şey serbesttir diye düşünüyorum yaşamda bir çeşit can basma eşyası yöng suyu minik yaşam demek aslında mantık çerçevesinde o yüzden pot açık yapılan bir düelloda her şey basılabilir diye düşünüyorum basmayan tarafın ya oyun bilgisi zayıftır yada basabilecek bütçesi yoktur iyi forumlar :)

• oyunda anlık can yükleyen tüm nesnelerin görüntü efekti aynı tanımlanmış durumdadır narsuyu yöng yaşam ve şeftali şarabı bu nesneler hep aynı efekt ile uygulanır çünkü can ekleme biçimleri aynı sadece miktarları farklıdır birisi 100 birisi 800 birisi 1000 yada 1200 yaşam ise eksik canınızı tamamen yeniler.

kişisel yorumuma gelirsek ws de POT AÇIK atılan bir savaşta her şey serbesttir diye düşünüyorum yaşamda bir çeşit can basma eşyası yöng suyu minik yaşam demek aslında mantık çerçevesinde o yüzden pot açık yapılan bir düelloda her şey basılabilir diye düşünüyorum basmayan tarafın ya oyun bilgisi zayıftır yada basabilecek bütçesi yoktur iyi forumlar :)

Not : kısa bilgidir

arkadaşın psikolojik problemleri bulunmaktadır boş ve kuru kafadan çıkan gereksiz ve anlam niteliği olmayan sözlerdir lütfen dikkate almayınız herkese iyi forumlar dilerim :)

• Not : kısa bilgidir
    arkadaşın psikolojik problemleri bulunmaktadır boş ve kuru kafadan çıkan gereksiz ve anlam niteliği olmayan sözlerdir lütfen dikkate almayınız herkese iyi forumlar dilerim :)

bu şekilde İQ seviyesi düşük bir insan gibi itham veya ithamlarda bulunmak yerine video eşliğinde yukarda yazdıklarımın aksini kanıtlarsan özür dileyeceğim :) ha yok yapamam diyorsan şeyinde boncuk aramaya devam edebilirsin elinin kirini böyle bilgi düzeyi yüksek yerlere bulaştırma lütfen :saint:

• işin açığı yazdıkların mantığa aykırı geldiği için pek detaylı okumuyordum insanları bilgilendirmek için yazmıştım yanlış anlama ayrıca okumuş insan olduğunu söylemiştin ama daha kullandığın kelimenin anlamını bile bilmiyorsun itham kelimesi ben suçlayarak yazı yazmadim dikkat ettiysen ve senin okumuş bir cahil olduğunu düşünüyorum Allah yardimcin olsun isin zor lakin ben senin en fazla kişisel gelişim konusunda yardımcı olabilrm discord üzerinden özelden pm atman yeterlidir iyi forumlar dilerim.

• yine kendi yazdıklarının içinde kendini ele veriyorsun madem okumadın nerden biliyorsun boş yazılar yazdığımı ayrıca okumadım diyorsun detaylıca mantığa aykırı olan kısmını video eşliğinde paylaş ve görelim herkes görsün ben açık fikirli birisiyim kanıtlarsan herkesin içinde herkes kabullenir ve bir başkasının konusunu benim üzerimden kirletmeye çalışıyorsun şimdi seni raporlayacağım bakalım kimmiş gerçekten boş konuşan :)

• On this platform, you need to be open to all kinds of criticism. Everyone in the free state can comment, some constructive and some destructive video, good luck to your friend, who uses a magic weapon, some ignorance is at the forefront, so the defense is terrible, as we can see, around 9.750 you're taking a straight shot anyway congrats I'm sure good things will happen if Erebor've'World reunites soon

• On this platform, you need to be open to all kinds of criticism. Everyone in the free state can comment, some constructive and some destructive video, good luck to your friend, who uses a magic weapon, some ignorance is at the forefront, so the defense is terrible, as we can see, around 9.750 you're taking a straight shot anyway congrats I'm sure good things will happen if Erebor've'World reunites soon

Güzel translate tebrikler

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!