DOKTOR tarafından yazılan gönderiler

kaRıali, bir süre oyuna ara vermek, oyunu bırakmak mı oluyor? Korkup kaçtığını herkes biliyor da oyunu silecek kadar korkmak da ne bileyim :DD Aslında hep yapılmayacak şeylerle tüm sunucunun midesini bulandırıyorsun ve hala konuşuyorsun. Küçüksün ve mide bulandırıyorsun. Kararını sonuna kadar destekliyorum :d Senin yerin lağımlar.

2 günlük adamlara cevap verip şımartmayın şunları kendilerini bir şey sanıyorlar sonrasında. 2-1 vs atacakmış da kazanacakmış böcek seni bizimle atacağın vs savaşlarda gördüğün gibi olacak sanıyorsan şansını bir dene diğer arkadaşların da görmek ister sonucu. Yerinizi bilin.

Dostum, hayat böyledir. Sinek, sinekliğini yapıp viziltisina devam edecek. Biz ezeceğiz.

Düello konusunda ise 2v1 davet etmeleri normal. 1-1'de petlerimizle düello atamayacaklarını biliyorlar. Sinekler icin üzücü ve meşakkatli bir yol ;)

Gerçekten kendini 2v1 düello davet edecek kadar düşürmene üzüldüm. Bir gün benimle düello atabilecek bir hesabın olursa, dilediğin zaman, dilediğin yerde, dilediğin bahsine seni seve seve ezerim. Zavallı sinekcik... Ayrıca sonuna ekledigin ajitasyon cümlelerini de sadece demagoji olarak değerlendiriyor, yanıt vermeye tenezzül etmiyorum.
    Bol şans.

Kendini rakip olarak tanımlayan böceklere ithafen; Dilediğiniz nesnesine (ep, item, tüm envanter vs.) tüm sunucuya açık 1-1 düello teklif ediyorum.

Tek şart koşuyorum. Potsuz ve tüm düello başından sonuna kayıt altına alınacak.

Mermi sezonu açılmıştır.

Dileyene, dilediği kadar sevgi; dilemeyene, dilemediği kadar mermi.

İyi oyunlar, iyi forumlar.

Doktor.

Son zamanlarda bir hayli sinek vızıltısı türemiş... İlgili özgüveni yükselmiş sineklere ithafen; karşında hesabımı görünce turnuvadan kaçan sineksin, turnuvadan bu yana üzerinize ilaç sıkılmıyor diye bir özgüven gelmiş... Orada burada biat etsinler diye dolaşır olmuşsunuz... Fuzuli der ki; "Öğüt dinler de biat ederse dostumdur. Etmezse, savaşmak boynumun borcudur." Ya gelin biat edin, bitsin bu iş ya da azıcık adam olun her şeyi silmesine 1-1 vs teklifimizi kabul edin. Aksi halde tüm dedikleriniz sadece vızıltı...

Sinek.avi Fragman

Dostum, çok başarılı bir çalışma olmuş. Böcekler, bugünlerde üzerlerine sinek ilacı sıkmadığımız için kendilerini bir şey zannetmişler. İlgili arkadaşlara hatırlatmadır; "Ederinden fazla değer, soytarıyı kral eder."

Loncada ben hariç herkesin çarı dibine kadar full iken sen ve kovboylarının ağzında sürekli "loncanızdan istediğiniz itemi toplayın" lafı var kimse kimseden item toplamıyor şunu bi aklınıza yerleştirin, kendinizle karıştırmayın mesela sürekli item alışverişi yapıyorsak benim çarımda hiç kara ejder zırh gördünüz mü? yada kara ejder çan gördünüz mü? boş yapmayın artık ondan item aldın bundan item aldın muhabbeti sıkıyor, hani bizi kesiyorsunuz ama iteminiz toplama bahanesi gibi oluyor yapmayın artık yakışmıyor. (laf aramızda sana hiç bişey yakışmıyor gözümde oksijen israfısın.)

Olgun sadece yerlerde sürünmeye mahkum bir oyuncusun. "Tüm loncanızdan istediğiniz itemi toplayın." sözcüğünü neden söylediğimi Apexa da JaptainJack de çok iyi bilmekte. Turnuvada sura karakterimle eşleşen Apexa'nın düellodan çıktığı anın videosunu ve daha sonra aramızda geçen konuşmada Apexa'nın itemleri JaptainJack'e verdiğini iletmesi üzerine söylenmiş bir cümlenin videosu da elimde mevcut. Ancak derdim kimseyi rencide etmek değil. Bir böcek konuşuyor diye ben küçülmem ancak senin gibi bir böceğin konuşması "dost"larını rencide edebilir. Laf aramızda değil kamuoyuna açık olarak "Adam değilsin Olgu, BÖCEKSİN, EZİLECEKSİN."

Video editin için de tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim. Tüm loncanızdan istediğiniz itemi toplayın. İstediğiniz karakteri karşıma getirin. Forum huzurunda 1-1 vs davet ediyorum. Tek bir şartım var. Kaybeden envanterinde yer alan bütün itemleri siler? Bu teklifi kabul edeceğin güne kadar rakibim de dengim de değilsin. İyi forumlar, iyi oyunlar.