Savaş

• Çoktandır video atmıyordum foruma bı kac arkdasa baya oz guven gelmıs onalra gelsın bu vıdeo elımde daha guzel vıdeolar vıdeonun en guzel kısımlar 5. dakıkadan sonra baslıyor keyıflı ızlemeler ılk edıt calısmam hatalarım olabılır.

xD

• Video editin için de tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim. Tüm loncanızdan istediğiniz itemi toplayın. İstediğiniz karakteri karşıma getirin. Forum huzurunda 1-1 vs davet ediyorum. Tek bir şartım var. Kaybeden envanterinde yer alan bütün itemleri siler? Bu teklifi kabul edeceğin güne kadar rakibim de dengim de değilsin. İyi forumlar, iyi oyunlar.

• Video editin için de tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim. Tüm loncanızdan istediğiniz itemi toplayın. İstediğiniz karakteri karşıma getirin. Forum huzurunda 1-1 vs davet ediyorum. Tek bir şartım var. Kaybeden envanterinde yer alan bütün itemleri siler? Bu teklifi kabul edeceğin güne kadar rakibim de dengim de değilsin. İyi forumlar, iyi oyunlar.

Loncada ben hariç herkesin çarı dibine kadar full iken sen ve kovboylarının ağzında sürekli "loncanızdan istediğiniz itemi toplayın" lafı var kimse kimseden item toplamıyor şunu bi aklınıza yerleştirin, kendinizle karıştırmayın mesela sürekli item alışverişi yapıyorsak benim çarımda hiç kara ejder zırh gördünüz mü? yada kara ejder çan gördünüz mü? boş yapmayın artık ondan item aldın bundan item aldın muhabbeti sıkıyor, hani bizi kesiyorsunuz ama iteminiz toplama bahanesi gibi oluyor yapmayın artık yakışmıyor. (laf aramızda sana hiç bişey yakışmıyor gözümde oksijen israfısın.)

herkesin eşit full olduğu sv de space e bırakma çarı olan surayla bu kadar iddialı olmak da ayrı bi şey tabi bi siz fullsunuz zaten kimse vs için emekle yaptığı itemlerini silmek zorundada değil boş yapmayın oyununuzu oynayın beyefendi şavaşıp keyfinize bakmanızı öneririm iyi günler iyi oyunlar oyunculuğuma güveniyorum diceksin metin 2 nin oyunculuğu mu var hepimiz oynuyoruz bu oyunu :DD

• Loncada ben hariç herkesin çarı dibine kadar full iken sen ve kovboylarının ağzında sürekli "loncanızdan istediğiniz itemi toplayın" lafı var kimse kimseden item toplamıyor şunu bi aklınıza yerleştirin, kendinizle karıştırmayın mesela sürekli item alışverişi yapıyorsak benim çarımda hiç kara ejder zırh gördünüz mü? yada kara ejder çan gördünüz mü? boş yapmayın artık ondan item aldın bundan item aldın muhabbeti sıkıyor, hani bizi kesiyorsunuz ama iteminiz toplama bahanesi gibi oluyor yapmayın artık yakışmıyor. (laf aramızda sana hiç bişey yakışmıyor gözümde oksijen israfısın.)

Olgun sadece yerlerde sürünmeye mahkum bir oyuncusun. "Tüm loncanızdan istediğiniz itemi toplayın." sözcüğünü neden söylediğimi Apexa da JaptainJack de çok iyi bilmekte. Turnuvada sura karakterimle eşleşen Apexa'nın düellodan çıktığı anın videosunu ve daha sonra aramızda geçen konuşmada Apexa'nın itemleri JaptainJack'e verdiğini iletmesi üzerine söylenmiş bir cümlenin videosu da elimde mevcut. Ancak derdim kimseyi rencide etmek değil. Bir böcek konuşuyor diye ben küçülmem ancak senin gibi bir böceğin konuşması "dost"larını rencide edebilir. Laf aramızda değil kamuoyuna açık olarak "Adam değilsin Olgu, BÖCEKSİN, EZİLECEKSİN."

• Evet bahsettiğin konu aylar öncesine ve çarlarımıza kara ejderleri yeni yapmaya başladığımız dönemdeydi ben şuan ve şimdiden bahsediyorum hatta o dediğin dönemde bile captanjack karşısında ayakta duramıyordun bunuda hatırla. Kendimle alakalıda her zaman dediğim gibi adım hıdır yaptığım budur yaptığımdan da gocunmam çarımı bu kadar dizebildim bununlada mutluyum. sen anca benim rohan2 nin erebor serverinde bulunan çarımı kesebilirsin buda seni tatmin ediyorsa mutlu ol ama VEFAKAR'a boyun eğeceksin ben yoksam VEFAKAR var buda senin için fazlasıyla yeterli item görmek istiyorsanda senin için herkesin tek tek item tanıtımı yaptığı bir canlı yayın ayarlayabilirim o yüzden artık Allah aşkına "BOŞ YAPMA" (Allah inancınız varsa tabi orası sizin bileceğiniz iş daha önce Allah'a da hakaret etmişliğiniz var nasılsa) Gelelim benm adamlığıma sizin lugatınızı kullanmadığım için Adamlık tanımı sizin için ne ifade ediyorsa ben o adamlığa elbette o tanıma giremem (Çünkü insanlara ana avrat bacı soy sop Allah kitap küfür hakaret edemem.) benim adamlığımı sorgulayabilecek kişi sen değilsin ulu orta herkesin içinde insanlara ana avrat hakaret edebilen sen ve dengesiz abin egolarınızı bu şekilde tatmin etmeye devam edin! Böcek Allah'ın yarattığı canlıdır sonsuz saygım var, peki sen nesin? sen bir hiçsin dediğim gibi insanlıktan nasibini almamış ağzından çıkan cümleleri kaale almadığım varlığınla bile beni rahatsız edemeyecek kadar önemsiz bir varlıksın (aslında boşluksun ama genede varsın malesef... ) sen insan olmayı bile başaramamış ancak ayağındaki terliği ezebilecek SOSYOPAT bir varlıksın.
    SOSYOPAT ın tanımı seninle birebir örtüşen tek tanımdır.

• Her zaman söylediğimiz gibi toplu savaşlarda kimin ne yaptığını 1 gram önemsemeyiz bizim için önemli olan tek şey kimin tek başına ne yapabildiğidir. Hiç kimsenin 7-8 kişi birleşip de 1 kişiyi kestiği için mutlu olacağını sanmıyorum ama küçük insanlar küçük şeylerden mutlu olabilir söylenecek bir şey yok. Tekrar tekrar söylüyorum hepinizin çarları full bizde ne varsa sizde de o var o yüzden kendine güvenen kim varsa vs atabiliriz. Tek başınıza ne yapabileceğinizi gösterin bize çocuklar :rolleyes: Ben kaybedersem çarlarımdaki tüm itemleri silmeye hazırım siz ?

• şu 1 e 1 laflarınızdan da bıktık ws atmak istiyorsan herkes seninle ws atar çöl orda "BOŞ YAPMA" geç çöle ama itemi silerim çarı silerim muhabbetini bırakıp git çöle Atilla Bey babamızın hayrına bize item vermiyor kusura bakma emeğimizle yaptığımız itemleri silmiyoruz! tekrar söylüyorum çöl orda hemen geç istediğin kişi seninle ws atar..!
    WS ATMAK İSTEYEN HERKES ÇÖLE GEÇEBİLİR BOŞ YAPMAYIN ÇÖLE GEÇİN..!

Biz kimseyle iddia ya girmiyoruz item çar silmiyoruz açık açık söylüyoruz cevap olarak çar silmesine item silmesine diye de cevap yazma herşeyi açık ve net bir şekilde mal bir insana anlatır gibi anlatıyorum.

ÇARINA GÜVENEN KOŞULSUZ ŞARTSIZ ÇÖLE GEÇSİN BOŞ YAPMASIN..!

• şu 1 e 1 laflarınızdan da bıktık ws atmak istiyorsan herkes seninle ws atar çöl orda "BOŞ YAPMA" geç çöle ama itemi silerim çarı silerim muhabbetini bırakıp git çöle Atilla Bey babamızın hayrına bize item vermiyor kusura bakma emeğimizle yaptığımız itemleri silmiyoruz! tekrar söylüyorum çöl orda hemen geç istediğin kişi seninle ws atar..!
    WS ATMAK İSTEYEN HERKES ÇÖLE GEÇEBİLİR BOŞ YAPMAYIN ÇÖLE GEÇİN..!

Biz kimseyle iddia ya girmiyoruz item çar silmiyoruz açık açık söylüyoruz cevap olarak çar silmesine item silmesine diye de cevap yazma herşeyi açık ve net bir şekilde mal bir insana anlatır gibi anlatıyorum.

ÇARINA GÜVENEN KOŞULSUZ ŞARTSIZ ÇÖLE GEÇSİN BOŞ YAPMASIN..!

Sen geç çöle petimi yolluyorum onunla vs atabilirsin en azından iki tarafında eşit olduğu bir vs olur. Ortaya koyacak bir şeyiniz yoksa petimle vs atın :D

• BEYLER SİZ SADECE EZİK İNSANLARSINIZ, ZAMANINDA ÇÖLDE HEPİNİZİ KESTİĞİM GÜNLERİ UNUTTUNUZ GALİBA BİRLEŞME GELMİŞ ARTIK BABANIN GERİ DÖNME ZAMANI GELDİ

PAZARTESİ GÜNÜ TÜM BURDAKİ FORUMDA KAVGA EDEN KENDİNİ ÇAR SANAN HERKEZE MEYDAN OKUYORUM, SİZİ KÜÇÜK ET PARÇALARI

@DangerXpreSs bebesi az tek yemediin benden

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!