Haksız atılan ban

• Merhaba. Mordor'da açtığım hesabıma uzun süredir girmiyordum. Bugün Rohan2 Global Support'tan gelen mail ile hesabımın 3.pat yazılımdan süresiz banlandığını öğrendim. 3.pat yazılımın açılımı ise hile kullanmaktır. Bunun ile ilgili bir kanıt sunar mısınız ? Oyuna bile girmeden nasıl , nerede , ne zaman 3.pat yazılımı kullanmışım , bunları öğrenmek istiyorum. Eğer yanılmıyorsam ve 3.pat yazılım hile demek ise uzun süredir serverınızı oynayan bir oyuncuya kanıtsız hileci demek hoş bir davranış mıdır? Ban sebebi çarımın isminin ' Mordor ' olması ise eğer bu da 2 soruyu doğurur. Oyun kurallarına bakıldığı zaman sv adı ile ilgili tek süresiz banlama işlemi , bütün gmlerin de çok iyi bildiğine inandığım ' Oyun ismini ya da içeriğini karalamak ' adı ile verilir. Çarımın ismi ' Mordor ' olarak oyunun ismini yada içeriğini nasıl karalamış olabilir ? Bununla ilgili de bir kanıtınız var mı ? Tüm konuşma geçmişine de bakabilirsiniz. Oyunu tek bir karalama yapmış mıyım ? Hadi diyelim ki bu yüzden süresiz ban attınız ki bu süresiz ban için de kesinlikle geçersiz. Yapabileceğiniz iletişime geçip çarı silmem yada ismini değiştirmemi istemeniz olacaktır. Oyun ismini yada içeriğini karalayacak bir şey değil bu isim ve süresiz ban atılan kuralların hiç birisine uymuyor. Ayrıca maile baktığımız zaman neden ban sebebni 3.pat yazılım yazıldı ? Ben hileci miyim ? O hesaptaki oyun sürem çok az da olsa o çar benim emeğim. Atılan banın haksız ve yanlış olduğunu düşünüyorum. Bu savlarıma dayanarak gerekli düzenlemelerin yapılmasını talep ediyorum. Saygılarımla.

• Herkesin Cezai işlemini kaldırıyorsunuz benim ki neden kalkmıyor ? Süresiz banlanılan hesaplar geri açılmaz diyip duruyorsunuz sürekli.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!