AnqeCharms Acık Düello Daveti İcerir

• Öncelikle Merhaba arkdaşlar " Size Bi Konudan Bahsedeceğim NotSnefru Denen Arkadaş Kendini car Olarak Gören Küçük Bir Kardeşimizdir Kendisi Tabiri hicada Benim Katagori"m İcinde Bir Böcektir Bundan

1 Gün Önce 2 skile Giden arkadaşı 1-1 Aracılı Şeklinde Epine Wsye davet Ediyorum Ve Aracı Olarakta @Stâme Umutu Söylüyorum Kendisinin Videoda Gelmemesi icin yaptıgı bahanelere bakın

Madem Herkeze Epine itemine Silmesine Demeyi biliyorsun Hodri meydan böcek kardeşim :)

Ve bir İkincisi İse Az Önce 1-1 Olarak Loncasından Akheronu Davet ettim yine Stame Aracı Olacagını belirttim arkdaş Dalmaya başladı :) tabi alacagını Düşünerek Ve Yetmediği gibi Azade Bozkurt Denen İsimli şahıs ben tek olmak üzere 3.1 daldılar yedikleri Damage 20 25 30 Ben 3.1 savaşıyorum :) yaşam diyolar peki bu 3 arkdaşa sorcam 25 30 k yiyen biri yaşama asılmazmı :) 3 ünüzde kacacak yer aradınız ve en sonda tek tek cölden kactınız Aynı Şekil Davetim Sizin İcinde Geçerlidir kendine Güvenen varsa hodri meydan [ En Son Konudan bahsedecegim Yansıtmacı getirip :D Kesilince Sevinmenize İnanınki Cok gülüyorum Oyunun hakkını vererek Savaşın Alamicagınız carlar hakkında Kötü Konuşmayın

NotSnefru Herkeze Erkeklik yapıyormuşsun Özellikle Seni 1-1 Düelloya Davet Ediyorum :)

• Bu Arkadaşlar Hazır Olmuyan Birilerini Gördülermi 5 k epine Kara Setine Gibi Vs Teklifleri Sunuyorlar Lakin Hazır olan Birileri Davet Ettiğinde aynen Snefru Arkadaşımız Gibi çeşitli Bahaneler üretiyorlar Bu Videoda Tamamen İtem Kaybetme Korkusu Olan Birinin Ürettiği Bahanelerden Başka Bişey Gözükmüyor Emeğine Sağlık kardşeim Video İçin Teşekkür Ederim :)

• evet çölde kara setine atılaacak olan ws afk kalan bizdik değil mi? BİAT ETTİĞİNİZ SÜRECE AZAD EDERİZ MERAK ETMEYİN YETERKİ HADDİNİZİ BİLİN ;)

Videoda söylediğim sözleri kanıtladığın için çok teşekkür ederim BU YOLDA DEVAM ET ben senin gibileri kaale almam neden almadığımı da anlamış oldu tüm ROHAN2 EREBOR serveri :)

• ApeXa ben bugün herkes senin ve yanciklarinin gerçek yüzünü gördü bundan sonra sizi ciddiye pardon ciddiye dedim rakibim değilsiniz bu gün sözde benimle kara ejder setine ve atacaktın ben 7 parça karayı verdim sen veremedim benim Cole adım attığımi görünce oyun sonu yaptın bu arada o Nickleri değiş İsim izi desteğinde bulunabilirimm.Sizin zirveniz benim mola verdiğim yer.

• Acilen Nöroloji ye git muayene ol. Bak sen bu beyinle çok yaşamazsın. Her yeni gün de karşımıza saçma bir video ile çıkıyorsun kahroluyorum.
    Çöle çağırıp çağırıp oyun sonu atıyorlar sonra burda şov yapıyorlar :D Allah şifa versin..!

• Olm Adamın Acil İşi Çıkmıştır Bişey Olmuştur Neden Ön Yargılı Yanaşıyorsunuz olaylara Bi durun Adam Tekrar Oyuna Girsin Ezileceksiniz Bukadar Sabırsız Olmayın :D

• Acilen Nöroloji ye git muayene ol. Bak sen bu beyinle çok yaşamazsın. Her yeni gün de karşımıza saçma bir video ile çıkıyorsun kahroluyorum.
    Çöle çağırıp çağırıp oyun sonu atıyorlar sonra burda şov yapıyorlar :D Allah şifa versin..!

Olgun Yazık Kafana :D:D

• istediğin DC de buluşalım herşeyi soylim sana abicim bu arada suları kesilmiş galiba arkadaşın o yüzden gelemedi galiba vs yi tipasi yemedi 8)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!