EZERGECER tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle Merhaba arkdaşlar " Size Bi Konudan Bahsedeceğim NotSnefru Denen Arkadaş Kendini car Olarak Gören Küçük Bir Kardeşimizdir Kendisi Tabiri hicada Benim Katagori"m İcinde Bir Böcektir Bundan

1 Gün Önce 2 skile Giden arkadaşı 1-1 Aracılı Şeklinde Epine Wsye davet Ediyorum Ve Aracı Olarakta @Stâme Umutu Söylüyorum Kendisinin Videoda Gelmemesi icin yaptıgı bahanelere bakın

Madem Herkeze Epine itemine Silmesine Demeyi biliyorsun Hodri meydan böcek kardeşim :)

Ve bir İkincisi İse Az Önce 1-1 Olarak Loncasından Akheronu Davet ettim yine Stame Aracı Olacagını belirttim arkdaş Dalmaya başladı :) tabi alacagını Düşünerek Ve Yetmediği gibi Azade Bozkurt Denen İsimli şahıs ben tek olmak üzere 3.1 daldılar yedikleri Damage 20 25 30 Ben 3.1 savaşıyorum :) yaşam diyolar peki bu 3 arkdaşa sorcam 25 30 k yiyen biri yaşama asılmazmı :) 3 ünüzde kacacak yer aradınız ve en sonda tek tek cölden kactınız Aynı Şekil Davetim Sizin İcinde Geçerlidir kendine Güvenen varsa hodri meydan [ En Son Konudan bahsedecegim Yansıtmacı getirip :D Kesilince Sevinmenize İnanınki Cok gülüyorum Oyunun hakkını vererek Savaşın Alamicagınız carlar hakkında Kötü Konuşmayın

NotSnefru Herkeze Erkeklik yapıyormuşsun Özellikle Seni 1-1 Düelloya Davet Ediyorum :)