Rohan2 Erebor NotSnefru.

• Videoyu çok fazla uzun tutmak istemedim uzun videolar atıp seyrek paylaşmaktansa kısa videolarla sürekli paylaşım yapacağım artık..

İzlerken keyif alırsınız umarım karşımdaki insanların pek zevk aldığını düşünmüyorum en azından izleyenlere keyifli dakikalar yaşatmış olalım :)

Videodaki ilk parça BILLIE EILISH - Ilomilo, ikinci parça ALAN WALKER - Ignite, üçüncü parça MONALDIN - Femme Like You

• Allah kimseye spoke acizliği vermesin :( 9k yiyip 2k atıyorsun diyor bide :(

Evladım o savaşta tek savunma site dahi takmadığım halde yediğim damage siteleri falan ayarladığım zaman attığınız Damameyi yazdım küçük kafan geç algılıyor ama idare edicez napalm

• Ayrıca sizi düşman olarak bile görmek kendimize Ayıp anlamına gelmeye başladı maden çarları kesip slot bırakan insanlar bukadarmı çaresiz ve etkisiz kaldınız he :D

• ağlama lan konunun altında

Evladım o savaşta tek savunma site dahi takmadığım halde yediğim damage siteleri falan ayarladığım zaman attığınız Damameyi yazdım küçük kafan geç algılıyor ama idare edicez napalm

Mermaid yan karakter imalı kırıcı Söz bak bakalım tek site mi tarihlerle karşılaştır yalan ağzına yuva yapmış yuva :D ezilince zoruna gidiyo demi hem hayatta hem oyunda :(

• ellerimde video var 2 k attığınız neyse tartışmaya gerek yok çarılarınız herzaman heryerde kesilecek

kardeş ağzında sürekli aynı şey var her attığım videoda farklı farklı hasarlar yiyorsun 2k vurduğunuz video var diyorsun ruh vuruşu attığında 38 yazdığını hatırlıyorsun değil mi çok uzatmanın anlamı yok çarına güveniyorsan internette bir sürü video programı var kayıt çek paylaş herkes görsün SpOkE hesabını :)

• Güncelleme öncesi senin skiller nasıl vuruyordu acaba 15 k 20 k ?

ben hiç bir zaman senin gibi böbürlenmiyorum şu kadar vurduruyorum bu kadar vuruyorum diye önce seni düello davet ediyorum sonra video programımı açıyorum icraat yapıyorum sen sürekli bu şekilde yok bu kadar vurdururum yok şu kadar kişi kesemezsiniz yok şunu yapamazsınız diyorsun sonra attığım her videoda sana yer veriyorum sayısal loto gibi her telden çalıyor çalıyor çarın umarım bir gün güzelce oturur itemlerin ve sabit bir şekilde karşımda savaşabilirsin buda sana son postum ama yazman iyi oluyor konumu yukarda tutup reklam yapıyorsun teşekkürü borç bilirim :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!