kısa kesitler, keyifli seyirler :)

• Bütün oyun hayatını Video alarak geçirip karşı rakiplerini hazırlıksız yakalayıp attığın yüksek damageler ile bu şekilde parça parça bölüp paylaşman gerçekten takdir edilebilecek bir durumdur fazla emek göstermişssin iyi forumlar.

• Bütün oyun hayatını Video alarak geçirip karşı rakiplerini hazırlıksız yakalayıp attığın yüksek damageler ile bu şekilde parça parça bölüp paylaşman gerçekten takdir edilebilecek bir durumdur fazla emek göstermişssin iyi forumlar.

@MrCrassus arkadas doğru söylüyor bu arkadaşlar için boş yere arşivini karıştırmışsın hazırlıksız olan bir savaşta kimse 6 7 farklı video vermez ama yinede sen bilirsin :) bir gün olsun hazırlıklı gelin şu savaşlarada görelim kendi ekranınızda envanterinizde kemgöz lord oluyor ama hep hazırlıksızsınız tebrik ediyorum

@Emin 7 kasımda benden video istiyordun sol tarafta grupta can barları görüküyor benim çarımı rahatlıkla bulabilirsin ben o günden video atarsam sen üzülürsün burağın attığı gibi değişik manzaralara maruz kalırsın :)

@MrCrassus 1v1 düello mu attınız bilmiyorum ama arkadaşın bineği güzelmiş genelde böyle şeyleri benim yaptığım söylenir ama insanlar tenhada çok yaramazlar :)

• @MrCrassus arkadas doğru söylüyor bu arkadaşlar için boş yere arşivini karıştırmışsın hazırlıksız olan bir savaşta kimse 6 7 farklı video vermez ama yinede sen bilirsin :) bir gün olsun hazırlıklı gelin şu savaşlarada görelim kendi ekranınızda envanterinizde kemgöz lord oluyor ama hep hazırlıksızsınız tebrik ediyorum
    @Emin 7 kasımda benden video istiyordun sol tarafta grupta can barları görüküyor benim çarımı rahatlıkla bulabilirsin ben o günden video atarsam sen üzülürsün burağın attığı gibi değişik manzaralara maruz kalırsın :)

@MrCrassus 1v1 düello mu attınız bilmiyorum ama arkadaşın bineği güzelmiş genelde böyle şeyleri benim yaptığım söylenir ama insanlar tenhada çok yaramazlar :)

savaşa başlamadan önce içerde baya bir duruyor genelde ama hazırlıkları tamamlayamıyor demekki :)

• @SpOkE Çar kasıyon diye nasılda kuzu kuzusun...

cari iki kişi oynuyorsunuz kimin yazı yazdığı belli değil seni birdaha uyarmam efendi gibi oyununu oyna bana yazı yazmayida bırak senin car kastigin zamanlarida biliyoruz ozaman neden bu şekilde konuşmuyordun neyse seninle tartışmak istemiyorum umarım seninle son konusmam olur iyi forumlar.

• eee çok akıllı kardeşim videolarla kanıt sunmaya çalışıyorsun daha önce zaten o loncadaydim kendim ciktm birdaha girmek istesem bile bir niyetim olmazmiydi buradaki en büyük problem benim tekrar seve seve isteyerek o loncaya gelebileceğime inanmış olmanız :D :D nekadar safsiniz hicbirzaman beni cozemeyeceksiniz oyun hayatınız boyunca herzaman bu şekilde oyunlar oynayacagim sizinle birde crassus sessiz sakin eskisi gibi oyununu oynamani tavsiye ederim zira bu olaylar daha öncede soylemistm seni aşar sana göre değil yani .

• @MrCrassus hocam adnan gibi birisi var mı ben de spoke gibi olmak istiyorum. Baksanıza efendi falan yazmış çok üst mertebede birisi öyle diyince bir gücendim alındım... Sallayacak bir şey bulamadı abi kardeş oyun oynamamıza sallıyor şimdide. E öğret sen de oğluna sen yokken o oynasın ama fısıltı blokla mazallah laf falan derler küçük yaşta sen gibi olmasın ya da bloklama bakarsın ansızın onunda mesajlarını kanıt niteliğinde atarız inkara başlar...

• @SpOkE Son neanderthal gibisin knk o kadar yazı yazıyoruz sen uga buga huga ariba marsu plami gibi anlıyorsun. Otur bir düşün ulan koskaca swde niye herkes bana karışıyor diye. Yazık etme kendine bu kadar gençsin daha...

• @MrCrassus hocam adnan gibi birisi var mı ben de spoke gibi olmak istiyorum. Baksanıza efendi falan yazmış çok üst mertebede birisi öyle diyince bir gücendim alındım... Sallayacak bir şey bulamadı abi kardeş oyun oynamamıza sallıyor şimdide. E öğret sen de oğluna sen yokken o oynasın ama fısıltı blokla mazallah laf falan derler küçük yaşta sen gibi olmasın ya da bloklama bakarsın ansızın onunda mesajlarını kanıt niteliğinde atarız inkara başlar...

zehir olacak event var kardeşim cari kasmam lazim ortayı bulalım dediğinde carin kesildimi ayrıca bu iddialarınizi kanitlayabilecek delilleriniz yoksa konusmamanizi tavsiye ederim, forumda yazarm birsey olmaz gibi düşüncedesin haklarımı arayip destek isteyeceğim bakalım bu söylediklerinizi nasil dogrulayacaksiniz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!