Köye karşı bineksiz ve kaçmadan savaş :)

• köye karşı deyince ben köy manzaralı olarak anladım :D ama senden de daha azını beklemezdim zaten eline emeğine sağlık kankam charın hakkını vermişsin. kimseyi aşağılamadan ve saygını kaybetmeden savaşmış olmanda ayrı bir erdem. hesabın kadar kişiliğinin de ne kadar sağlam olduğunu göstermişsin. tekrardan eline emeğine sağlık

• orda 3 farklı karakter bile sonradan geliyormu izlemedim ama köye karşı tek ayakta durabilmek 4 farklı karakter nesneleri full ve fazlasına karşı ayakta durabilmektir. sunuda ekleyeyim orda savaşanlar sizin gibi ruhunu oyuna yansıtmış insanlar değil eğlencesine ve çoğu bekci bile kullanmaya gerek duymayan insanlardı. Köye karşı tek mücade istiyorsan videomu tekrar izleyebilirsin iyi forumlar.

• Altay tanklarının 2023 yılında çıkma sebebi misin be knk devlet yatırımı sana yapmış köye karşı 13 yaşam nedir

yücelttigin sahis 3 kişiyle savaşarak şaman lycan ve ninja karakteri bile olmadan koye karşı tek başına savaşabildigini söyleyen birisi olduğunu hatırlatmak isterim.

• köye karşı deyince ben köy manzaralı olarak anladım :D ama senden de daha azını beklemezdim zaten eline emeğine sağlık kankam charın hakkını vermişsin. kimseyi aşağılamadan ve saygını kaybetmeden savaşmış olmanda ayrı bir erdem. hesabın kadar kişiliğinin de ne kadar sağlam olduğunu göstermişsin. tekrardan eline emeğine sağlık

Orhan sana gelince böyle bir savaş oyununda kendi memleketine karşı savaştığını düşünmek gülünç ayrıca saygısını kaybetmeyip erdemlik göstermişsin dediğin şahısa hic bir saygısızlık ve laf söylememiştir yazı yazarken detaylı düşünerek yazabilirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

• Orhan sana gelince böyle bir savaş oyununda kendi memleketine karşı savaştığını düşünmek gülünç ayrıca saygısını kaybetmeyip erdemlik göstermişsin dediğin şahısa hic bir saygısızlık ve laf söylememiştir yazı yazarken detaylı düşünerek yazabilirsen daha iyi olur diye düşünüyorum.

muharrem ne dediğini anlamıyorum ben senin memleket ne alaka. saygısızlık yapıldı da demedim. saygını kaybetmeden savaşmışsın dedim. sevdiğim bir sözle bitireceğim. gözden 2 kulaktan 2 ağızdan ise 1 tane var :) 2 kez gör ( oku ) 2 kez dinle ve sadece 1 kez konuş diye de yorumlanır bu söz. umarım anlatabildim. sevdiğim değer verdiğim insanın başarısını tebrik ettim. sen nerede ne okudun da böyle bir yorum yapma gereği duydun anlamadım ben. ayrıca burası yanlış anlaşılan şeyleri tartışma platformu değil başka başlıklar altına olsak neyse. tekrardan başarısından dolayı burak arkadaşımı tebrik ediyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum.

• muharrem ne dediğini anlamıyorum ben senin memleket ne alaka. saygısızlık yapıldı da demedim. saygını kaybetmeden savaşmışsın dedim. sevdiğim bir sözle bitireceğim. gözden 2 kulaktan 2 ağızdan ise 1 tane var :) 2 kez gör ( oku ) 2 kez dinle ve sadece 1 kez konuş diye de yorumlanır bu söz. umarım anlatabildim. sevdiğim değer verdiğim insanın başarısını tebrik ettim. sen nerede ne okudun da böyle bir yorum yapma gereği duydun anlamadım ben. ayrıca burası yanlış anlaşılan şeyleri tartışma platformu değil başka başlıklar altına olsak neyse. tekrardan başarısından dolayı burak arkadaşımı tebrik ediyorum ve herkese iyi forumlar diliyorum.

Muharrem adam orda sana kötü birşey dememiş saygısızsın gibi kelimede kullanmamış insan gibi tebrik etmiş dediği gibi 2 kez oku 2 kez dinle 1 kere konuş sen olayları farklı yerlere çekiyorsun

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!