kimsesizrube tarafından yazılan gönderiler

Sunucu'da belli başlı itemleri tamamlanan oyuncular ön planda olduğu için Yönetimin Gerek Lonca savaşı Gerek VS turnuvası düzenlemediği için Kendi aramız'Da VS turnuvası düzenliye biliriz bizler için keyifli ve etkinlik haline geleceği için ve bazı kişilerin asılsız idaalarına cevap olacağı için böyle birşey kendi tarafım'dan düşünüldü herkes görüşünü yazabilir Oyuna canlılık getireceğini belirtmek isterim, Ödül konusuna gelirsek her atılan 1VS1 atılan kişiler tarafından Nesne idarik edile bilir Veyahut Kefilsiz birşey ödenmeden keyif amaçlı'da olabilir kararlar sizlerin. iyi Hafta sonu geçirmenizi ve bu kış ayın'da sağlıklı olmanızı dilerim.

Sunucu'da belli başlı itemleri tamamlanan oyuncular ön planda olduğu için Yönetimin Gerek Lonca savaşı Gerek VS turnuvası düzenlemediği için Kendi aramız'Da VS turnuvası düzenliye biliriz bizler için keyifli ve etkinlik haline geleceği için ve bazı kişilerin asılsız idaalarına cevap olacağı için böyle birşey kendi tarafım'dan düşünüldü herkes görüşünü yazabilir Oyuna canlılık getireceğini belirtmek isterim, Ödül konusuna gelirsek her atılan 1VS1 atılan kişiler tarafından Nesne idarik edile bilir Veyahut Kefilsiz birşey ödenmeden keyif amaçlı'da olabilir kararlar sizlerin. iyi Hafta sonu geçirmenizi ve bu kış ayın'da sağlıklı olmanızı dilerim.

On this platform, you need to be open to all kinds of criticism. Everyone in the free state can comment, some constructive and some destructive video, good luck to your friend, who uses a magic weapon, some ignorance is at the forefront, so the defense is terrible, as we can see, around 9.750 you're taking a straight shot anyway congrats I'm sure good things will happen if Erebor've'World reunites soon

@SpOkE ile kavgamız 2 mizi ilgilendiriyor kendisinin bu konu hakkında foruma birşey demeyeceğini sanıyorum gnoll'veya şehir'De attığınız savaşlar beni ilgilendirmiyor benim onunla yaşadağım ebediyen aklımda kalacak diye bir söz konusu değil anlatmak istediğim benim ona karşı kullandığım kelimelerden baz alarak forum'Da cevap verilmesine karşı kendi problemleri gnoll'Da altına çocuklarını ramazanın dilinden kurtar diyor bunu diyen yanlış yaptığının farkında olduğunu düşünüyorum problemi kimleyle ona göre kavga ve savaş videolarına yorum yazsın ben kendimi manşet etmem merak etme Lonca'ya gelirsek ben kimsenin loncasına gelmek için can atmadım kimseye loncanızda yer varmı benim için de can atmadım ASIL loncasın'Dan ayrılalı 3 4 gün oldu Asıl hesabımla kendi Loncamı kurdum söyleceklerim bu kadar uzatılmasını istemiyorum oyun içinde problemi olan varsa benimle bana örnek göstererek konusunu başlatsın başkasıyla varsa benim ona karşı sorunumu cevap olarak belirtmesin .

Sorunu kendi aralarınız'Da savaşarak ve kendi kendinize laf atarak giderin İsmimi Konularınıza dahil etmemenizi öneriyorum benimle problemi olan foruma benim ismimle konu açsın problemi başka kişilerse o kişi üzerinde yorum've konu açsın bu konuyu açma sebebim Forum' üzeri savaşlarınızı bana yansıtmalarınız'dan ötürü bundan sonra özen göstereceğinize inanıyorum iyi forumlar diliyorum