oldraidon tarafından yazılan gönderiler

Ne zırlak çıktın eminim ya , eşit şartları kabul edemeyecek bir korkağım de geç şaman vs şaman iyileştirmesiz herkes eşit, yok surayla geliyim iyileştirme atma yok o olsun yok bu olsun asıp kesiyodun ne oldu içinemi kaçırdılar havanı iyileştirme bascakmış ölmeyecekmiş çok akıllısın sen ya . Korkaklarla zırlaklara daha fazla itimaat etmeye gerek yok.

Kişilik Kelimesi Evet işte beklediğim cevap. karşı rakip oyuncuyu savunmasız yakalayıp attığın damageler ile burada insanlara göstererek alay edip ezici şekilde konuşan bir insan benim kişilğimi geliştirmem gerektiğini söylüyor ve bu alay ettiğiniz insanın sizler hakkında tek konu açtığı bile görünmemiş bir oyuncu, Önce karşı rakip oyunculara düşmanın bile olsa saygı göstermen gerektiğini öğrenmen gerekmektedir Loncandan sözde kendini lider olarak kendini gösteren o şahıstan pek çok kişilik kazanmışssın peki bekle bende o yazdığın kişilik kelimesini dikkate alırım iyi forumlar.

ok boomer

you want to see your level and if your heart is enough you will come Vs you will see who is better, you and your team there is no one to beat me 1-1 vs.

hahahahaha, this is funny, oh wait a minute this isn't drill , we are talk about your english level ,fool run like hell. We are coming kick your a** like every time .

Sonraki sefere envanteri kapalı video çekte nesnesi full du herhalde deyip çok üzülmesinler. Acımasız burki ne dövüyon çoluk çocuğu

Raidon :)Görüşmeyeli sana bi özgüven gelmiş Hayırdır ingiltere prensesiylemi konuşuyoruzxD.Sonradan dönme arkaşlar salgıladımız hormonlara Fransız kalsada biz seni adam yerine koyup cvp verdik senin adına daha onurlu bişey olamaz xDMeslegim nemi Erebor Halısaha zincirleri cıosuyum senin gibi çok top geldi geçti elimden Beklerimxd(Kadere boyun bükmedir Çare yoksa kadere başkaldırmak mıdır Çare? )

You don't be on about something, Please,next in line loser come under my feet. I was destroyed all you for 4 months ago. When you're use translation, You can realize nothing there's in front of me. Btw if you asked question, Yes, I'm prince of United Kingdom. Know your place,fool.

Ne demiş Kral: Mesele kaçıp gitmekse eğer her zamn peşindeyim sen nereye gitsen ben daha önce ordayım.mesele öldürmekse eğer hemen öldürmek kolay kardeş. doğrusu her gün yavaş yavaş öldürmek. Ama mesele öldürmek deil =)) Herşeyi benmi söyleyecem kardeeeş onun orasınıda sen düşün !(Bir mukabele)

BAK ERKEK OLMUŞ xD , Geri döndürmeyin beni alayınızı deliye döndürürüm , Haddinizi bilip biat etmeye devam edin ben canım istediğinde azad ederim hepinizi.