NotSnefru Max Hp denemesi.

• Artık oyunda pek fazla yapacak bir şey bulamadığımız için sınırlarımızı zorlamak istedik. Anlık gelişen bir düşünceydi umarım gören arkadaşların morali bozulmaz. :thumbup:

1v1 düello için olan hayat puanı bu değildir. ;)

• @SpOkE madem normal değerler eminimki sende bu değerler ile sürekli oynuyorsundur çok bir farkı yoktur benimkinden bir gün cesaretini topla düello atalım seninle oyun içinden yazdığımda sürekli ama sürekli konuyu değiştiriyorsun burayagelmiş konularımın altında aksi yorumlar yapıyorsun MADEM NORMAL BİR DURUM EMİNİMKİ ZORLANMAZSIN BANA KARŞI BİR GÜN DÜELLO ATALIM SENİNLE 5.000 EPİNE POTSUZ ŞAMAN WS ZİHİNSEL TEKLİFİM AÇIK VE NETTİR SANA.=)

• @SpOkE bu normal diye bahsettiğin değeri geçmeyi dener misin merak ediyorum ne yapabileceksin ne kadar hayat puanı görebileceksin umarım 90k hp yi görebilirsin çünkü senin ne oyun bilgin yeterli olur nede alabileceğin eşyalar AŞIRI NORMAL ise rekorumu egale et ve sen çık hayat puanı rekorunun üzerine ;)

• @SpOkE bu normal diye bahsettiğin değeri geçmeyi dener misin merak ediyorum ne yapabileceksin ne kadar hayat puanı görebileceksin umarım 90k hp yi görebilirsin çünkü senin ne oyun bilgin yeterli olur nede alabileceğin eşyalar AŞIRI NORMAL ise rekorumu egale et ve sen çık hayat puanı rekorunun üzerine ;)

Çok İstiyosan hayat puanını geçip video Paylaşabilirim Okadar zor Bişey değil bu :D Oyun Bilgime Laf Ediyorsun Kendi Attığın Video ile Kendi Çarına Ceza Yediriyosun Bence Bu Ukala Konuşmaları Bırak Çok Bilmişlik Yapma Senin Bu Tavrın Sadece hiçbişey Görmemiş Öğrenmemiş Ve Bilmemiş Olduğunu Göstermektedir .

• @SpOkE madem normal değerler eminimki sende bu değerler ile sürekli oynuyorsundur çok bir farkı yoktur benimkinden bir gün cesaretini topla düello atalım seninle oyun içinden yazdığımda sürekli ama sürekli konuyu değiştiriyorsun burayagelmiş konularımın altında aksi yorumlar yapıyorsun MADEM NORMAL BİR DURUM EMİNİMKİ ZORLANMAZSIN BANA KARŞI BİR GÜN DÜELLO ATALIM SENİNLE 5.000 EPİNE POTSUZ ŞAMAN WS ZİHİNSEL TEKLİFİM AÇIK VE NETTİR SANA.=)

Ayrıca Şu Yaptığın Yorumada Şunu Söylememde Fayda Var Sürekli Denk Geldiğim için. Paylaştığın Konularda alıcağın Eleştirilere Saygı Çerçevesi İçerisinde eleştiriyi Yapmış Olan Kişiye açıklama Yapmak Zorundasın Bir Konuda eleştiri Yoksa o Konu zaten Konu Değildir Lakin Hep Denk Geliyorum bu tür eleştirilerde Kendini sürkeli olarak Bu Tarz yorumlar ile üstün Gösterme Çabasındasın Her Karakter Her zaman Hazır Durumda olmuya bilir Eleştirilere Karşın Nekadar Doğru olabilir Bu Söylediğin ?? bunu Öğrenmemişssin Madem Önemli Birşey Öğrettiğim için Teşekkür Etmek zorundasın. :)

İsteidğin Vs Zamanında Sana bu Teklifi Yapanlara Verdiğin Cevaplarıda Çok İyi biliyoruz Buyüzden Teklifini Kabul Edipde Kendimi Senin Durumuna Düşürmek Benim İçin Kendime Yapılan Bir Yanlış olur.

Tekrardan Açtığın Konu Ve emeğine Saygı Göstermek Durumundaym İyi forumlar dilerim :)

• @SpOkE teklifim açık net geçebiliyorsan bu hp yi geç paylaş ATABİLİYOSAN WS yi çarım her daim hazır forumda konuyu aç vebekle benim açtığım konuların altına yorum yaparak daha fazla görüntü kirliliği oluşturma!

• Ayrıca Şu Yaptığın Yorumada Şunu Söylememde Fayda Var Sürekli Denk Geldiğim için. Paylaştığın Konularda alıcağın Eleştirilere Saygı Çerçevesi İçerisinde eleştiriyi Yapmış Olan Kişiye açıklama Yapmak Zorundasın Bir Konuda eleştiri Yoksa o Konu zaten Konu Değildir Lakin Hep Denk Geliyorum bu tür eleştirilerde Kendini sürkeli olarak Bu Tarz yorumlar ile üstün Gösterme Çabasındasın Her Karakter Her zaman Hazır Durumda olmuya bilir Eleştirilere Karşın Nekadar Doğru olabilir Bu Söylediğin ?? bunu Öğrenmemişssin Madem Önemli Birşey Öğrettiğim için Teşekkür Etmek zorundasın. :)
    İsteidğin Vs Zamanında Sana bu Teklifi Yapanlara Verdiğin Cevaplarıda Çok İyi biliyoruz Buyüzden Teklifini Kabul Edipde Kendimi Senin Durumuna Düşürmek Benim İçin Kendime Yapılan Bir Yanlış olur.

Tekrardan Açtığın Konu Ve emeğine Saygı Göstermek Durumundaym İyi forumlar dilerim :)

anlatmaya çalıştığın şeyin özeti; biraz o tarafa kıvırdım biraz da bu tarafa kıvırayım

• Sanırım Yazdıklarım aklının Sınırlarını zorladı Ve Algılamakta güçlük Çektin Geniş düşünme Yapın Yok Ve Düz bir İnsansın Kendini Öncelikle Bu konuda Geliştirmek Durumundasın Zira Oyun Karakterinde Başarıya Ulaşmak Bundan Çok Çok daha Kolaydır.

Teklifin İçin Teşekkür Ederim Birgün Kendime Göre bir Rakip olduğunu Düşünürsem Sana Dönüş yaparım

Teşekkürler.

• Sanırım Yazdıklarım aklının Sınırlarını zorladı Ve Algılamakta güçlük Çektin Geniş düşünme Yapın Yok Ve Düz bir İnsansın Kendini Öncelikle Bu konuda Geliştirmek Durumundasın Zira Oyun Karakterinde Başarıya Ulaşmak Bundan Çok Çok daha Kolaydır.

Teklifin İçin Teşekkür Ederim Birgün Kendime Göre bir Rakip olduğunu Düşünürsem Sana Dönüş yaparım

Teşekkürler.

10 rüzgarlı zırhınla şov yapma icraat yap, çekeceğin 200 ya da 300 eplik nesne, kıvırıp kıvırıp durma, laf ebeliğine gerek yok.

Not: "Yazdıklarım aklının sınırlarını zorladı" demişsin ve kesinlikle haklısın, çünkü yazdığın ne olduğu belli olmayan kelime topluluğu (Cümle demiyorum çünkü cümle kuramamışsın) baştan sona anlatım bozukluğu, noktalama hatası ve yazım yanlışlarıyla dolu. Lütfen Muharrem Türkçe'yi düzgün kullan.

Bayrağına, vatanına, diline, saygısı olmayanın kendine saygısı olmaz.

• 10 rüzgarlı zırhınla şov yapma icraat yap, çekeceğin 200 ya da 300 eplik nesne, kıvırıp kıvırıp durma, laf ebeliğine gerek yok.
    Not: "Yazdıklarım aklının sınırlarını zorladı" demişsin ve kesinlikle haklısın, çünkü yazdığın ne olduğu belli olmayan kelime topluluğu (Cümle demiyorum çünkü cümle kuramamışsın) baştan sona anlatım bozukluğu, noktalama hatası ve yazım yanlışlarıyla dolu. Lütfen Muharrem Türkçe'yi düzgün kullan.

Bayrağına, vatanına, diline, saygısı olmayanın kendine saygısı olmaz.

Yazdıklarımın Net Ve Anlaşılır Oldğunu Düşünüyorum Sen Noktalama Virgüllere Takılıp Bayrağııma vatanıma Dilime Saygısızlık Yaptığımı Söylüyorsun.

Bunu 15 yaşında bir Çocuğa söylersek Sanırım Gülerek Tepkisini Gösterirdi . :D

Yazdığım Okadar Yazıdan Tek Cümle Çıkaramayıp Algılıyamaman Senin problemin Benim Değil

Ayrıca O Yazdığımdaki Muhattap Sen Değilsin Konunun Dışında Kalıp Eleştiriyi Alan Arkadaşımızın Cevap Vermesi Gerekmekteydi Senin Değil :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!