Açık Düello Daveti İçerir - DrXRespect

• Kendini rakip olarak tanımlayan böceklere ithafen; Dilediğiniz nesnesine (ep, item, tüm envanter vs.) tüm sunucuya açık 1-1 düello teklif ediyorum.

Tek şart koşuyorum. Potsuz ve tüm düello başından sonuna kayıt altına alınacak.

Mermi sezonu açılmıştır.

Dileyene, dilediği kadar sevgi; dilemeyene, dilemediği kadar mermi.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Doktor.

• VİDEO ATMIYORUZ DİYE YALANLARINIZA EYV DİYECEK DEİLİZ.2 KERE KARŞIMA CIKTIN 2 SİNDEDE ARKANA BAKMADAN KAÇTIN İİLK VİDEOYU SÖYLEMEME GEREK BİLE YOK BU VİDEODA SİLAHLARDA SURA YERİNE LYCAN TAŞLARI VARDI + LORDLARIMIZ YOKDU 4 KİŞİYDİNİZ 2 KİŞİYDİK ÇÖZÜLDÜGÜN AN ÇARLARIMIN KARŞISINDA 2 SNY AYAKTA DURMA ŞANSIN YOK YAŞAMSIZ TABİ İDDAN EĞER 2 ÇARINI BİRDEN KESİYORUM BAK VİDEOSUDA BU DİYOSAN SİLMESİNE ATABİLİRZ İSTEDİGİN ZAMN HEE YOK 1 W1 DİYOSAN SURA OLSAYDIM EMİN OL ATARDIK YADA ÇARIN SURA YERİNE BAŞKA Bİ KARAKTER OLSAYDI :S BİZ BİRİLERİNE BİŞEY İSPAT EDELİM DİYE OYNAMIYORUZ BU OYUNDA GİRİP MAKARA KUKARA EYLNCEMİZE BAKIYORUZ NE Bİ OYUNDIŞI TİÇARETİMİZ NEDE YÖNETİMDEN YANA Bİ TORPİLİMİZ VAR AMA BURANINDA YERLİSİYİZ KENDİ EMEGİMİZLE KONUŞUP İCRAATIMIZI BAŞKASININ AĞZIYLA YAPMAYIZ ASLAN PARÇASI ANLIYOMUSUN. ATEŞLİ ÇARIM VAR 2 ÇARINADA BEDELİM DİYOSAN SİLMESİNE ATABİLİRİZ ??

• Gerçekten kendini 2v1 düello davet edecek kadar düşürmene üzüldüm. Bir gün benimle düello atabilecek bir hesabın olursa, dilediğin zaman, dilediğin yerde, dilediğin bahsine seni seve seve ezerim. Zavallı sinekcik... Ayrıca sonuna ekledigin ajitasyon cümlelerini de sadece demagoji olarak değerlendiriyor, yanıt vermeye tenezzül etmiyorum.
    Bol şans.

• CANIM BAK BİR DERDİN SIKINTIN OLURSA BİLİYORSUN MEKANIMIZI M2 DEYİZ BEKLERİZ.ARTIK NİSPET YAPMAYI KES. SIKILDIM İNSAN TAKLİDİ YAPMANDAN.BUKALEMON GİBİSİN Bİ GÜN SARILARLA Bİ GÜN BİZLE AZ KENDİNE ÇEKİ DÜZEN VER 1W1 ALSAN NE YAZAR TEK BAŞINA EZİLDİKTEN SONRA.SANKİ BİZ BİLMİYORUZ SURANIN 1W1 DE EN İYİ KARAKTER OLDUGUNU GİDİP OKCU ŞAMAN LYCAN YAPIYORUZ Bİ AKILLI SİZSİNİZ DEMİ BU SWDEİ.OLM DAHA YEDİGİN DAYAGIN SOPASI KURUMADI GEÇMİŞSİN ADAMLARIN YAMACINA BANA LAF SÖYLÜYOSUN HİÇMİ UTANMA YOK SENDE HİÇMİ MÜCADELE AZMİN HIRSIN YOK. YAZIK SANA HAKKATEN YAZIK ACINICAK HALDESİN BARİ NİCK DEİŞEYDİN PRANMI YOKDU GELİP İSTESEYDİN VERİRDİM EN AZINDAN BU UTANCI YAŞAMASAYDIN :S BANA KIZICAN ŞİMDİ DÜŞMAN YERİNEDE KOYDUN BİZİ AMA CİDDİYE ALSAN İYİ EDERSİN AÇIK YÜREKLİ KONUŞAN DÜŞMAN İÇTEN PAZARLIKLI DOSTTAN İYİDİR.

• 2 günlük adamlara cevap verip şımartmayın şunları kendilerini bir şey sanıyorlar sonrasında. 2-1 vs atacakmış da kazanacakmış böcek seni bizimle atacağın vs savaşlarda gördüğün gibi olacak sanıyorsan şansını bir dene diğer arkadaşların da görmek ister sonucu. Yerinizi bilin.

• 2 günlük adamlara cevap verip şımartmayın şunları kendilerini bir şey sanıyorlar sonrasında. 2-1 vs atacakmış da kazanacakmış böcek seni bizimle atacağın vs savaşlarda gördüğün gibi olacak sanıyorsan şansını bir dene diğer arkadaşların da görmek ister sonucu. Yerinizi bilin.

Dostum, hayat böyledir. Sinek, sinekliğini yapıp viziltisina devam edecek. Biz ezeceğiz.

Düello konusunda ise 2v1 davet etmeleri normal. 1-1'de petlerimizle düello atamayacaklarını biliyorlar. Sinekler icin üzücü ve meşakkatli bir yol ;)

• Şimdide Doktoru Loncaya Çekmeye Çalışıyonuz heralde :D.d:D

o kadar işgüzar birisinki işine yarayacak adama hemen yanaşıyosun herşeyi çıkara bağlıyosun iticisin muharrem oyunda her doktoru gördüğünde yalanıyosun belki bizim yanımıza geçer diye düşmanın bile adam olanı makbul merak etme doktorla hep atışıcaz ama düşman olacaksada doktor gibi düşman olsun herkese iyi oyunlar iyi forumlar

• Doktor en büyük rakiplerimden biri benim oyunda ama adamla sohbetinde var kimseyi yanıma çekmeye çalışmıyorum merak etme MMuharrem.keske tüm rakiplerim doktor gibi olsa.

• Seninle Burda Tartışmaya girmek İstemem. Benim Doktorla İşim Yok Sanırım onunla Aynı Bayrak Olduğumuz için Sen Bunu Farklı Algılıyorsun Sizin ASIL Loncasına Nasıl Yanaşıp Kendinize Çekmeye Çalıştığınızı Çok iyi biliyorum Adamların Kendiside Bunu söylüyor Zaten :)

• Seninle Burda Tartışmaya girmek İstemem. Benim Doktorla İşim Yok Sanırım onunla Aynı Bayrak Olduğumuz için Sen Bunu Farklı Algılıyorsun Sizin ASIL Loncasına Nasıl Yanaşıp Kendinize Çekmeye Çalıştığınızı Çok iyi biliyorum Adamların Kendiside Bunu söylüyor Zaten :)

doktor fanboyusun sinek sinek deyip geziyosun doktorun dediklerini tekrar ediyosun aynı bayrak tribine girme belki acırsa sana yanına alır dicektimde ama oda yanında düzgün insan ister sanırım dost dosttur düşman düşmandır kimseye ihtiyacımız yok lonca olarak rakip olucak vizyon sende malesef yok muharrem eskileri konuşup duruyosun illa konuşucaksak hidra kesemediğine çağırdığın adamları eski muhabbetlerden vurmaya calışma.rakip değilsinki asıl loncasına ihtiyaç duyalım :D sadece onlarda dostumuz xD İYİ FORUMLAR İYİ OYUNLAR

• Daha düne kadar yanınızda savaşalım mı diye ağlayan sıkıntıdan tut.Diğer yanda ADNAN Geldi Hidra Önüne gelsene Ozi diyen Muharreme
    Eğer savaşmayı biliyor olsaydınız gelip burda Oyunda ağlamaktan başka bir icraat gösterirdiniz.Artıklarımla oyun oynadıgın günleri cabuk unuttun Sıkıntıcık Çölde 2-0 Mağlupken kaçtıgın günleri cabuk unuttun youtubemde videon var diye avutuyorsun ya kendini muharremle seninde videon youtubede var dışarıdan buff alıpta ortalıkta Dokturun dediği gibi sinek tarzında dolaşmanın manası yok.
    1 Dakika Savaşıp 10 Dakika sağa sola kaçıp 1 Saat chat yapmaktan başka bir icraatiniz yok.
    He şimdide yeni öğrenmişsiniz Charına vs Görünen köy klavuz istemiyor Loncamda 1 tane adam kalmadı vs atıpta kaçmadığın orda burda zırlanıp durmasan iyi edersin. Muharrem sana gelicek olursak Ozi Ozi diye yamacımda dolaştıgın zamanları cabuk unutmuşsun sana başka kelime söylememe gerek yok.
    Ondan Ziyadesiyle Bizim yerimiz Belli Kimseyi Loncaya çekmeye çalıştıgımız yok. Sizin gibi Sinek Vızıltıları olacağına Doktor Gibi düşmanımızın olmasını yeğlerim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!