Sözde gnolde sarıları kastırmıcaklarını iddia eden hayalperestler

• Arkadaşlar, sarı bayraktan kimsenin gnolde kasamayacağını iddia ediyorlarmış. Biz çar kasmak istemediğimiz için gnolde çar kasabiliyordunuz. Yalnız dağ, krallık savaşı gibi etkinliklere gelmedikleri için savaşmak için mecbur gnole çıktık. İyi seyirler :)

• Memduh başgan kaseti yayınlamış sanırım ama bir terslik var bunlar tokmak köftesini yiyen taraf. E malum ekonomik koşullar gereği yedirmek falan iyi şeyler. Takdir ettim. Afiyet olsun arkadaşlara tekrardan

• Bunlar yaşam basmak iptal olunca krallık savaşı yalnız dağda gizli gizli char kasıyorlar onlar daha gnoll 3 bilmezken bizim ekip 6 levelde orda boss kesmişlerdi bunlar daha yeni biliyor oraya savaş istiyorsa köye gelsinler sözde diyor ya arkadaş ruh vuruşuna 6 kişi kestim gelsin göstersin hünerlerini gnoll 3 te gösterilmez

• Bunlar yaşam basmak iptal olunca krallık savaşı yalnız dağda gizli gizli char kasıyorlar onlar daha gnoll 3 bilmezken bizim ekip 6 levelde orda boss kesmişlerdi bunlar daha yeni biliyor oraya savaş istiyorsa köye gelsinler sözde diyor ya arkadaş ruh vuruşuna 6 kişi kestim gelsin göstersin hünerlerini gnoll 3 te gösterilmez

umarım gelirler. :)

• sanırım bu videoya en uygun söz ttb sevildiği çayırı özlermiş sözü olur :D atılan sayısız video var yalnız dağ , köy savaşları , gnoll ve daha sayısız mapta bu derece aciz durumlara düşüp hala oyunu bırakmıyorlarsa yukarıda da dediğim gibi çayır ve tay ilişkisi ile alakalıdır başka bir açıklaması olamaz :D eline sağlık burak güzel video olmuş

• sanırım bu videoya en uygun söz ttb sevildiği çayırı özlermiş sözü olur :D atılan sayısız video var yalnız dağ , köy savaşları , gnoll ve daha sayısız mapta bu derece aciz durumlara düşüp hala oyunu bırakmıyorlarsa yukarıda da dediğim gibi çayır ve tay ilişkisi ile alakalıdır başka bir açıklaması olamaz :D eline sağlık burak güzel video olmuş

teşekkür ederim orhancım

hayirdir Orhan amacın millete oyunu biraktirmakmi. Bukrimi burukmusuk nesin sana gelince Savaştığın insanlar senin gibi videosu acik bekleyip kesildigin an paylaşmiyorlar dikkat edersen cevap bile vermiyolar sana nedenini soyleyeyimmi daha önce söyledim diye hatırlıyorum kavansit setle geziyordun ve sürekli birseyler yapmaya çalıştığını söylüyordun sen herzaman gözümüzde bu şekilde kalacan daha fazla paylaşım yapıp dikkat çekmeye çalışma hep söylüyorum bu lafı sana zira bu tür tartışma mevzuları haddini aşar.

• hayirdir Orhan amacın millete oyunu biraktirmakmi. Bukrimi burukmusuk nesin sana gelince Savaştığın insanlar senin gibi videosu acik bekleyip kesildigin an paylaşmiyorlar dikkat edersen cevap bile vermiyolar sana nedenini soyleyeyimmi daha önce söyledim diye hatırlıyorum kavansit setle geziyordun ve sürekli birseyler yapmaya çalıştığını söylüyordun sen herzaman gözümüzde bu şekilde kalacan daha fazla paylaşım yapıp dikkat çekmeye çalışma hep söylüyorum bu lafı sana zira bu tür tartışma mevzuları haddini aşar.

kanka valla konuştukça batıyosun derler ya hah işte şuan öylesin kusura bakma adam zamanında kavansit setle dolaşabilir ona bakılırsa senin düne kadar wslik çarın yoktu bunu sana burak söylüyomu hiç geçmişe çok takılmamak lazım geçmiş geçmişde kaldı şimdikiye bakarsak herkes için daha iyi olur diye düşünüyorum

• hayirdir Orhan amacın millete oyunu biraktirmakmi. Bukrimi burukmusuk nesin sana gelince Savaştığın insanlar senin gibi videosu acik bekleyip kesildigin an paylaşmiyorlar dikkat edersen cevap bile vermiyolar sana nedenini soyleyeyimmi daha önce söyledim diye hatırlıyorum kavansit setle geziyordun ve sürekli birseyler yapmaya çalıştığını söylüyordun sen herzaman gözümüzde bu şekilde kalacan daha fazla paylaşım yapıp dikkat çekmeye çalışma hep söylüyorum bu lafı sana zira bu tür tartışma mevzuları haddini aşar.

muharrem vakıf olmadığın olayların içine çok girme ha illa bir şeyler yapmak istiyorsan önce olayları tüm gerçekliği ile öğren daha sonra yorum yap. oyunu bıraktırma konusuna gelecek olursak onca acizliğe rağmen bırakmıyorlarsa bundan sonra da bırakmazlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!