GÜNCELLEME SONRASI BİLİNMEYEN DEĞİŞİKLİKLER

• Arkadaşlar ben bu yazıyı yazarak piyasaya dolaylı olarak müdahale edecek ve bir çok fırsatçıyı kızdıracağımın farkında olarak yazıyorum.Ancak haksız rekabet,dolandırılma vakaları,piyasa vurguncu vakaları yaşanmasın ve henüz gelişimini tamamiyle tamamlayamamış oyuncuların mağdur olmaması için kendimi yazmak zorunda hissettim. Yaklasık 30 agile sandıgı 20 hidra sandıgı ve 15 yili sandıgı acımından elde ettiklerimi belirtmek istiyorum ki hem bu itemlerin piyasaya nerden dustugu sorusuna cevap getirmiş olayım, hem de zamanla piyasasının dusecegini herkesin bildiği itemleri suan yuksek fiyattan alıp satıp kimseyi oyundan soğutmayalım istedim. Agile sandığından elde ettiklerim , 100 ep kuponu , ruh tası++ , naga-yili-agile-z.ç giriş mühürleri , nesne-tecrube parşomenleri , nazar tılsımı ve daha nicesi gibi itemler elde ettim ve erebor icin konusmak gerekirse 100 eplik bekciler nasıl 20-25 k lara düştüyse nazar , ruh tası++ , ep fiyatları mutlaka düşecektir. Yiliden ruh tası++ , silah ve kostum +'lı sandıklar , yeni mühürler (hala ay'a donusuyormu bilgim yok) gibi şeyler elde ettim hidra da ise bi değişiklik görmedim (bunlar benim şans faktörümle de değişiklik gösterebilir). Bu malzemelerin piyasa da sıkça görüleceği bu zamanlarda acele etmemenizi piyasaya denge gelmesini beklemenizi tavsiye ederim ki parasını zor denkleştirip carını geliştirmeye çalışan arkadaşların emekleri basta olmak üzere kimsenin emekleri yok pahasına gidip zevk icin girdiğimiz su oyunda kimse mağdur olmasın. Hepinize iyi oyunlar iyi forumlar

• Öncelikle güncelleme içerik bilgilendirmesi için teşekkür ederim.

Bu güncelleme gerçek anlamda haksız rekabeti ortadan kaldırdı diyebiliriz ki çok iyi oldu aktif oyuncu sayısında yükselme görüyorum. Köyde duran oyuncu değil emek veren oyuncular çoğaldı.

Maskotlarda Ay'a dönüşüyor olabilir çünkü Lucifer Maskot yansıtma sonrası Ay oldu.

Fırsatçılara gelince; onların aç gözlü bencil oyun anlayışı yüzünden bu duruma düştüğümüzü, piyasanın bu kadar dengesiz oluşunun tek sebebinin bu zeka seviyesi düşük oyuncular olduğunu biliyor ve bir kez daha hatırlatıyorum...

Dediğin gibi birleşme öncesi böyle bir güncelleme gerçekten çok renkli ve bir o kadarda eğlenceli bir geleceği garantiliyor.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!