SOLO HİDRA By KIRMIZIKURT

• o binek siteler lycan karakterinin verdiği hasar avantajı ile 607 k damagenin çok düşük bir hasar ve başarısız bir video oldugunu düşünüyorum daha hızlı ve rahat kesilebilrdi yakında solo hidra nasıl kesilir hakkı verilerek kısa bir video ile tarafımca paylaşılacaktır iyi forumlar dilerim :)

• @SpOkE sen kimsin biliyor musun ormanda rüya ruhu eşyası kullanarak benim hasarımı ufak bir farkla geçen bir hesaba sahipsin o yüzden çok zorlamıyorum daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsan forum burada :) herkese iyi forumlar.

• o binek siteler lycan karakterinin verdiği hasar avantajı ile 607 k damagenin çok düşük bir hasar ve başarısız bir video oldugunu düşünüyorum daha hızlı ve rahat kesilebilrdi yakında solo hidra nasıl kesilir hakkı verilerek kısa bir video ile tarafımca paylaşılacaktır iyi forumlar dilerim :)

Daha iyisini yapta görelim. Hidra yerli yerinde duruyor git kes ve paylaş lütfen..!

• @SpOkE sen kimsin biliyor musun ormanda rüya ruhu eşyası kullanarak benim hasarımı ufak bir farkla geçen bir hesaba sahipsin o yüzden çok zorlamıyorum daha iyisini yapabileceğini düşünüyorsan forum burada :) herkese iyi forumlar.

Seninle tartışırken kendi zekama hakaret ettiğimi dusunuyorum bazen ve konularına artık yorum yapmayacağım bundan 2 sene evvel olan olaylardan bahsediyorsun öyleydin böyleydin oyuna buyulude farm yaparakmi başladın veya hidra keserekmi başladın köpekleri keserek basladigin gunleri unutma ve birşey yazmadan önce bir düşün tart nasıl bir cevap alırım sonra yaz.

• Seninle tartışırken kendi zekama hakaret ettiğimi dusunuyorum bazen ve konularına artık yorum yapmayacağım bundan 2 sene evvel olan olaylardan bahsediyorsun öyleydin böyleydin oyuna buyulude farm yaparakmi başladın veya hidra keserekmi başladın köpekleri keserek basladigin gunleri unutma ve birşey yazmadan önce bir düşün tart nasıl bir cevap alırım sonra yaz.

Canımın içi 25 k yediğin günü unutma tek yediğin günleri unutma deyip duran geçmişi konuşan sensin sürekli eğer bu kadar rahatsız oluyosan bizden muhabbetlere dahil olma laf atma arkadaş bul kendine eğlenmene bak

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!