Erebor aile deyerlerine hakaret

• Merhaba sayın yöneticiler bu oyunda bu insanların bu şekildeki muhabbet lerinden çok sıkılmaya başladık bir oyuncu kesinlikle benim ailemi azına alamaz bu insanlar herkezin ailerine hakaret yada dil uzatma yaparak tarik etmeye calışıyor bu tür oyuncuların en ağır ceza ile cezalandırılması lazım yoksa bu oyunda saygı biter bitincede oyuncu kaybı yaşamaya başlar sizden ricam bu tür muhabbetlerin engellenmesi için agır bir ceza sistemi uygulamanız herkeze iyi forumlar.

• Video içerikleri benzer olduğu için ek bir konu açmak istemedim öncelikle bunu belirteyim.

kendince aile değerlerine hakaret eden birisiyim galiba ama beni gördüğü gibi EZİK H G yazarak aşağılamaya çalışan ve devamında kendim videosunun açık olduğunu bildiğimden kapat yazmama rağmen buralar senin mi diye hala beni banlatmak için kendi aklınca kelime oyunları yapmaya çalışan birisi ve sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp konuyu saygıya aileye getirip sonrada aile de ' y ' erlerimi ağzına alma yazan değişik bir şahıs zaten videodada görülüyor kendi işine gelen kısmını videoya almış fakat ben hepsini paylaşıyorum dürüstçe :)

Bu oyun MMORPG oyunu bu tarz oyunlarda hesaplarınızı geliştirip oyunda olan diğer tüm size tehdit olan şeyleri kesersiniz bu böyledir. Kimse kimseye yaşından dolayı hürmet etmek zorunda değil ben insanların bu yaş hürmetinden sıkıldım anası babası 20 yıl erken iş çıkartmış diye kimseye saygı duymak zorunda değilim kusura bakmasın vayrıca videoyuda izlediğinizde göreceksiniz kimsenin ailesinin de ' y ' erlerine hakaret etmedim aile terbiyesi vermek istiyorsa kendi ailesi ile uğraşmasını tavsiye ettim benim anam değil babam değil yakınım değil oyun oyunda kalmalı bıktım konuyu aile getirip sonrada aileme hakaret ediliyor denilmesinden.

• bukadar yazıyı üşenmeden sıkılmadan her konuda yazıyorsun insanlara karşı içinde nekadar nefret Ve kin beslediğinin göstergesidir bukadar yazıyla sürekli bişeyler anlatmaya çalısıyorsun ne yaşadın başından ne olay geçtide kendini açıklama yapmak için bukadar çabalıyorsun senin ailene Tarafımızdan hiç kimse küfür etmemiş veya kötü bir kelime kullanmamış sana tavsiyem insanlara sürekli gıcık eder tarz ve aşşağılarca yanaşma yerine güzelce iyilikle yanaşmayı dene emin ol bu sana güzellikle geri dönecektir.

Ayrıca şunu söylemek isterim emin ol bu size söylenenlerin daha fazlasını hakediyorsunuz bence daha fazla yazı yazarak kendinizi küçültmeyin siz değilmisiniz oyunun verdiği heyecana kapılıp ve karşınızdaki insanlara ettiğiniz kelimeleri karşı taraftan duyduğunuzda onların eşi varsa eşine çocuğu varsa çocuğunu küfür eden insanlar ???

Hiçbir sebep Ailevi bireylere küfür etmeyi gerektirmez önce bunu öğrenin ve yaptığınız hata dolayısıyla özür dileyin sonrasında bizde sizi insan yerine koyup dinleme şansı verelim.

• sürekli yazıp çiziyorsun kendini en efendi en saygılı insan olarak gösterip duruyorsun aslında şeytan'ın önde gidenisin insanların ailelerini katamazsın karakterin bir kişiliği var ailesi VE bireylerle alıp veremediğin nedir sürekli kışkırtıp ailelerine laf atıyorsun acıyorum haline bu oyuncunun kışkırtmak ve oyunculara rahatsızlık vermekten başka birşey değilsin :)

• Snefru sendeki çene kuvveti inan bana nadir bulunan türlerden. Beden gücünü konuşmana yansıtıp vuran birisin. Uzun uzun soluksuz konuşmalarının seni haklı çıkaracağını falan düşünüyosun. Oyunun adalet sarayı olmuşsun kendi kafanda ama kendi kusurlarını göremeyecek kadar da bir ego sahibisin.

Yazar: TopaL.

• burası siz birşeyleri yazın tartışın diye açılan bir başlık değil yöneticiyi yormamak adına postun altına attım videoyu kendinizi yok yere ceza alacak duruma düşürüyorsunuz arkadaşlar :)

• burası senin içinde tartışma ve 2'li diolağa girme yeri değildir kendini savunucaksan ayrı bir konu açman gerekiyordu burada savunman gerekmiyordu lütfen Geri ok tuşlarıyla çıkıp savunmanı ayrı bir konu'da yapmanı tavsiye ederim :) Capım değilsin canım

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!