AYYILDIZ tarafından yazılan gönderiler

Alesta için;

1. VS'lerin daha uzun ve çekişmeli geçmesi için vs'lik kostümlerin kaldırılması gerekmektedir.
    2. Yönetim ekibinin piyasaya müdahale etmesi gerekmektedir. Saatlerce kesilen metinlerin ardından düşen 1 Büyülü Metal'in "6-7m" gibi bir fiyata satılması oyuncuları farm'dan uzaklaştırmaktadır.
    3. Dropların sabit ayarlanması gerekmektedir. 160 adet Lusifer sandığından, Zehir Kılıcı'nın çıkmamasının, 10 adet Lusifer sandığından 2 adet Zehir Kılıcı'nın çıkmasının şans işi olduğunu düşünmüyorum.
    4. Oyuna yeni başlayan arkadaşlarımızın para kasamadığını düşünüyorum. Zira, örneğin beceri kitapları çok değer kaybetmiştir. Yeni oyuncuların para kasabilmesi için iyileştirme yapılmalıdır. Örnek vermek gerekirse; gümüş yükseltme veya altın yükseltme sandıklarının kaldırılması, artı basma itemlerinin slotlardan düşürülmesi ile ufak bir iyileştirme olabilir.
    5. Benim için çok can sıkıcı bir durum olan "K" envanterinden ışınlandıktan sonra bazı itemlerin yok olması sorunun düzeltilmesi gerekmektedir.
    6. Oyuncuların çoğu Katakomb droplarından şikayetçidir. Haklılar da. En azından, droplar öyle bir ayarlanmalıdır ki, oyuncunun küçülen kafa'ya vermiş olduğu paranın en az 3 katını karşılamalıdır. Çünkü Katakomb boss'u kesilmesi zor bir boss'tur.
    7. Piyango biletlerinin bir an evvel açıklanması gerekmektedir. Böyle ufak tefek gecikmeler, yönetim ekibinin itibarını zedelemektedir.
    8. Oyunda örneğin 500 savaşçı karakter var ise 400'ü zihinseldir. Bir savaşçı oyuncusu olarak itiraf etmeliyim ki Zihinsel karakterinin damage'lerinde absürt bir durum vardır. Kritikli olarak 25k ruh vuruşu hiç de normal değildir. Vs'nin heyecanını da bitirmektedir.
    9. Ticaret camının kaldırılması gerekmektedir. Kaldırılması ile, piyasanın kontrolü bir nevi sağlanacaktır. Oyuncular, ticaret camından kontrol edip, pazara "LİLİLİLİLİLİLİLİ" yazıp en düşük fiyattan koyamayacaktır. Böylelikle satılan itemin değeri düşmeyecektir.

Alesta sunucusunda, kadim efsun nesnesini istememem konusunda katkıda bulunmak için forum'a üye oldum. Konu sahibine katılıyorum. Yazdıkları, düşüncelerimi açıklar nitelikte. Kadim efsun nesnesini istemiyoruz. Yönetimin de bu konuda bilhassa konu sahibinin kıyas ve açıklamalarını dikkate alarak karar vermesini rica ediyorum.