Liwe tarafından yazılan gönderiler

BİLGİLENDİRME: Videodaki kişilerin videoda ekli olan ses metinlerinin sahip olduğu dizideki şahışlarla hiçbir alakası yoktur ve benzetme yapılmamıştır karşıdaki kişileri rencide etmek vb. durum söz konusu değildir. Tamamiyle mizahi amaçla yapılmıştır
    EK BİLGİLENDİRME: İLK DEFA BÖYLE BİR VİDEO YAPMAKLA BİRLİKTE VİDEODA OLUŞMUŞ OLAN KAYMALAR VB SORUNLAR ACEMİLİĞİMDEN KAYNAKLANMAKTADIR.

Lan bu oto click bırakıp çay almaya gittiğim video dkskxkskfkwkdkkdkkekdkskdllslxldldlldldlslwoxow çıldırdım Allah ne muradın varsa versin knk dkskdkskkddkkd (ilk video)

Yok mu her 2 haftada bir lonca açıp girmemiz peki

yok şöyle derler ADALET ÖZGÜRLÜK HAK HUKUK ....... sonrasında işte hepiniz biliyorsunuz ki yalnız dağ sürekli aynı lonca tarafından kazanılıyor buna çözüm olarak bir lonca üst üste 2 kere ödül alamasın lütfen derler :D yoksa kesinlikle kendi menfaatleri için ağlamazlar öyle düşünme yani

1-1 Turnuva düzenlense de " kimin boş kimin dolu olduğunu görmemiz" zorunluluk haline geldi.

Amacınız benı kesmek farkındayım savaslarda akraba, hısım ve arkadas kim var ise seste toplanıp hep kişi geliyorsunuz, aynı anda (buyu cozme bıle) damage vuruyorsunuz (5 farklı karakter) 6 full karaktere bu kadar dayanabılıyorum kusura bakmayınız. Görüntülerde bir kac dk izledim sana verdiğim önemi belirteyim ; 5 lik kristal bastım, safir nınja savascı takılı, kostumde 15 kılıc yok 15 ok 10 cft el var ,orda kac vurdugun dikkat etmedim cünkü bildiğim kabullendıgım ve hisstetiğim gerçek var;
    1-1 DE ASLA VE ASLA 1 TORBA ITEMINDE OLSA YENEMEZSİN :) Oyun kurucu.

sana senin yaptığın teklifle geliyorum şifa atmayacaksın ben sura sen şaman 1-1 atiyoruz hadi diyelim kabul etmeyeceksin bu durumda kendi lehine insanlara ws teklifi edip gelmedikleri zaman böbürlenmek ne kadar doğru olur? Umarım bu yazdıklarıni yol üstü bir kafede yazmıyorsundur çünkü değerli zamanının gitmesinden hoşnut olmam.

ya olay konuştukları kadar icraatlarının olmayışı başka bir şey değil. 3 veya 4 ay evvel bunların sözde başkanları yoharaya kimseyi almayacağız falan filan diyordu :D 4 ay geçti yapabildiği tek şey +9 str tılsımı :D :D :D söyleyeceklerim bu kadar

NAsıl yasa ? Küçük dağları onlar yaratmadı mı?

Ancak forumda kendize eğleniyorsunuz 8 kişi 4 kişiyle savaşıp kendinizi yenilmez zannediyorsunuz. Umarım eşit şartlarda savaşırken de sizleri forumda bu kadar aktif görebiliriz. İyi forumlar diliyorum.

çok özür dilerim Trendyol go ve Whatsapp adlı karakterleri saymamisim onlar 4 kişi yapıyor olmalı çünkü onun dışında subzero ELORDIAN shinobu Hades karakteri mevcut

Rabbim benim gözleri bozuk verdi sanırım? 8 kişi ne kelime beee

Ancak forumda kendize eğleniyorsunuz 8 kişi 4 kişiyle savaşıp kendinizi yenilmez zannediyorsunuz. Umarım eşit şartlarda savaşırken de sizleri forumda bu kadar aktif görebiliriz. İyi forumlar diliyorum.