Sonu gelmeyen küfür ve hakaretler

• Elbette biz bu adamların ne kadar ep çektiğini bilmiyoruz. Ama bildiğimiz bir şey şuı ki oyuna giriş yaptıkları günden itibaren edilen küfürlerin arşı aştığı. İyi ve rekabet dolu bir oyun oynamak isterken edilen bu küfürler sonucunda oyundan zevk almak ve günün stresini atmayı bırakın sinir , stres ve şiddete aşırı meyilli bir insana dönüşmemizi sağlıyor. Bu sürekli küfür aynı zamanda oyun oteritesini de açık bir şekilde sarsıyor. Hem oyun oteritesine karşı olup , hem de oyuncuların gözünde mutlak oteritenin sorgulanmasını ne yazık ki başarıyor. Bu edilen kaçıncı küfür , atılan kaçıncı ticket. Gerekli cezai işlemin uygulandığını dile getiriyorsunuz , bazen. Ama bu kadar cezai işlem uygulayıp da hala oyunda bu kişileri görmek absürt oluyor. Rekabet ortamı için bu politikanın izlenmesi kısa vadede iyi gözükse de bütün kalbinizle bana inanın ki uzun vadede çok kötü şeyleri beraberinde getirecektir. Çünkü onların küfürlerinden sonra biz de bir elimizde çay , bir elimizde bisküvi ile bize yazılan bu aşağılık şeyleri izlemeyip karşılık verecek olmamız. Çünkü ne bu şahısların dinsel , ne kültürel ne de kutsal değerleri var. Bunu atılan tüm ticketlarda görebilirsiniz. Biz Atilla Bey'e sonsuz güven içindeyiz. Onun ben her oyuncuyu ne olursa olsun eşit görürüm ve eşit şekilde yargılarım sözüne istinaden bu sözleri yazıyorum. Artık bunun bir sonu gelip bir oteritenin var olduğunu umarım Atilla bey bize tekrar gösterir. Lütfen bir cezai işlem uygulanacaksa bunun ne olduğunu yazın da bizim de kafamızdaki soru işaretleri gitsin. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ediyorum.

• Merhabalar, göndermiş olduğunuz bir adet ekran görüntüsü tarih sebebiyle geçersizdir. Diğer göndermiş olduğunuz ekran görüntülerinde ise karşı taraf size herhangi bir hakaret etmemiş gördüğüm üzere Demogorgon karakteri küfürlü konuşmuş. Karşı tarafa uygulayacağım cezai işlem şudur Zanax karakteri ''motor'' diye bir tabir kullanmış bunu hakaret olarak kabul edip ona göre cezai işlem uygulayacağız. Bildiriminiz için teşekkür eder iyi oyunlar dileriz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!