Lonca ismi karalama

• SarılYıldırımg9g isimli oyuncu Agile'den önce kesilen ejder zindanında kendine bir sıra sistemi oluşturmuş. Biz ne zaman Agile için giriş yapmak istesek kendisi hep orada. Biz onun sırasını tanımadığımızı ve ejderin kapmalı , rekabet sistemi içinde olduğunu defalarca dile getirdik. Her seferinde de ejder geldiği zaman rekabet sistemi içinde kestik ( 2 kere ejdere denk geldik ) İkisinde de kapıdan giriş yapamadık. ( Bu ejderi kesiyorlar ama girmiyorlar iddiasına karşı olan savunmamız , eğer sistemden görülebilme şansı varsa haklı olduğumuz ortaya çıkacak ) Ardından ise sürekli olarak alttan Guardians loncasını emek hırsızlığı ile suçlayan kendisinin ve arkadaşlarının yazıları oluyor. Bunu uzun süre yapıyor. Kendisiyle konuşmalarımız da sonuçsuz kalıyor. Bize ejderi haram ediyor , emek hırsızı ve kötü insanlar olmakla suçluyor. Şahsım da aynı taktiği ona uygulamaya başladı. Ben de onu sıra sistemini kullanarak , bizim emeklerimizi oyun içinde kullandırmaması ile ilgili asıl emek hırsızı sensin diyerek susturmaya çalıştım. Bağırmaya da süreki karalamalar devam ediyor. Bunun bir sonu olduğunu düşünmüyorum. Ticket atacağım dedikten sonra da tamam ejderi kesin ama girmiyorsunuz emeğimizi çalıyorsunuz şeklinde savunmasını değiştirdi. Tıkklayamadığımızı defalarca dile getirdik ama ticket atacağım dedikten sonra da devam ediyor. Tek seferlik olsa bu kadar uzun yazmaz ve ticket da atmazdım. Dediğim gibi sonu gelmeyecek gibi. Gereğinin yapılmasını saygılarımla arz ederim.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!