Rohan2 Alesta KIŞKIRTMA

• merhabalar öncelikle şunu belirtmek istiyorum benim hesabın derecesi videoda zalim fakat videoyu çekmeden önce benim derecem hileliydi (sebebi ruh taşı okuduğumdan dolayı zaten skilim g5) bende metin kırarak hem level hem dereceyi bitirmeye çalışıyordum ki bu videoda görünen 2 arkadaş bana engel olmaya çalıştı sabrettim sabrettim ama en sonunda kestim kendilerini hesap zalim oldu ama inatla devam ettiler ben metne daldığım halde inatla kışkırtmaya devam ettiler zaten chat bölümünde arkadaş gülercesine ch at yazısı yazıyor ve sonuna gülücük koyuyor yani bilerekten sırf hem itemimi düşürtmek hemde küfür ettirmeye çalışıp bana ceza aldırtmaya çalışıyor zaten en sonunda videonun tarihini alırkende hesap öldü ve silah gitti boşu boşuna 20m 30m masraf çıktı neyse olan oldu artık ama bilerekten sırf itemimi düşürtmek ve küfür ettirmeye zorlayarak beni kışkırtıyolar videoda "emre napacağını biliyorsun kanka" yazdım o söze siz bakmayın maksat arkadaş rahat durur diye yazmıştım ama faydası olmadı gibi.

ek olarak hızlıresim olarak koyduğum linkte ise olaydan 10 20 dakka geçti kendime yeni kdp yapmaya çalışırken arkadaş bana pm atıp kdpne efsun geldimi kanka yok şu yok bu diyip sırf küfür edeyim diye beni kışkırtmaya çalışıyor ve rahatsız ediyor lütfen gereğini yapın ben kurallara baktım kışkırtmanın ilk cezası 3 gün uzaklaştırma yazıyordu lütfen gereğini yaparsanız çok sevinirim hesap zalim fakat cümlenin başında sebebini açıkladım iyi günler diliyorum size

https://hizliresim.com/qerN00

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!