kısa bi ara reklamlar...

• Şimdi bir hikaye anlatacağım. Dört tane çakal oturmuş konuşuyorlar bir aslanı nasıl indiririz diye. Aralarından biri; ben aslanı oyalayacağım siz de indirin demiş. Aslan uyumuş tam bunlar aslanı indirecekken aslan o anda uyanır ve sonucu izliyorsunuz devamı videoda gözüküyor.... :) ee burdan neyi anlıyoruz şaha kalktığını sananları yerin dibine geri sokarız aslan :)

• keşke şu videoları alırken can barını göstermeye cesaretin olsa da yaşamlarını görsek :) haha özellikle k envanteriyle saklamış birde :D neyse benim can barıma siteli çarına karşı şu videodan görebilirsin :d

• Olum kıskançlığından kendine zarar vericeksin diye tribe griyorum şuanxD burda gelmişsin ona buna laf atıyosun kendince şekilden şekile giriyosun yazık lan sana :)) olum biz sizin gibi aamıza bacımıza söven birisini menfaatimiz için loncamızda barındırmadık mesela jesyle McDark daha adını sayamadığım niceleri var xD bana kalkıp bu lafları edicek yüzü nerden bulursun kamil sen önce aynaya bak sıfatına bak sonra konuş.

• Olum kıskançlığından kendine zarar vericeksin diye tribe griyorum şuanxD burda gelmişsin ona buna laf atıyosun kendince şekilden şekile giriyosun yazık lan sana :)) olum biz sizin gibi aamıza bacımıza söven birisini menfaatimiz için loncamızda barındırmadık mesela jesyle McDark daha adını sayamadığım niceleri var xD bana kalkıp bu lafları edicek yüzü nerden bulursun kamil sen önce aynaya bak sıfatına bak sonra konuş.

kendileri analarına kız kardeşlerine söven insanları barindiriyorlar loncalarinda sırf savaşta yanımızda olsunlar diye kalkmış bu lafları bize diyorlar birde utanmadan. kendi ayıplarını başka nasıl kapatacaklar Orhan içinde aynisi şeyleri duydum bu arada geri dönmemeniz için ellerinden gelen çabayı gösterecekler amaçları bir arada savasmamiza engel olmaktır.

ne dersiniz bu hafta sonu ; sarı ve mavilere karşı keyifli bir o kadar seviyeli savaş yapalım @everyone “ Gördüğüm şu ki; “birlik olup savaşmaya çalışanları” bölmeye ve engellemek için bir takım sebeplere sarılanlar var; amaç karşılarında güçlü bir birlik istemiyorlar Çünkü onlarda bu güç karşısında dayanacak güçleri yok.

• ne dersiniz bu hafta sonu ; sarı ve mavilere karşı keyifli bir o kadar seviyeli savaş yapalım @everyone “ Gördüğüm şu ki; “birlik olup savaşmaya çalışanları” bölmeye ve engellemek için bir takım sebeplere sarılanlar var; amaç karşılarında güçlü bir birlik istemiyorlar Çünkü onlarda bu güç karşısında dayanacak güçleri yok.

Bu lafında çok doğru konuştun ramazan farklı loncadayken yanımızda savaşacak korkusuyla ailemize küfür eden insanları loncamizda tuttuğumuzu söylediler halbuki adam farklı loncada

• kendileri analarına kız kardeşlerine söven insanları barindiriyorlar loncalarinda sırf savaşta yanımızda olsunlar diye kalkmış bu lafları bize diyorlar birde utanmadan. kendi ayıplarını başka nasıl kapatacaklar Orhan içinde aynisi şeyleri duydum bu arada geri dönmemeniz için ellerinden gelen çabayı gösterecekler amaçları bir arada savasmamiza engel olmaktır.

bak muharrem bu seni muhattaba aldığım son cevap olacak birdaha benim adımı anma oyunda da forumda da benimle ilgili konuşma mikrop gibi bulaşıyorsun. ben ve loncamla ilgili konuşma 50 tane ifşan var video yapmakla uğraştırma beni. az biraz omurgan varsa sus artık yapacağın bir şey varsa yap yoksa sus. bak ben gelip seni her fırsatta tokatladım , seninde gücün yetiyorsa yapacağını yaparsın. forum güzeli gibi gelip çene çalma. benden uzak dur gerçekten tiksindim senden. uzak dur yahu almadım seni loncama yeter sus artık. her platformda orhan da orhan. sana verdiğim son cevap bu herkesin içinde de söylüyorum birdaha benim adımı geçirerek yalan söylersen , yalan ve iftiraya yönelik şeyler yazarsan konuyu gidip desteğe ileteceğim delillerimi de sunup forumdan ve oyundan uzaklaştırılman için elimden geleni yapacağım. benim adımı anma savaşacak gücün varsa gel yoksa sus bu kadar basit. geçen günde asosyal falan diyorsun kıbrısta yaşıyorum ben ,senin hayal bile edemediğin sosyal ortamlara girip çıkıyorum. yurt dışına çıkmayı bile bilmeyen sana yeteri kadar yazdım ama anlamıyorsun sen. sana geçende yazdım müslüman gibi davran oyun için omurganı eksiltme. buraya ne yazdıysam hepsi delilli ispatlı bundan sonra yazacağın herşeyi gidip bildireceğim ve forumdan oyundan uzaklaşman için kullanacağım ya benden uzak dur ötede oyununu oyna yada kafanda bulunduğun ütopyadan vazgeç. senin için elimi yorduğum son yazıdır. loncamdan ve benden uzak dur. yazdığın her şeyin belgesi var video şeklinde gider sunarım illaki yaptığın şeyin forum ve oyun kurallarında bir cezası vardır. seve seve o cezayı sana verdirtirim

• Hskkimda aileme küfür eden insanlarla aynı loncada olduğumu ve buna göz yumdugumu söyleyen sensin adam loncamda bahsettiğin isimli hiç bir şahıs yok. bu sana son mesajım olacak aynisi şekildede senin benim hakkında yorum yapmanı istemiyorum yoksa bahsettiğin desteği bende kendim isteyeceğim ceza alman için elimden geleni yapacağım iyi forumlar .

• ne dersiniz bu hafta sonu ; sarı ve mavilere karşı keyifli bir o kadar seviyeli savaş yapalım @everyone “ Gördüğüm şu ki; “birlik olup savaşmaya çalışanları” bölmeye ve engellemek için bir takım sebeplere sarılanlar var; amaç karşılarında güçlü bir birlik istemiyorlar Çünkü onlarda bu güç karşısında dayanacak güçleri yok.

çok laga luga yapma 2. auran için run,k topla sonra 5 6 ay o auraya 1.5k epten bilezik ara birde eldiven slotunu doldur ondan sonra GÜÇLÜ BİRLİK konuşmaları yap tek başına kalınca seni umursamadık kaale almadık diye kırmızıya kaçan UMURSANMAYAN bir oyuncudan başka bir şey değilsin

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!