musatmrr2 tarafından yazılan gönderiler

merhabalar bu arkadaşın ana hesabı varmı yokmu bilmiyorum ama ban yeme riski veya chat ban yeme riskini almamak için şaman hesabından küfürleri etmiştir ben sadece görünen bi kısmını aldım bana karışan kendileriydi ek olarak ben 1.videoyu çektikten sonra başka biride benide ss almassan tarzında konuşup küfürler etti onuda 2.video olarak yükledim neyse gereğini yaparsanız çok sevinirim iyi günler

nickler : Buffverasko, VaGuS

( 1.video )

( 2.video ) ( 1.videoyu çektikten sonra yazdılar ondan dolayı ayrı video olmak zorunda kaldı )

merhabalar öncelikle şunu belirtmek istiyorum benim hesabın derecesi videoda zalim fakat videoyu çekmeden önce benim derecem hileliydi (sebebi ruh taşı okuduğumdan dolayı zaten skilim g5) bende metin kırarak hem level hem dereceyi bitirmeye çalışıyordum ki bu videoda görünen 2 arkadaş bana engel olmaya çalıştı sabrettim sabrettim ama en sonunda kestim kendilerini hesap zalim oldu ama inatla devam ettiler ben metne daldığım halde inatla kışkırtmaya devam ettiler zaten chat bölümünde arkadaş gülercesine ch at yazısı yazıyor ve sonuna gülücük koyuyor yani bilerekten sırf hem itemimi düşürtmek hemde küfür ettirmeye çalışıp bana ceza aldırtmaya çalışıyor zaten en sonunda videonun tarihini alırkende hesap öldü ve silah gitti boşu boşuna 20m 30m masraf çıktı neyse olan oldu artık ama bilerekten sırf itemimi düşürtmek ve küfür ettirmeye zorlayarak beni kışkırtıyolar videoda "emre napacağını biliyorsun kanka" yazdım o söze siz bakmayın maksat arkadaş rahat durur diye yazmıştım ama faydası olmadı gibi.

ek olarak hızlıresim olarak koyduğum linkte ise olaydan 10 20 dakka geçti kendime yeni kdp yapmaya çalışırken arkadaş bana pm atıp kdpne efsun geldimi kanka yok şu yok bu diyip sırf küfür edeyim diye beni kışkırtmaya çalışıyor ve rahatsız ediyor lütfen gereğini yapın ben kurallara baktım kışkırtmanın ilk cezası 3 gün uzaklaştırma yazıyordu lütfen gereğini yaparsanız çok sevinirim hesap zalim fakat cümlenin başında sebebini açıkladım iyi günler diliyorum size

https://hizliresim.com/qerN00

merhabalar iyi günler bundan öncede adıma iftiralar yapılmıştı ve aradan bir süre sonra bu sefer yine yapılmaya başlanmaktadır lütfen gereğini yaparsanız sevinirim.
    sunucuda zaten beni tanıyan tanıyor MusaT, BradPit, lMusaTR asla dolandırıcı değilimdir. Ayriyetten bunları yazmasının tek sebebi oyunda 450 won çekilişi yapan biri vardı onu desteklediğim için bunları yaptı :D

bu videoda bana pm atıp Ses kes yazan kişi aradan 10 15 dakka sonrada fake hesabımı açıp alttan yazılar yazmaktadır pm attığındaki yazılardan o oldugunu rahatlıkla anlayabiliriz.

https://www.youtube.com/watch?v=WoY4gDzu-po&feature=youtu.be
    https://www.youtube.com/watch?v=7wMxOFLYuyA&feature=youtu.be [ 10 15 DAKKA SONRA AÇILAN FAKE HESABIN VİDEOSU ]

merhabalar videoda olan 1941 ve just1940 nickli hesabın sahibi chatte bana sürekli hırsız, dolandırıcı diye iftira atıp hem chati meşgul etmektedir hemde millete ismimi kötü göstermektedir lütfen gereğini yaparsanız sevinirim pmde ettiği tehditten her şey belli oluyor zaten ve videoda gösterilen pmde olan nicklerin 2 side aynı loncadan ve nick benzerliğinden bu 2 hesabın tek kişiye ait olduğunu anlayabiliriz lütfen gereğini yapın hem chatte gereksiz kirlilik yapıyor hemde benim ismimi millete kötü gösteriyor

https://www.youtube.com/watch?v=wyK6jayeDnk&feature=youtu.be

Merhabalar bu arkadaş büyülü keskinlik bugu yaparak köyde millete rahatsızlık verip duruyor lütfen gereği yapılırsa çok seviniriz

bu arkadaş tüm köylerde, farm bölgelerinde olan herkesi kesip millete rahatsızlık veriyor bu eleman 2 tane bug yapıyor
    1.si keskinlik bugu
    2.si ise ejderha dönüşü atarak 15 level altında olan kendi bayrağındaki hesaplarıda kesmektedir lütfen gereği yapılsın 1 değil 2 değil dayanamadım en sonunda videosunu aldım

arada oluyor işte bende bakim bittikten 10 dakka sonra oyunda birinden 20m aldım pazar kurmak için oyun attı sonra para gitti aynısı mordorda won çeki ile basıma geldi 360 won çekini açtım sonra ticaret camından eşya bakarken oyun attı won da gitmis discord gidince kanıtlayın dediler video varmı ben dedim yok böyle bişi nasıl gelsin aklıma ondan sonra olan bana oldu :D

abi herkes erebor mordor birleşsin diyor iyi hoş güzel ben mordora 2 hafta önce başladım erebora bi bakayım dedim zen fasulye 333 won mat efsanevi elmas 200 won 100 ep 40k Allah bilir diğer itemler ne kadar mordorda oynayan birisi Allah aşkına ereborun piyasasına nasıl dayanabilir

Ereborda olan 200 w item mordorda 30 w mordorda olan oyuncuda 1k won varsa ereborda 10 katı 20 katı ben size söyleyim erebor mordor birleşirse mordorda olan kişiler bırakıyor oyunu erebordakiler erebordakiler ile oynamaya devam eder sadece sözde birleşmiş olurlar ve bunada eminim yeni sunucuyu yeni oyuncular istemiyor yeni başlayan biri mordorda rahatlıkla hesap dizebilir piyasa fiyatları çok uygun çünkü bu yeni serverin açılmasını isteyen kişilerin yüzde 90 ı erebor oyuncuları kendileri için başkalarını yakıyorlar yazık