Pprott34 tarafından yazılan gönderiler

Merhaba. Mordor'da açtığım hesabıma uzun süredir girmiyordum. Bugün Rohan2 Global Support'tan gelen mail ile hesabımın 3.pat yazılımdan süresiz banlandığını öğrendim. 3.pat yazılımın açılımı ise hile kullanmaktır. Bunun ile ilgili bir kanıt sunar mısınız ? Oyuna bile girmeden nasıl , nerede , ne zaman 3.pat yazılımı kullanmışım , bunları öğrenmek istiyorum. Eğer yanılmıyorsam ve 3.pat yazılım hile demek ise uzun süredir serverınızı oynayan bir oyuncuya kanıtsız hileci demek hoş bir davranış mıdır? Ban sebebi çarımın isminin ' Mordor ' olması ise eğer bu da 2 soruyu doğurur. Oyun kurallarına bakıldığı zaman sv adı ile ilgili tek süresiz banlama işlemi , bütün gmlerin de çok iyi bildiğine inandığım ' Oyun ismini ya da içeriğini karalamak ' adı ile verilir. Çarımın ismi ' Mordor ' olarak oyunun ismini yada içeriğini nasıl karalamış olabilir ? Bununla ilgili de bir kanıtınız var mı ? Tüm konuşma geçmişine de bakabilirsiniz. Oyunu tek bir karalama yapmış mıyım ? Hadi diyelim ki bu yüzden süresiz ban attınız ki bu süresiz ban için de kesinlikle geçersiz. Yapabileceğiniz iletişime geçip çarı silmem yada ismini değiştirmemi istemeniz olacaktır. Oyun ismini yada içeriğini karalayacak bir şey değil bu isim ve süresiz ban atılan kuralların hiç birisine uymuyor. Ayrıca maile baktığımız zaman neden ban sebebni 3.pat yazılım yazıldı ? Ben hileci miyim ? O hesaptaki oyun sürem çok az da olsa o çar benim emeğim. Atılan banın haksız ve yanlış olduğunu düşünüyorum. Bu savlarıma dayanarak gerekli düzenlemelerin yapılmasını talep ediyorum. Saygılarımla.

Elbette biz bu adamların ne kadar ep çektiğini bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey şuı ki oyuna giriş yaptıkları günden itibaren edilen küfürlerin arşı aştığı. İyi ve rekabet dolu bir oyun oynamak isterken edilen bu küfürler sonucunda oyundan zevk almak ve günün stresini atmayı bırakın sinir , stres ve şiddete aşırı meyilli bir insana dönüşmemizi sağlıyor. Bu sürekli küfür aynı zamanda oyun oteritesini de açık bir şekilde sarsıyor. Hem oyun oteritesine karşı olup , hem de oyuncuların gözünde mutlak oteritenin sorgulanmasını ne yazık ki başarıyor. Bu edilen kaçıncı küfür , atılan kaçıncı ticket. Gerekli cezai işlemin uygulandığını dile getiriyorsunuz , bazen. Ama bu kadar cezai işlem uygulayıp da hala oyunda bu kişileri görmek absürt oluyor. Rekabet ortamı için bu politikanın izlenmesi kısa vadede iyi gözükse de bütün kalbinizle bana inanın ki uzun vadede çok kötü şeyleri beraberinde getirecektir. Çünkü onların küfürlerinden sonra biz de bir elimizde çay , bir elimizde bisküvi ile bize yazılan bu aşağılık şeyleri izlemeyip karşılık verecek olmamız. Çünkü ne bu şahısların dinsel , ne kültürel ne de kutsal değerleri var. Bunu atılan tüm ticketlarda görebilirsiniz. Biz Atilla Bey'e sonsuz güven içindeyiz. Onun ben her oyuncuyu ne olursa olsun eşit görürüm ve eşit şekilde yargılarım sözüne istinaden bu sözleri yazıyorum. Artık bunun bir sonu gelip bir oteritenin var olduğunu umarım Atilla bey bize tekrar gösterir. Lütfen bir cezai işlem uygulanacaksa bunun ne olduğunu yazın da bizim de kafamızdaki soru işaretleri gitsin. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ediyorum.

SarılYıldırımg9g isimli oyuncu Agile'den önce kesilen ejder zindanında kendine bir sıra sistemi oluşturmuş. Biz ne zaman Agile için giriş yapmak istesek kendisi hep orada. Biz onun sırasını tanımadığımızı ve ejderin kapmalı , rekabet sistemi içinde olduğunu defalarca dile getirdik. Her seferinde de ejder geldiği zaman rekabet sistemi içinde kestik ( 2 kere ejdere denk geldik ) İkisinde de kapıdan giriş yapamadık. ( Bu ejderi kesiyorlar ama girmiyorlar iddiasına karşı olan savunmamız , eğer sistemden görülebilme şansı varsa haklı olduğumuz ortaya çıkacak ) Ardından ise sürekli olarak alttan Guardians loncasını emek hırsızlığı ile suçlayan kendisinin ve arkadaşlarının yazıları oluyor. Bunu uzun süre yapıyor. Kendisiyle konuşmalarımız da sonuçsuz kalıyor. Bize ejderi haram ediyor , emek hırsızı ve kötü insanlar olmakla suçluyor. Şahsım da aynı taktiği ona uygulamaya başladı. Ben de onu sıra sistemini kullanarak , bizim emeklerimizi oyun içinde kullandırmaması ile ilgili asıl emek hırsızı sensin diyerek susturmaya çalıştım. Bağırmaya da süreki karalamalar devam ediyor. Bunun bir sonu olduğunu düşünmüyorum. Ticket atacağım dedikten sonra da tamam ejderi kesin ama girmiyorsunuz emeğimizi çalıyorsunuz şeklinde savunmasını değiştirdi. Tıkklayamadığımızı defalarca dile getirdik ama ticket atacağım dedikten sonra da devam ediyor. Tek seferlik olsa bu kadar uzun yazmaz ve ticket da atmazdım. Dediğim gibi sonu gelmeyecek gibi. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Telefon numaram da var , instagram adresimde , oturduğum yerde. İnstadan engelleyip , arayamamakla olmaz bu işler.Bu kadar erkerkse arasın , bu kadar erkekse gelsin. Sanaldan erkekleri , gerçekte karım yaparım. Ver numaranı da arayıp konuşalım.

Nasıl olsa cezai işlemi düşük diye dilediği gibi küfür edebiliyor. Oğlum ile başladı küfür ile bitirdi. Etki , tepki cevabı verdim. Gerekli işlemin yapılmasını arz ederim.

Merhaba. Gondor sunucusu için yazıyorum.

1 - Rüya'nın Kalkması ; Isengard sunucusu için rekabeti ön plana çıkartırken Gondor sunucusunu tam anlamıyla çökertiyor. Gondor'da zaten bir avuç insan kaldı. Bu yüzden Gondor'daki kişilerinin şikayetlerinin ve önerilerinin artık çok da dikkate alınmadığını düşünüyorum. Artık her şeyin merkezi Isengard olmuş durumda. Yapilan bir güncelleme Isengard için iyiyken Gondor için felaket olabiliyor. Gerçekten çok fazla zorlanıyoruz. Ep ile alınan itemleri amorti edelim derken bunu bile bazen zar zor başarabiliyoruz. Bu da oyundan zevk almayı minimuma indiriyor.

2 - Oyundan Atma Sorunu ve Tekrar Belli Patron ve Zindanlara Girememe ; Patron ve Zindan yaparken özellik Hidra ve Yılı'de oyundan atmanın oranı kanıtlar ile gösterirsek %30 civarında. Soğuma süresi , giriş bilet ve giriş anahtarı bizi çok fazla mağdur ediyor. Yılı için bir oyundan atmanın bedeli 2 kişi için 150 won olurken , Hidra'nın 2 kişi için 50 won oluyor. Bu da oyuna 200 won zararla , bekleme süresi ile ve emeklerimizin boşa gittiği hissi ile başlamamıza neden oluyor. Tekrar ediyorum ep ile aldığımız itemler kendini amorti ya etmiyor yada ucu ucuna denk geliyor.

3 - Yılı Patronlarının Gereksiz Şekilde Çok Zor Olması ; Yılı'de karşımıza çıkan ilk iki Patron +200'lü iki kişiye 10 üzerinden 8 puanlı efsunlar ve 10 üzerinden 9 puanlı itemli karakterlere tek atması , tek yemediğimiz zamanda da yaşam basmaya zorlaması ile yılı gittikçe zor ve masraflı oluyor.

4 - Sandık Zenginleştirme Güncellemesi; Güncelleme yapılacağı söylendi ve tam olarak yapılıp, yapılmadığını bilmiyorum. Yapılmadığını varsayarak yazıyorum. Bunun ile ilgili tek bir şey söyleyeceğim. Yılı Kayı Vadisi Sandığı açım tecrübesi; Mavi Saç Bandı, Protein Lokması, Ruh Kristali

5 - Won Masası Güncel Olmayan Fiyatlar ; Won masasında belli ve önemli ürünler pazar fiyatının en az iki katı. Elbette bu fiyatlat sürekli güncellenemez ama ayda 1 pazara göre düzeltilebilir.

Bunlar yalnızca belli başlıları. Bunları sunucuyu karalamak için değil aksine çok sevdiğim, güzel insanlarla tanıştığım , burada bu şekilde devam etmek ve daha fazla bu sunucuda oynamam , bu oyundan da oynarken daha fazla zevk almak için yazıyorum. Benim gibi gerçekten bu konulardan yakınan kişiler azımsanamayacak gibi. Dikkate alacağınızı bildiğim için de uzun şekilde yazdım. Şimdiden dikkate alacağınız için teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Saygılarımla

2 farklı zaman , 2 farklı kişi.
    Bir tanesi metin keserken ks yaparak beni kesti. Ardından büyü bozma attım. Küfür etti.
    2.si ise Kızıl Ormanın dolu olduğunu söyledi. ( Şeytan Kulesini anlıyorum ve ben de aynı şekilde bir beklenti içinde oluyorum ama Kızıl Orman mantıksız geldi. )
    Böyle kişiler oyun zevkini en aşağı çekiyor. Oyundan zevk almak yerine sinir ve stres sahibi oluyoruz.
    Yöneticilerin ise ilgisini gördüm ve bu serverı gerçekten sevdim. Herkesin oyun kalitesinin artması için böyle kişileri gördükçe paylaşacağım.
    Not : Konuyu buraya açıyorum ama doğru yer değilse , doğru yeri link atarak bildirirseniz memnun olurum.
    Küfür işlemlerinin de gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.