iyi seyirler

• Videodaki arkadaşımızın, +7 +8 zırh kullanıp çözmeden çok hasar alınca şaşırması, çözmeden yediği hasarı nasıl düşüreceğini bilmemesi, ve oyun bilgisi bu kadar zayıfken bide genelde bize karşı egoist ve tehditkar konuşması komik değil mi? Bozuk dediğin çözme skili gerekli savunmaları sağladığında 8k lara kadar düşürülebiliyor, lonca başkanı olarak loncanda ki arkadaşlardan yardım alabilirsin, çözme den nasıl az hasar alabilirim diye. Oyunun hırsına kapılıp, videoda ki hakaretlerin de, karakterinin nasıl biri olduğunu gösteriyor :)

• pala vol 2 gelmiş :D yetişemedim tüh. eline sağlık öncelikle , anlayana ders niteliğinde konuşmuşsun ancak gel gör ki bu pala söylemekten değil göstermekten anlıyor :D gnollde slotların arasında absorbe ile baya iyi saklanıyor ama görsen böyle tavşan gibi slotları çekip çekip gülüyor. bu arada söylemeden edemeyeceğim o binekten düşüşü , kaçışı sesinin çıkmayışı sonra çağresizlikle hakaret falan edişi :D çok tatlı değil mi yaaa :) sonra o köye kaçışları beni benden alıyor :D bende de bir video var pala vol 3 diye yayınlarım müsait olunca şimdilik forum bununla idare etsin :D tekrardan eline sağlık

• hahahha :) söylediklerinin hepsine katılıyorum, bir ara burada da pelerin atıyordu slotlar gelsin diye de gnolde ki gibi istediği verimi alamadı. Bineğe binip kaçtım sanıp, çözmeye ölmesi beni de baya eğlendirdi ve güldürdü. :D

• hahahha :) söylediklerinin hepsine katılıyorum, bir ara burada da pelerin atıyordu slotlar gelsin diye de gnolde ki gibi istediği verimi alamadı. Bineğe binip kaçtım sanıp, çözmeye ölmesi beni de baya eğlendirdi ve güldürdü. :D

geçen baya talim yaptırdım ona. dikkat edersen baya uzmanlaştı kaçma konusunda. ama hala eksikleri var tabi :D öğrenecek yavaş yavaş. köyde kimi görse loncaya alıyor :D bir umut beni korurlar diyor ama nafile :D gerçi böyle kesildikten sonra yoharaya küsüyor :D sonra korumalı alanda duruyor çıkmıyor. kesmesek mi acaba bilemedim :D

• çıkarları doğrultusunda eğilip bükülen biri olduğu için özür diler onda sorun yok. ama edepli olma konusunda hiç umudum yok. zira tüm oyun hayatını yalan üzerine kuran birinden edep beklemek ütopik olur

• Eline saglık fazla yuklenme adama :D.Bu arada TTB den kımı gorursenız kesın bu adamları kımın lıder oldugunu ogrensınler oyunda.tekrardan elıne saglık

• OYUNU BIRAKALI 1AY OLDU BUNLAR HALA YERİNDE SAYIYOR. BURAKCIĞIM EN YAKIN ZAMANDA OSMANLI PAZARINA GİDİP YENİ ETEKLER ALMAN LAZIM ARKADAŞLARA ZİRA HER GÜN BU HALDELERSE GİYMELERİ İÇİN ÇOK FAZLA GEREKLİ PARDON GİYDİRMEN İÇİN DAHA DOĞRU OLUR

• Sen daha düne kadar kavansit car ile birseyler yapmaya çalışıyorum diyen burki degilmisin oyunculari nesnesiz ve savunma eksiği ile yakalayıp tek atacağın yerde bu damageleri atarak sevinçten oynayacak kadar kendini geliştirmiş gözükmektesin Bi ara sana eğitim vereyim zira öğrenecek çok şeylerin var eksiklerin çok fazla iyi forumlar dilerim.

• Kara ejderden önce kavansit item geliyor, zamanında kavansit item taktığım için utanmamı felan bekliyorsan yazık sana. Bana eğitim vermeden önce kendi kişiliğini geliştirirsen senin için daha iyi olur, zira benim eğitime ihtiyacım yok.

• Kişilik Kelimesi Evet işte beklediğim cevap. karşı rakip oyuncuyu savunmasız yakalayıp attığın damageler ile burada insanlara göstererek alay edip ezici şekilde konuşan bir insan benim kişilğimi geliştirmem gerektiğini söylüyor ve bu alay ettiğiniz insanın sizler hakkında tek konu açtığı bile görünmemiş bir oyuncu, Önce karşı rakip oyunculara düşmanın bile olsa saygı göstermen gerektiğini öğrenmen gerekmektedir Loncandan sözde kendini lider olarak kendini gösteren o şahıstan pek çok kişilik kazanmışssın peki bekle bende o yazdığın kişilik kelimesini dikkate alırım iyi forumlar.

• Kişilik Kelimesi Evet işte beklediğim cevap. karşı rakip oyuncuyu savunmasız yakalayıp attığın damageler ile burada insanlara göstererek alay edip ezici şekilde konuşan bir insan benim kişilğimi geliştirmem gerektiğini söylüyor ve bu alay ettiğiniz insanın sizler hakkında tek konu açtığı bile görünmemiş bir oyuncu, Önce karşı rakip oyunculara düşmanın bile olsa saygı göstermen gerektiğini öğrenmen gerekmektedir Loncandan sözde kendini lider olarak kendini gösteren o şahıstan pek çok kişilik kazanmışssın peki bekle bende o yazdığın kişilik kelimesini dikkate alırım iyi forumlar.

ok boomer

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!